משחה טרמית ל xp 2500 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחה טרמית ל xp 2500

Blackend

Recommended Posts

שלום!

קניתי מחשב מבוסס מעבד 2500 שקניתי אותו (חלקים לא מורכב) אמרו לי בחנות )ksp) מספר סיבות שנאחריות תפוג בגללן!

1.התחממות יתר לרוב מאובקלוק.

2.פינים שבורים.

3.מריחה של המשחה הטרמית.

4.שבירת הקרמיקה.

אז השאלה שלי היא כזאת!

מותר למרוח על הליבה משחה טרמית או שיש בעיתיות במריחה איפשהו על המעבד?

אני מרחתי על הליבה והכל נראה סבבה(אחרי הכל זה מה שנראה הגיוני לעשות) יכול להיות שהנזק הוא לטווח הארוך ובגלל זה אני שואל!הטמרפטורה שלי עומד על 38 במנוחה האם זה טמפרטורה נורמאלית?

מישהו יכול להגיד לי מה הטמפרטורות עבודה של המעבד?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חומרים טרמיים שמוליכים חשמל ולכן בעייתיים במידה ונוגעים במגעים

יש חומרים שלא מוליכים חשמל והם פחות בעייתיים...

דוגמא לגריז טרמי Silver שמוליך חשמל - נחשב לאחד החומרים הטרמיים הטובים בארץ

לדוגמא למשחה טרמית שלא מוליכה - NanoBlueII - גם היא נחשבת ללא רעה בכלל

מניסיון המשחה הטרמית שיש במעבדה של KSP (שקית קטנה עם כתובית STAR) לא רעה בכלל, וניתנת בד"כ בחינם אם מבקשים יפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לסינק של הBOX לא הייתי מחליף חומר טרמי כי זה סינק על הפנים ולא משנה איזה חומר תשים לו חבל על הכסף

דבר שני עד כמה שזכור לי בBOX לא מקבלים משחה טרמית אלה מדבקה טרמית על הסינק, הוא גרוע בדיוק כמו הסינק אז זה מתאים

עריכה:

עכשיו שאני חושב על זה KSP כמעט ולא מוכרים BOX, אז על איזה סינק אתה מדבר? של איזה חברה איזה דגם וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP מחלקים עם הAMD גם EVERCOOL וגם SPIRE מה שיש להם במלאי באותו רגע

שתי הסינקים האלה מינימלים ביותר ודיי מקבילים לקירור הרגיל של הAMD אפילו שלדעתי הם קצת יותר טובים..

בכל מקרה אני מאמין שאתה מקבל חומר טרמי סביר איתם לא משהו שיביא לך ביצועים מדהימים אבל מצד שני הסינקים עצמם לא יביאו לך ביצועים מדהימים

במידה ואתה קונה סינק חדש אני ממליץ לקנות חומר טרמי לא מוליך בשביל למנוע מקרים לא חביבים (מומלץ מאוד הננו 2..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני קיבלתי את ה evercool שנראה די חביב ... אני לא מתכנן או משהו כזה בנתיים וזה נראה לי מספק.

השאלות שלי הן כאלה...

1.האם החומר שקיבלתי (מה שנראה לי הגיוני) יכולה להיות מרוח על המעבד או שהוא יכול לגרום לבעיות?

2.האם 37-39 מעלות למעבד הזה במנוחה זה נורמאלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוא אמור להיות מרוח על המעבד לא קיבלת אותו סתם, אני מאוד מקווה שלא הרכבת את הסינק ישירות על המעבד בלי שום חומר טרמי בינהם

2. סביר לגמרי אין מה לדאוג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא ...שמתי משחה...בעיקר על הליבה...כמו שצריך שכבה אחיגה מבפנים החוצה...

משהו במשפט הזה לא מסתדר לי... שמתי משחה... בעיקר על הליבה אתה מודע לזה שצריך לשים את המשחה רק על הליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת?

בשופ אופן לא לרדת מהמרכז של הליבה?

הליבה טיפה בולטת וכיסיתי אותה וטיפה את המסביב שלה. זה לא טוב?

אתה חושב שעדיף להוריד את מה ששמתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...