מחפש מצלמה דיגיטלית הכי הכי בסיסית ופשוטה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה דיגיטלית הכי הכי בסיסית ופשוטה

Vatos-Locos

Recommended Posts

אפילו שיהיה המקסימום רזולוציה 800x600

העיקר שברזולוציה הזאת היא תיהיה חדה פחות או יותר (שוב, לא מחפש רמה גבוהה) שתוכל לצלם בחושך באור (פלאש יתרון)

במחיר סביר (על רזולוציה כזאת תסכימו איתי שלא שווה לשלם הרבה כסף)

לינק לקניית המוצר יתקבל בברכה...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Show Me The Money !

כסף כסף כסף....כמה אתה מוכן להשקיע ?

הכי פשוט - אלו המצלמות של Nikon למיניהן....למרות שאפשר לקנות קנון שהיא גם פשוטה אך עם אפשרויות ידניות למקרה שתרצה להתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן - חסר נתון בסיסי - כסף 8)

אם אתה מדבר על 200 שקל , יהיה לי קשה לעזור לך חוץ מלתת לך טיפ - מצלמות דיגיטליות הן לא זולות בגלל חיישן ברזולוצייה נמוכה - אלא בגלל עוד הרבה דברים אחרים - אז אם אתה משלם מעט קח בחשבון שאתה לא מתפשר על רק רזולוצייה אלא על הכל - שזה אומר גם איכות חדות וכל הטררם שתיראה שמדברים עליו בפורום.

אם התקציב שלך נמוך כמו 700 -800 ש"ח בהחלט תוכל למצוא דברים מעניינים של חברות מוכרות שישמשו אותך להכל.

אם הוא באמצע - הכי אני ממליץ לך ללכת לחפש בלוחות היד שנייה - אפשר למצוא דברים מעניינים שכבר לא מספיק טובים לאנשים מסויימים במחירים טובים , זה אני בכלל ממליץ לכולם - חבל להיתפשר , אני מסתובב פה בין אלפיי צלמים כל חודש (בדרום אמריקה) והיום כולם עם דיגיטליות (גם הגנבים שגנבו את שלי :) ), רק כשקונים יד שנייה צריך לבדוק טוב טוב את הכל ולהתרשם קצת ממי שקונים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאין לי טווח מחירים אני רוצה כמה שיותר זול כי כמו שהבנתם הדרישות שלי ממממממממש נמוכות אני לא הולך לצלם את השקיעה, מקסימום את המודינג ואת חברים שלי מקיאים

יד שניה אני לא רוצה...

תציעו לי את הדבר המינימלי שיענה לדרישות שלי תחשבו על כמה שיותר זול אבל על שמירה נורמלית של איכות (שיצאו תמונות נורמליות אני לא מחפש איכות מדהימה כמו כבר שאמרתי..)

הא כן ואני רוצה שתצלם בלחיצה! חח לא אוהב לכוון ודברים כאלה

עקרונית מה שאני עושה עכשיו זה מצלם עם רגילה ובפיתוח אני מבקש את התמונות על דיסק למחשב.. אבל אני לא רוצה כל פעם ללכת לפתח לשלם כסף ולחכות אני מעדיף שתיהיה לי בבית וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

are you sure, that's all you want? good digital camera doesn't have to start at 1500 nis. there are very good ones even below 1000 nis. like the ricoh G3, which is a great camera that cost 950 nis and there's also the canon powershot A60 for around 1000 nis which is only 2MP (instead of 3MP like the G3) but has more manual functions.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Fuji A205 ב-650 ש"ח. שני מגה-פיקסל, סוללות AA, זום אופטי x3, מאקרו עד 10 ס"מ, עינית אופטית ומסך LCD, אפשרות לסנכרון איטי לפלאש. בשביל מה שאתה מחפש היא מספיקה. אבל אם יש לך עוד 300 ש"ח, הריקו G3 ש-BigDickBastard הזכיר היא הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה לא רוצה להשקיע עוד קצת ולקנות באיזה960 ש"חאת ה A60 שלפחות תוכל לעשות עם זה

קצת דברים וגם באיכות נורמאלית. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה אז יש לי את המצלמה הבאה:

http://zap.co.il/model.asp?model_id=7252

היא משהוא כמו 2MP אבל יש לו שם (אני לא זוכר איך קוראים לזה) טרימפולציהמשהוא כזה שהופך את האיכות ל 3MP.

התמונות שיצאו לי אחלה אני אנסה להעלות לפה משהוא מתישהו... אולי מחר היום אין לי זמן(בגרות) מצטער, בכל מקרה אם אתה רוצה המחירים בזאפ מאוד מופקעים המצלמה לא שווה את ה 500... (אני מוכר אותה ד"א) לא עשיתי בה שימוש כמעט... והיא ממש ממש פשוטה, מסך קטן כפתור הצילום ועוד אחד כדי לעבור מצבים... בוא נגיד שקיבלתי אותה אז לקח לי 5 דק' להבין מה יש בה...

אהה ויש לה חיישן של ..

ילא יום טוב...

אני הולך להיכשל(בגרות תנ"ך)

יום מוצלח שיהיה לשאר..

דוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטפולציה - גרוע.

בכל מקרה אני קניתי את הקאנון A60 ואני לא מתחרט לרגע...... ואם אתה יודע להשתמש בה ממש (אני מאמין שאני עדין לא...) אתה בכלל מקבל יפיפיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה אני יחשוב על זה, ראיתי את הפוג'י Q1 נראת קצת צעצוע..

ניסיתי לצלם במצלמת פילים (שהיא באמת אחלה מצלמה) ולתת למפתח השכונתי להעביר את התמונות לדיסק

יצא מזעזע, צבעים מגעילים בכלל לא נראה כמו במציאות מאורר שנראה אדום\כחול משולב יצא לי ורוד (סתם לדוגמא)

http://photos.walla.co.il/vl4ever

לא נורא בקיצור נראה לי האופציה הכי טובה זה לקנות ביחד עם חבר שלי 500 שקל כל אחד נורמלית

גם ככה כל מה שאנחנו מצלמים זה ביחד אם זה שטויות בחוץ או את המחשב ואם מישהו יצטרך לקחת אז יקח.. קיצר זה נראה לי האופציה הכי טובה וככה גם לא נתפשר על איכות מזעזעת (:

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש טוב בפוטושופ מה גם שלא רואים אפקטים כמו שצריך כל הצבעים מרוחים

בכל מקרה לבעלה של אחותי יש חנות אלקטרוניקה אני כנראה יקנה אצלו את המצלמה במחיר מוזל, אם יהיה לו את הדגם הזה אני יקח

תודה רבה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...