עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

.Reem

מקלדת גיימינג מכאנית

Recommended Posts

אני רוצה לקנות מקלדת גיימינג מכאנית אבל אני לא כל כך מבין בזה ואני לא יודע מה לבחור

קראתי קצת והבנתי ש cherry mx הם בין השקטים שיש אז אני מעדיף אותם לא tactile 

מעדיף RGB

תקציב : 400 

תודה.

נערך על-ידי .Reem

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה הציפיות שלך ממקלדת "גיימינג"? במה, לתפישתך, מקלדת גיימינג צריכה להיות שונה ממקלדת רגילה? למה חשוב לך שתהיה מכאנית? מה הדרישות הכלליות שלך מהמקלדת (לאו דווקא במבט של "גיימינג")?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הבנתי שההרגשה שונה ושווה להשקיע כסף על זה ואני צריך אפשרות ללחוץ על כמה מקשים בו זמנית

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ההרגשה אכן שונה. האם זה שווה? לטעמי, רק בשביל ההרגשה - לא (בהשוואה למקלדת ממברנה טובה, לא לזבל הזול). בשביל היכולת ללחוץ על מקשים מרובים בו-זמנית - כן. מקלדות ממברנה, גם הטובות, לרוב מוגבלות פה.

מה שאתה צריך לחפש הוא מקלדת שתומכת בNKRO, כלומר n-key rollover (היכולת ללחוץ בו-זמנית על מספר בלתי-מוגבל של מקשים). מעשית, גם 6KRO מספיק (אלא אם אתה משחק עם חבר על אותה מקלדת, משהו שלא נפוץ בימינו). אך קיימות מקלדות מכניות זולות שלא ממשות rollover סביר (ואז אתה תקוע עם 2KRO/3KRO שזה לא יותר טוב ממקלדת ממברנה).

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שווה לשקול להביא מחו"ל אם אין לך בעיה להתעסק עם צריבת אותיות עבריות. ראיתי עכשיו ב מכאנית של קורסאייר k68 בבערך מאתיים שקל עם הקופון הטבה שלהם.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים לתת לי דוגמאות למקלדות?

רק חשוב שהם יהיו שקטות

אין לי בעיה מחו"ל 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא שאני מבין גדול במקלדות מכאניות, אבל ממה שאני בדקתי לפני שהזמנתי, ושקט לא הולכים ביחד. מה שכן יש סוויצ'ים יותר רועשים כמו הצ'רי הכחול, או שקטים יותר כמו הצ'רי סיילנט, שאמור להיות 30 אחוז שקט יותר. לקורסאייר יש את המקלדת שציינתי, k68 שיש לה סיליקון מתחת למקשים להגנה מנוזלים וזה גם משקיט את המקלדת עוד קצת. 

נערך על-ידי zoyaniv

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close