מחשב משחקים נייח בתקציב של 7.5K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב משחקים נייח בתקציב של 7.5K

Effi Karkaz

Recommended Posts

ציטוט של Effi Karkaz

דווקא הנראות של המחשב זה הדבר האחרון שחשוב לי, מבחינתי שיראה כמו בלוק, אני רק צריך שיריץ את המשחקים בצורה מעולה+ ושיהיה שקט עם אפשרות שדרוג. אז אם ניתן להוזיל את המפרט הנוכחי שהצגת בפני, אני אודה לך מאוד!

בכל מצב תודה על ההתייחסות!

נראה לי שבינואר יש לAMD הכרזה בCES אם אני צודק כנראה שתיהיה גם זמן קצר לאחר מכן השקה של חדשים סדרה 3000

לפי השמועות הולכים להפוך את מעבדי ה6 ליבות לסטנדרד(מעבד רייזן יהיה מינימום 6 ליבות) והמחירים שלהם יתחילו ב100 דולר.....

תבדוק את העניין אולי מאוד כדאי לך לחכות במיוחד שזה במרחק של פחות מחודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שכדאי לעשות קצת תאום ציפיות, גם ב-2018 הכריזה בתערוכת CES על הדור השני של הרייזן, המוצרים היו על המדפים רק חודשיים שלושה אחרי זה. אני מעריך שהסיכויי שנראה מוצרים חדשים על המדפים בינואר הוא נמוך למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

נראה לי שכדאי לעשות קצת תאום ציפיות, גם ב-2018 AMD הכריזה בתערוכת CES על הדור השני של הרייזן, המוצרים היו על המדפים רק חודשיים שלושה אחרי זה. אני מעריך שהסיכויי שנראה מוצרים חדשים על המדפים בינואר הוא נמוך למדי.

ישנה כתבה (אשלח פה למטה) שמדבר על הגרלה שצריכה להסתיים עוד כמה ימיםם ב14 לחודש בהגרלה הזוכים יקבלו רייזנים מסדרה 3000 בזמן השקתם ועל כן יש כאלה שחושבים שההשקה תיהיה ממש קרובה לתערוכת CES

https://videocardz.com/newz/south-korean-amd-ryzen-sales-agency-teases-ryzen-7-3700x-and-ryzen-5-3600x

אני הייתי מחכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...