Try HWzone in English English
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

zone glide

אחריות אמזון - באמת עדיפה?

Recommended Posts

כשמדובר באמזון או בניואג (אולי אצלהם זה שונה?), האחריות ברכישה אצלם באמת עדיפה על זו שבארץ?

אמנם בארץ זה קרוב לבית ונוח יותר כנראה, אך אומרים לעיתים שבאמזון למשל האחריות עדיפה ומסקרן אותי לדעת למה בעצם?

אמזון מוכנים לשלוח מוצר חדש גם מבלי ששולחים את הישן או מה? או שלחילופין מביאים החזר כספי מסוים?

בהנחה והבדל המחירים לא גדול ביחס לארץ, מה עדיף לדעתכם?

ואיך זה בניואג? זה נכון לגבי כל מוצר?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר יוצא דופן באחריות של אמזון, היא פשוט קיימת ואמזון לא מנסה להתנער ממנה ברגע האמת, כמו שחנויות מסוימות בישראל מנסות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז, באמת עדיף לפעמים לקנות מהם במקום בחנות בארץ? על גביו פה האחריות קרובה אלייך

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תלוי מה, תלוי מי, תלוי כמה...

אבל בהכללה אם אין יתרון במחיר, הייתי קונה בארץ. היתרון של קניה בחו"ל זה קודם כל המחיר, ורק אח"כ כל מיני דברים אחרים כמו זמינות, מגוון, שירות לקוחות..

אגב, מוצרי מחשב (בהנחה שזה מה שאתה מחפש) במילא לא באמת מתקלקלים...

הסיכוי שרכיב חומרה כלשהו (לא כולל HD עם חלקים נעים) יתקלקל לך במסגרת תקופת האחריות, וללא נזק פיזי שבמילא לא מכוסה בה - קלוש מאוד.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בגדול - מה שMilford אמר.

הרבה באמת תלוי במה ומי וכמה. קח בחשבון שמימוש אחריות מול אמזון - כמעט תמיד אומר לשלוח לחו"ל את המוצר. לכן זה מתאים לדברים קטנים (פיזית) כמו זכרון (שבאמת לא מתקלקל כמעט אף פעם), כונן (שלפעמים דווקא כן). לעומת זאת - מסך מחשב - במיוחד אם מדובר בדגם פופולרי בישראל שנמכר בחנויות רבות ויש לו ייבוא ושירות מסודר - הייתי קונה מקומית, כי אם יקרה משהו יבוא לרוב טכנאי עד הבית להחליף, בעוד משלוח כזה לחו"ל הוא יקר ביותר.

נקודה נוספת היא שאם מדובר ברכיב חומרה פופולרי שנמכר הרבה בישראל - לרוב תגלה שהמחיר בארץ ייצא יותר זול (או יקר ממש במעט) ממה שיעלה באמזון + משלוח + מסים. בדברים יותר אזוטריים ההבדלים יכולים להיות משמעותיים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אמאזון מכסים את עלות המשלוח אליהם + לעיתים אף יפתרו את הרוכש ממשלוח המוצר התקול ויסתפקו בתמונות/סרטון בלבד וישלחו לו חדש חינם

נערך על-ידי TATA BOX

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של TATA BOX

אמאזון מכסים את עלות המשלוח אליהם

רק בארצות הברית. אם שלחת לישראל, אין לך אופציה אפילו לשלוח לארה"ב ומשם משלוח על חשבונם.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מדבר מניסיון, כבר קיבלתי מהם החזר על משלוח..

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של TATA BOX

אמאזון מכסים את עלות המשלוח אליהם + לעיתים אף יפתרו את הרוכש ממשלוח המוצר התקול ויסתפקו בתמונות/סרטון בלבד וישלחו לו חדש חינם

ציטוט של TATA BOX

אני מדבר מניסיון, כבר קיבלתי מהם החזר על משלוח..

זה תלוי איזה מוצר, ואחרי כמה זמן התקלקל. אם לדוגמא הוא הגיע תקול אז ייזכו אותך מחיר סך כל ההזמנה או שישלחו לך חדש על חשבונם. לפעמים הם מבקשים גם לשלוח להם את המוצר התקול חזרה ולזכות אותך במחיר המשלוח שתשלם.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...