מפרט למחשב משחקים בכ-6000 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב משחקים בכ-6000 ש"ח

needLaptop

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מנסה לעקוב אחרי הדיון על המעבדים (בהצלחה חלקית בלבד :P ) אבל ממה שהבנתי מהדיון בין napoleon45 ל --- The King --- ו Jabberwock

זה שעדיף לקנות מעבד של אם אני לא מתכוון לעשות OC (אני לא יודע לעשות OC, זה משהו שקל ללמוד ? והאם זה שווה בכלל את הזמן כי ממה ששמעתי זה לא מוסיף יותר מידי בימנו.)

אחרי יותר משעה של סרטוני יוטיוב בנושא. נראה שOC כן תורם משהו ולמרות שהחלוקה די שווה בין מי יותר טוב לגיימינג. נראה שאינטל אכן קצת יותר טוב בימנו. אבל לא במספיק בשביל לוותר על מה שהוזכר גם בסרטונים. כנראה עומדת להחליף תושבת בקרוב ולי לא יהיה כסף ללוח אם חדש בקרוב.

אחכה לראות אם מישהו יבנה מפרט נוסף.

תודה רבה לכל מי שתרם לדיון עד כה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של needLaptop

תודה רבה לכל מי שתרם לדיון עד כה :)

בהחלט. מצתרף לתודות.

תראה, מה שניה jabberock  לומר, למיטב הבנתי, 

שכמערכת כללית, שעושה עוד דבר או שניים חוץ מגימינג

ה - 2700 עדיף.

לא יודע עד כמה זה מדבר אליך.

בכל מקרה, היות ושום דבר לא בוער,

זה הזמן לציין שבקרוב ( לא יודע כמה קרוב ),

עומדת לצאת סדרה חדשה של מעבדי רייזן,

סידרת ה - 3XXX ששוב יכולה להפוך את התמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשה ללמוד לעשות OC, אבל צריך לזה הרבה זמן וסבלנות. זה הרבה משחק עם פרמטרים שונים ובדיקות שעורכות זמן רב כדי לוודא שהכל יציב.

תיאורתית, אם תקח i5 9600K ו- R7 2700 ותעשה על שניהם OC של +500Ghz, השיפור יהיה משמעותי יותר ברייזן בביצועים במשחקים. בנוסף, תבצע OC גם לזיכרונות, גם תקבל שיפור משמעותי יותר ברייזן.

במילים אחרות, במעבד באינטל רמת ההשפעה של OC למעבד ולזכרונות על הביצועים במשחקים היא נמוכה יותר מאשר במעבד רייזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את עניין האוברקלוק. אני לא יודע למה הכניסו את זה לדיון.

מנועי משחק עובדים בצורה אסינכרונית. העדיפות למעבד עם ליבה בודדת חזקה הינה ביגלל שחייב להיות תהליכון ראשי שיפקח על תהליכונים משניים כדי למנוע מרוץ תהליכים.

אומנם מפסיד 10FPS היום אבל כנראה שבעתיד ה-i5 9400F יגיע לנצילות של 100% הרבה יותר מוקדם במשחקים חדשים. ל- 2700 יש 8 ליבות ו-16 נימים. לעומתו ה-i5 מגיע עם 6 ליבות בלבד וללא פיצול נימים.

וכן 12 מנצל יותר טוב ריבוי נימים. וגם יש סיכוי שבעתיד הדרייברים לכ"מ ישפרו את התמיכה ברייזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לצרכי סטטיסטיקה מאוקטובר ועד היום יחס המכירות הכללי של מול אינטל עומד אצלנו על קצת יותר מ 60% מהמכירות למעבדי .

ואם לכלול את זה ש מניעים גם את הקונסולות (PS4/XBOX) וגם את הגיימינג החדש של בענן יש עתיד יפה לנושא משחקים ואופטימיזציה למעבדים וכרטיסי המסך שלהם כי מפתחי המשחקים שמחים לעבוד פחות ולהגיע למגוון רחב של פלטפורמות.

זה מהצד הספקולטיבי של העתיד 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני מרוצה מהמפרט שבנה  napoleon45 ואם לא יוספו מפרטים אחרים רוב הסיכויים שאקנה אותו בתוספת של .

תודה רבה לכל מי שתרם וטרח לענות ולהסביר.

בנוסף הייתי רוצה להשתמש במערכת הדירוג של הפורום ולהגיד תודה לכל מי שהשתתף בדיון עד כה אך אני מוצא דרך להגיד תודה על תגובות ולא לפרופיל המשתמש. זו הדרך היחידה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...