תפסיקו להטעות, אין כמו geforce 3 !!!!!! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפסיקו להטעות, אין כמו geforce 3 !!!!!!

Mr_pentium

Recommended Posts

תגידו לי, לא נמאס לכם לבלבל את המוח לאנשים עם שטויות.התחלתם עם הטענה שאתלון יותר טוב מפנטיום 4 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....תחזיקו אותי כואבת לי הבטן :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

עכשיו יש שטות חדשה radeon 8500 עולה על 3 , זה טוב :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

בקיצור אם התבוננתם בבנצמרקים אפילו 3 ti 200 מהיר מהדרעק העלוב 8500 .כולם מאשימים את הדרייברים של הכרטיס ומקווים לדרייברים טובים יותר- לעולם הם לא יגיעו .

והגדיל לעשות איזה יוביוב אחד שמבלבל את הביצים כל הזמן כמה radeon 8500 סובל רק מדרייברים וכמה נפלאה איכות התמונה של radeon, אז תקרא את הכתבה הבאה המוכיחה שאפילו איכות התמונה טובה יותר בgeforce 3 :http://www.geocities.com/legion88/index.html

וכמובן רק להזכיר:פנטיום 4 תותח, אתלון=דרעק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא אוהב אנשים מפגרים כמוך.!!! :lol: :lol: :bash:

ברור ש הרבה יותר חזק מ P-4 :AR15:כימאט בכל המבחנים!!! :jump:

ברור ש 8500 הרבה יותר טוב מ GF-3 באיכות התמונה

יש לו את הפילטרים בין הכי טובים אם לא הכי טובים :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקח לי יותר זמן לחשוב עם לענות לך או פשוט להתעלם מזיון שכל זה....!

מיסטר פנטיום:

אין לך מושג על מה אתה מדבר, כנס לאתרים קצת יותר מכובדים ותראה את איכות התמונה העלובה של ה- GF3... http://www.anandtech.com/video/showdoc.html?i=1558

מאז ש- ATI הוציא את ה- Radeon256 יש לה מוניטין של חברה המייצרת עם איכות התמונה הגבוה ביותר במשחקים, עד היום היא הוכיחה את זה.

ולמה לעזזל אתה חושב שלא יגיעו דריברים חדשים לכרטיס הזה ?! זה בדיוק כמו כל השטויות שאתה אומר בפורום הזה... ואם אתה רוצה להתחיל ויכוח חדש על זה אז אתה מוזמן, אני פה לשרותך תמיד (lol).

נ.ב - ואנקודר... אל תנעל את הנושא הזה... אם הוא רוצה להיות מושפל אז אני פה תמיד... (חוץ מזה שאני תמיד יכול לנעול אותו אחרכך ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה לעזזל אתה חושב שלא יגיעו דריברים חדשים לכרטיס הזה ?! זה בדיוק כמו כל השטויות שאתה אומר בפורום הזה... ואם אתה רוצה להתחיל ויכוח חדש על זה אז אתה מוזמן, אני פה לשרותך תמיד (lol).

ישבו החברה בATI ונתנו כל מה שהם יודעים בדרייברים הראשונים שכללו רמאות!!!! בדרך של אופטמזיציה למשחק QUACK 3 ,אבל מה עדיין 3 בלי שום אופטמיזציה מהיר יותר!!!.

המסקנה: אולי ATI רוצים, אבל הם לא מסוגלים להוציא דרייברים נורמליים, כך שאין למה לחכות.אתה מוזמן לבדוק מחירים 8500 עולה כ50% מgeforc 3 ti 500 , תאמין לי ATI יודעים למה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה מכל האנשים שדיברתי איתם, כולם אמרו ש- כרגעamd שמה את בכיס הקטן(לפחות כרגע), אבל אל תטעו חברה מעולה והיא גם עומדת להוציא חדש ומעולה(לא ממש בקרוב), השבב יהיה בנוי ממיליארד טרנזיסטורים!! זה בערך פי 20 יותר טרנזיסטורים מהמעבדים המתקדמים ביותר כיום למחשבים אישיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Athlon פחות טוב מפנטיום 4 ?

תסביר לי בבקשה למה Atlon XP 1900+ (1.6GHz( משתווה לביצועים של Pentium 4 2GHz ואפילו עוקף אותו ב40% מהמקרים, כשathlon xp 1900+ עולה 1620 ש"ח ופנטיום 4 2GHz עולה 2500 ש"ח ?

ושתדע, שהמצב בקרוב יישתנה. תמיד בהתחלה שמים מחיר גבוה (עדיין, לא כמו אינטל) ואחרי חודש המחיר צונח ירידה ממש ממש משמעותית. ואני מוכן להתערב שגם עוד חודש המחיר של הפנטיום 4 לא ייצנח... מקסימום 100 ש"ח.

חוץ מזה מאנשים שעבדו מעשית על שני מחשבים, אחד עם פנטיום 4 ואחד עם athlon כמו שathlon יותר מהיר. אולי זה בגלל הזיכרון מטמון הגדול יותר, או מסיבות אחרות. אבל העובדות ממשיכות לדבר-.

בקשר לכרטיסי מסך, אישית הייתי היום לוקח באמת 3 Ti500 אבל לא בגלל שradeon 8500 עלוב. זה בגלל הדברייברים העלובים שלו. אולי אתה צודק, אולי באמת radeon אף פעם לא ישתווה לGFs למיניהם בגלל הדרייברים. עוד נקודה חשובה שהיא אחת הסיבות שהיום הייתי לוקח GF 3 Ti500 זה בגלל שnVidia משלמות לכל חברות פיתוח המשחקים לעשות התאמה מיוחדת לכרטיסים שלהם כדי שהמשחקים ירוצו יותר מהר על הכרטיסים שלהם...

בקשר לאיכות תמונה, radeon 8500 קצת איכזב... אבל זאת לא הסיבה העיקרית שלא הייתי לוקח אותו.

הסיבות הן:

1. דרייברים

2. התאמה של משחקים חדשים לכרטיסים של .

... ואולי גם הסיבה שבכמה מבחנים אחרונים ברשת GF 3 Ti500 הראה איכות תמונה יותר טובה משל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

הייתי כותב עכשיו תגובה ארוכה ומפורטת, אבל כל מה שיש לי להגיד למר הוא:

You poor little retard

בקשר לכרטיסי מסך, אישית הייתי היום לוקח באמת 3 Ti500 אבל לא בגלל שradeon 8500 עלוב. זה בגלל הדברייברים העלובים שלו. אולי אתה צודק, אולי באמת אף פעם לא ישתווה לGFs למיניהם בגלל הדרייברים. עוד נקודה חשובה שהיא אחת הסיבות שהיום הייתי לוקח GF 3 Ti500 זה בגלל שnVidia משלמות לכל חברות פיתוח המשחקים לעשות התאמה מיוחדת לכרטיסים שלהם כדי שהמשחקים ירוצו יותר מהר על הכרטיסים שלהם...

בקשר לאיכות תמונה, 8500 קצת איכזב... אבל זאת לא הסיבה העיקרית שלא הייתי לוקח אותו.

הסיבות הן:

1. דרייברים

2. התאמה של משחקים חדשים לכרטיסים של .

... ואולי גם הסיבה שבכמה מבחנים אחרונים ברשת GF 3 Ti500 הראה איכות תמונה יותר טובה משל .

לא שוב...

זה שלפי הביקורת באתר של טום (שבה השתמשו בדרייברים המוקדמים) יש הפרש בין הרדאון לג'יפורס Ti 500 לא אומר שזה יישאר כך לתמיד.

דרייברים באים והולכים, ותקח מילה שלי, עוד יבואו הרבה מאוד לרדאון 8500... הרבה מאוד...

nVidia משלמת למפתחי משחקים בדיוק כמו שאינטל משלמים למפתחי תוכנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו עוד בדיקות, זה התבצע על הדרייברים החדשים.

וזה בכלל לא משנה, עוד חודשיים nVidia יוציאו דרייברים שישפרו את ביצועי 3 Ti500 ב30% כשהדרייברים של ATI החדשים יהיו בסך הכל תיקוני באגים. אז עכשיו הביצועים של הכרטיסים אותו הדבר, ומה עוד חצי שנה ? לATI אין את היכולת להקפיץ ביצועים כמו שיש לnVidia.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה בכלל לא משנה, עוד חודשיים nVidia יוציאו דרייברים שישפרו את ביצועי 3 Ti500 ב30% כשהדרייברים של ATI החדשים יהיו בסך הכל תיקוני באגים. אז עכשיו הביצועים של הכרטיסים אותו הדבר, ומה עוד חצי שנה ? לATI אין את היכולת להקפיץ ביצועים כמו שיש לnVidia.

Says who? דוד סאם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בטח , אין כזה דבר ביצועים בחינם!!!!

ה Det כבר שיפרו את הביצועים של הכרטיס!!!!

[glow=red,2,300]אין יותר מקום לשיפור !!! [/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי להודיע לך אבל הדריברים הללו יצאו כבר לפני חודשיים בדמות ה- Detonator ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ? עוד חצי שנה יוציאו דרייברים אחרים. אתם לא מבינים את מה שאני מנסה להגיד... עוד חצי שנה שוב יבואו דרייברים מפוצצים כמו det. ששוב יקפיצו לכם תביצועים. בradeon זה בחיים לא ייקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...