G-Sync ב SLI הורס את הביצועים בכרטיסי Pascal - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G-Sync ב SLI הורס את הביצועים בכרטיסי Pascal

huber

Recommended Posts

מה דעתכם? הקטע האירוני זה שהם גובים כסף היצרניות המסכים עבור השימוש בטכנולוגיה הזו, מה שמייקר את המסכים הללו:

https://www.forbes.com/sites/jasonevangelho/2018/10/23/nvidias-most-diehard-gamers-are-seeing-serious-performance-problems/amp/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תצורה שמתרחשת אצל חלק* מהאנשים, זה לא בכל דרייבר, וכל חומרה נתונה. זה יכול לקרות אצלך ואצלי לא.

דברים כאלה מתוקנים בחלק מהמקרים בדרייבר. לכן לא בטוח שזו עובדה שתופסת לכל מחזיקי ה ומסכי GS.

לכן כמו ש SyndromE אמר בצדק - לא ממליצים על מערכי כרטיסים בגדול כי יש בעיות תאימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה לא התצורה האידיאלית כלל ועיקר, והדיון פה הוא לא על אם זה מומלץ או לא, תתקדמו. הדיון הוא על העובדה שמי שכבר רכש צמד כרטיסים, והוסיך על זה עוד פרמיום על מסכי GSYNC, לא רק שלא רואה שיפור אלא ירידה משמעותית. ולפני שאתה שוב אומר לי "זה משתנה מתצורה לצורה" - הנושא נבדק ע"י 2 גורמים ונמצא כנכון - תעבור על הכתבה שצירפתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כתבה ב forbes. אני מקווה שהתגובה שלך צינית כי היא לא רלוונטית.

מה יש לי לעבור ? היה לי בשני דורות. אני בודק באופן קבוע, חדשים, בטא וקורא באתרים קצת יותר מעניינים

שמראים בדיקות מקיפות ולא "ידיעות" שהם click bait. 

אז 20 משתמשים הלכו ודיווחו שיש להם פגיעה גם בעוד משחקים בפורומי הרישמיים של . אחרי שבוע יצא תיקון, שסידר

בעיות ב 4 או 5 משחקי AAA ב . ויש עוד 100 דוגמאות כאלה.

אני יגיד לך מה שבא לי כי לא מוצא חן בעיניי הצורה שאתה מגיב. זה שלפעמים הידיעות שאתה מביא לנו הם לא מעניינות - תלמד

לספוג ביקורת. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

coch - לא מוצא חן בעיניך? אתה מוזמן להמשיך הלאה בחייך ולא להגיב, תאמין לי שההפסד לא כזה גדול 😉

ולא, זה לא קליק בייט כהגדרתך, יוזרים העלו את הנושא בפורומים של נווידיה, והנושא נבדק יותר לעומק באתר extremetech והוכח כנכון (כפי שכתוב בפירוש בפורבס אם היית טורח לקרוא), אבל היי - זה קליק בייט לדבריך, אז תתעלם ותמשיך לחיות מתחת לסלע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...