עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

אור כהן

הזמנה מוקדמת: מסך 27 אינץ' IPS 1080P 144HZ שטוח

Recommended Posts

שלום רב חברי הפורום היקרים!

רציתי לעדכן את אלו מכם שעדיין מחכים עם שדרוג המסך שלהם (אני עדיין עם הDell 2007FP :P) על המוצרים הבאים שעתידים לצאת בקרוב.

הASUS VG279Q הוא המסך הראשון אשר צפוי להשתמש בפאנל החדש שפתחה חברת AU OPTRONICS שסוף סוף משלב את טכנולוגיית הIPS עם קצב רענון מהיר (של 144HZ) ברזולוציית 1080P (עד כה היה שמור רק ל1440P)

כעת הוא נמכר במכירה מוקדמת באמזון  במחיר  של 1230 ש"ח.

ברור לי ש27 אינץ' נחשב על ידי רבים כלא מתאים לרזולוציית ה1080P. לכן, אני שמח לדווח כי חברת AU OPTRONICS עובדת בימים אלו גם על מסך דומה בגודל 25 אינץ' (24.5 בפועל), מה שצפוי להוזיל את העלות עוד יותר, ולשפר את הPPI. המסך המדובר צפוי לצאת בפברואר 2019.

תכננתי לרכוש את הSamsung CF24FG73, אך לאחר שגיליתי כי מסכים בעלי פאנלים מסוג IPS עם תדר רענון גבוהה שהם שטוחים מגיעים בדרך אלינו, כל מה שנשאר לעשות הוא להמתין.

נערך על-ידי אור כהן

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של shlomi8

יש מקור שמראה מסכים שעומדים לצאת בקרוב ואת הנתונים שלהם?

כל המקורות הקיימים מקושרים להודעה המקורית.

הנתונים יחסית ברורים - 1080P, IPS, 1MS, 144HZ + 240HZ, גדלים של 24.5 ו27.

כרגע המסך היחיד שהתפרסם והוא הראשון שמשתמש בפאנלים החדשים הוא הasus vg279q, שגם אותו קישרתי לעמוד היצרן ועמוד המכירה.

מעבר לכך, על בסיס נתוני עבר, ניתן להניח כי תשיק את מסך הvg259q (הגרסא הקודמת שלו, ה258Q, נמכר בארץ ב1500 ש"ח) באזור פברואר-מרץ.

ציטוט של Jabberwock

נראה מסך פצצה. זהו תחילת עידן חדש.

אמת. אני באמת הייתי על סף רכישת מסך חדש. זה בדיוק מה שעצר אותי. אני כלכך שמח שלא אצטרך לרכוש מסך מעוקל או לקחת מסך שאינו כולל פאנל IPS. כבר התפנקתי מה2007fp 😛 

נערך על-ידי אור כהן

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עדכון מהשטח

נוסף מסך חדש שניתן לרכוש במחיר נמוך עוד יותר של 1330 ש"ח כולל משלוח ומיסים של .

https://www.amazon.com/Acer-VG271-Pbmiipx-Technology-DisplayHDR400/dp/B07MDXF81K/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1551149276&sr=1-1&keywords=Acer+Nitro+VG271

נראה כי יותר ויותר מסכים כאלו יתחילו לצוץ בקרוב :)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה למסכים כאלו בגודל 24.5, אני מניח שאם AUO מייצרים את הפאנל בוודאות יהיו יצרני מסכים שישתמשו בו

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לכך כמובן כל מני שיקולים. אני עוקב על זה כל הזמן. גם אם AUO מייצרים את הפאנל כבר כעת עדיין לוקח זמן עד שהיצרן הופך את זה למוצר מוגמר. אני מניח שעוד לפני זה הוא בודק מהי הדרישה למוצר כזה בשוק ומהן התגובות עליו.

כל מה שיש לעשות הוא לחכות. זה או לקנות את המודלים של ה27 אינץ'.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה מסך @--- The King ---, אבל

א. לא בתקציב - 2700 ש"ח מול 1300-1500

ב. לא 1080P - אומר שצריך להוציא עוד כסף על כרטיס מסך חזק יותר

ג. לא 24.5 אינץ'. למרות שניתנו כאן מסכי 27, הכיוון הוא 24 עבור 1080P

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של אור כהן

אחלה מסך @--- The King ---, אבל

א. לא בתקציב - 2700 ש"ח מול 1300-1500

ב. לא 1080P - אומר שצריך להוציא עוד כסף על כרטיס מסך חזק יותר

ג. לא 24.5 אינץ'. למרות שניתנו כאן מסכי 27, הכיוון הוא 24 עבור 1080P

אם אין לך GTX 1070 (כמו שלי יש) זו בעיה שלך, לא של המסך ובטח לא שלי :) 

בכל אופן, כדאי לך לחכות עם הקניה לדעתי. הטכנולוגיה הזאת עוד יחסית טרייה ואני משער שבתקופה הקרובה הולכים לצאת עוד הרבה מסכים בסגנון, שגם יעשירו לך את המבחר וגם תיהיה יותר תחרות מבחינת התמחור.

נערך על-ידי --- The King ---

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של --- The King ---

אם אין לך GTX 1070 SLI (כמו שלי יש) זו בעיה שלך, לא של המסך ובטח לא שלי :) 

😛 כל הדיון מדבר על זה (מסך לאנשים שלא רוצים 1440P) אז זה פשוט טיפה לא קשור. לי יש סה"כ RX580 בודד שמקביל לGTX1060.

ציטוט של --- The King ---

בכל אופן, כדאי לך לחכות עם הקניה לדעתי. הטכנולוגיה הזאת עוד יחסית טרייה ואני משער שבתקופה הקרובה הולכים לצאת עוד הרבה מסכים בסגנון, שגם יעשירו לך את המבחר וגם תיהיה יותר תחרות מבחינת התמחור.

הייתי מחכה, אבל אני עם מסך 2007FP כמעט 12 שנה. ברגע שיוצא משהו אני קונה XD

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close