רמקולים למחשב. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים למחשב.

RedHat_Lover

Recommended Posts

מה פתאום גימיק שיווקי? מה, לא פיתחו את זה בשביל איכות קול טובה בסרטים? השאלה אם עושים בזה שימוש. חיסרון של אלטק לנסינג זה שאין להם DTS, שלדעתי יחליף את דולבי דיגיטל בעתיד הלא רחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, ל ATP5 אין סנטר. אם הצורך ברמקולים מחייב גם צפייה בסרטים, סנטר משפר פלאות את החוויה.

הדגם הזה שך קריאטב נותן יחס עלות/ביצועים מושלם לצורכי סרטים ומשחקים (ראו מחיר!).

שאלה - מה ההבדל בין הדגם הזה לזה שמצדיק מחיר משולש?

מישהו יודע למה הדגם 5300 (שהוא 5.1) עולה 900 ש"ח והדגם 5700 (שהוא גם 5.1) עולה מעל 3000?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף.. גם אני באותה דילמה... בין ה ATP4 (זה 4 לא 5, שינו את השם) לבין ה ADA880... בכתבה שיש כאן באתר על ה 880 בתוכב שבמשחקים אין תמיכה לזה או משהו ולכן אפשר לשחק רק במצב דולבי פרולוג'יק (שזה קדמי עם סטריאו ואחורי מונו) או במצב של 2.1 רגיל... לא הבנתי בדיוק למה... זו הסיבה היחידה שאני מתלבט, כי חשוב לי מאד לקבל את החוויה המקסימלית במשחקים. מה עדיף ומה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף.. גם אני באותה דילמה... בין ה ATP4 (זה 4 לא 5, שינו את השם) לבין ה ADA880... בכתבה שיש כאן באתר על ה 880 בתוכב שבמשחקים אין תמיכה לזה או משהו ולכן אפשר לשחק רק במצב דולבי פרולוג'יק (שזה קדמי עם סטריאו ואחורי מונו) או במצב של 2.1 רגיל... לא הבנתי בדיוק למה... זו הסיבה היחידה שאני מתלבט, כי חשוב לי מאד לקבל את החוויה המקסימלית במשחקים. מה עדיף ומה נכון?

ה ADA880 עולים כ 1300 ש"ח לעומת ה 5300 של קריאטיב שעולים רק כ 900 ש"ח. מה גם שהקריאטיב הם 5.1 אמיתיים ולא אמולציה כמו ה ADA880... תאמר לי אם שמעת את אחד מהסטים בפעולה, או אם יש לך מידע נוסף. כמן כן אשמח לדעת מתי אתה קונה אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולכים להגיע רמקולי לביקורת 5.1 שבהספק מאוד גבוה (קרוב לada880) של חברת אזטק.. הגודל של הסאב.. יחסית גדול.

כולל כרטיס קול בלע יכולת עיבוד ac3.

החבילה תעלה ממה שנמסר לנו כ1,000ש"ח.

נראה ונשמע נחמד.. כמובן אתם מוזמנים לחכות לביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולכים להגיע רמקולי לביקורת 5.1 שבהספק מאוד גבוה (קרוב לada880) של חברת אזטק.. הגודל של הסאב.. יחסית גדול.

כולל כרטיס קול בלע יכולת עיבוד ac3.

החבילה תעלה ממה שנמסר לנו כ1,000ש"ח.

נראה ונשמע נחמד.. כמובן אתם מוזמנים לחכות לביקורת.

מתי? אני אמרו לקבל מחר את ה HERCULES GAMETHEATER ולא הייתי רוצה להזניח אותו ולהשאיר אותו זמן רב עם הרמקולים הג'נריים שלי (הוא עוד עלול להיפגע...) :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי את ה-5300 אצל בן-דוד והם היו אחלה, שמעתי אותם בסרטים וב-UT, הם היו אחלה, כנראה שאני אלך עליהם, ורק שתדע של-ATP4 אין אמולציה זה ה-ADA880.....

תוקן, תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שאני אחכה לביקורת..., וזה או יהיו ה-Hercules XPS510 או ה-reative Inspire 5300 י, אני לא רוצה 4.1....., ובקשר לשאלה שלך עם ה-5700 והבדלי המחיר, לפי מה ש-e-Pit@m הסביר לי אתמול בטלפון(תודה רבה) איכות דיגטלית יותר טובה מאנאלוגית וה-5700 הם דיגיטלים יש להם Dolby Digital שאני מקווה שאתה יודע מה זה(אני יכול לתת לך כתבה בקשר לזה) והאיכות יותר טובה מרמקולים אנאלוגים וכנראה בגלל זה הם עולים יותר, למרות שהמחיר פה בארץ לא מצדיק, כי מוכרים בחו"ל בנדל של Audigy (הפנימי שתופס חריץ 5.25) ושל ה-5700 ב-400$ ובארץ הרמקולים עולים 478$ שזה בכלל שחיטה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...