התלבטות בבחירת כרטיס מסך בעקבות יציאת 1660ti - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בבחירת כרטיס מסך בעקבות יציאת 1660ti

TripMan

Recommended Posts

מתכנן לקנות בקרוב את המפרט הבא:

image.thumb.png.273fefdee0ceda6a5ee600d1dddcf535.png

במחשב ייעשה שימוש סטנדרטי ביתי, גלישה, עריכת קבצים וכו'. 
בגלל שאני רוצה לחזור לגיימינג מדי פעם (כנראה לא כבד, כי אין יותר מדי זמן) - חשבתי לקנות כרטיס מסך ממוצע+.

לפני כן המחשבה הייתה ללכת על RX580, ועכשיו כאשר יצא ה1660ti הכיוון אולי השתנה, אך לא בטוח.

יש ברשותי את המסך הבא, 1440p כך שהבנתי שאצטרך כרטיס יותר חזק מRX בשביל להריץ על הגדרות מקסימליות משחקים.

אני יכול לקנות מאמזון את ה1660ti ב1000 שח או את הRX580  ב600 ש"ח - האם ההבדל לטובת ה1660 שווה את זה?
אני פתאום לא בטוח כי לא יודע עד כמה באמת אנצל את הכרטיס מסך ה"חזק" יותר וגם עד כמה קריטי יהיה לי שאם כבר אשחק במשחקים כבדים אז אצטרך לרדת מעט בהגדרות.

מה דעתכם, מה הייתם עושים?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל 400 שקל הבדל הייתי לוקח 580 ומוריד שתיים וחצי הגדרות במקרה שלך ( 1440P ) כדי להגיע למצב שחיק.

פנק את עצמך ב בהפרש, או שמור את הכסף.

שים לב במפרט שלך שאתה לוקח שני סטיקים של שיעבדו בערוץ כפול. אל תיקח סטיק אחד של 16, אלא שניים של 8.

או שפשוט אתה מתכנן על 32 ואז מן הסתם תיקח שניים של 16.

בגדול, ב 1440P על הגדרות מלאות יש לך היום משחקים שגם 1660Ti לא יפעל בפריימים רצויים, לכן מראש תיקח בחשבון

שמשחקים עתידיים ברזו' הזו - תצטרך להוריד הגדרות בחלק מהמקרים. בכל מקרה אישית הייתי בוחר ב 580 במחיר הזה.

ככל שעולים ברזו' פחות קריטי לרדת בהגדרות וזה חלק מהחבילה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

קודם כל , SSD זה לא פינוק זה BASIC .

דבר שני, עם מסך כזה, תכוון גבוה מבחינת כרטיס מסך ולא נמוך. 

ציטוט של TripMan

במחשב ייעשה שימוש סטנדרטי ביתי

בתור אחד שעובד עם שלושה מחשבים בבית ( אישי נייח, עבודה נייח, לפטופ בן 10 שנים שמחובר כסטרימר לטלוייזיה בסלון )

ושניים מהם בעלי , אפשר יופי להסתדר לשימושים ביתיים גם בלי . לכן בייסיק, זה תלוי למי ועבור מה.

לכןן גבוה מבחינת כרטיס בא עם תג מחיר. השאלה אם שווה ההפרש במקרה הזה, ופה זה כבר שיקול אישי.

ציטוט של none77

הנווידיה חזק בכ33%.

תחפש בנצ'ים עבור המשחקים שאתה רוצה לפי הרזולוציה שלך, הגדרות וכו' ותראה.

אכן. המלצה רלוונטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות,

SSD יש לי כבר 2 חדשים שמחכים למחשב חדש (נקנו במבצעים שונים מאמזון במחירים בדיחה).

נ.ב - "לכוון גבוה" אני חושב יותר מתאים לגיימרים רציניים.

אני אפילו לא יודע איזה משחקים ארצה לשחק מדי פעם :). פעם הייתי משחק פיפא וCall of duty\Battlefield\Americas Army בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...