משחקים מומלצים - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים מומלצים

se7en

Recommended Posts

למיקרוסופט מגיע כל גרוש שהם עובדים בשבילו?

בדיוק, זה לא אומר שאתה, הצרכן הפרטי צריך לקנות את המוצרים שלהם, אחרי הכל מוצרים אלה נחשבים למותרות, ויש תחליפים בשוק.

במקרה הספיציפי של ... ממש לא בדיוק...

מיקרוסופט היא מונופול -> מערכת העפעלה של היא היחידה לשוק ביתי! -> ולמען האמת הביצועים שלה על הפנים.

לדעתי צריכים לשלם לי על עוגמת הנפש ( והטראומה מצכע כחול) .

בקשר לחברות המשחקים אתה צודק בהחלט, הם עושים עבודה מבורכת ומגיע להם כל שקל על זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

LOL אתם רוצים לומר לי שאני היחיד שמוריד משחקים ולא מרגיש רגשות אשמה?!?!

אני חושב אישית במיוחד שהמחירים של המשחקים גבוהים כל כך והמצב בשוק על הפנים, לא שווה לקנות, שווה להוריד.

ועד שיצרניות המשחקים לא יחליטו להוריד את המחירים הבאמת גבוהים אני אישית לא מתכוון לקנות אפילו רבע משחק :)

ובדיוק בגלל הגישה הזאת מחירים בחיים לא יורידו...להפך.

זה שיש הפסדים לחברות המשחקים, אתה חושב שזה יגרום להורדת מחירים?

האמת היא שהמחירים לא ירדו כי חברות המשחקים לא רוצות להוריד את המחיר , וזה ממש לא קשור ל האםSman מוריד או לא מוריד משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע זה לא יפה

למרות שגם אני לא קונה

פשוט כי אין לי כסף

ואגב גרין דיי שבחתימה שלך

כנראה שאני נוסע להופעה שלהם בלונדון בקיץ

כסף לקנות משחק אין לך, אבל לטוס להופעה בחו"ל יש?

מוזר, חשבתי שמשחק יהיה קצת יותר זול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אגיד לבוס (אבא) שאני רוצה 200 שקל לקנות משחק, שאני לא אוכל להריץ בהגדרות הנורמליות גם ככה (מחשב שהוא עגלון)

הוא לא יהיה כל כך שמח ולא יפתח את ארנקו הטחון. (במיוחד שזה אומר עוד זמן במחשב- :nono: אצל הורים שלי)

אם אני אגיד לו אבא אני נוסע עם 2 חברים ללונדון וישנים אצל חבר שגר שם ורואים הופעה והכל

הוא יפתח את הארנק בפחות עצב

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אין לי

אבל אולי אתה תמכור חיי חיילים בשביל להגן על כמה התנחלויות....

ואני מבקש,

אתה רוצה להגיד משהו בקשר לפוליטיקה, בוא לכללי.. כאן שזה ישאר נקי מפוליטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיקרוסופט מגיע כל גרוש שהם עובדים בשבילו?

בדיוק, זה לא אומר שאתה, הצרכן הפרטי צריך לקנות את המוצרים שלהם, אחרי הכל מוצרים אלה נחשבים למותרות, ויש תחליפים בשוק.

במקרה הספיציפי של מיקרוסופט... ממש לא בדיוק...

מיקרוסופט היא מונופול -> מערכת העפעלה של מיקרוסופט היא היחידה לשוק ביתי! -> ולמען האמת הביצועים שלה על הפנים.

לדעתי מיקרוסופט צריכים לשלם לי על עוגמת הנפש ( והטראומה מצכע כחול) .

לא בדיוק, יש את לינוקס, והיא מערכת "קצת" פחות ידידותית מ-, דבר שמוריד קצת מהמונפול של , לא טוב לך?

תעבור ללינוקס, אני בטוח שאתה תאהב אותה...(בהתחשב שתוכל להסתדר עם הממשק הטקסטואלי, ובעיות החומרה והתוכנה שתוך 10 דקות

היו נפתרות עם ...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL אתם רוצים לומר לי שאני היחיד שמוריד משחקים ולא מרגיש רגשות אשמה?!?!

אני חושב אישית במיוחד שהמחירים של המשחקים גבוהים כל כך והמצב בשוק על הפנים, לא שווה לקנות, שווה להוריד.

ועד שיצרניות המשחקים לא יחליטו להוריד את המחירים הבאמת גבוהים אני אישית לא מתכוון לקנות אפילו רבע משחק :)

ובדיוק בגלל הגישה הזאת מחירים בחיים לא יורידו...להפך.

זה שיש הפסדים לחברות המשחקים, אתה חושב שזה יגרום להורדת מחירים?

אין קשר... המחירים מאז ומעולם היו יקרים, אני עדיין זוכר את התקופה שהייתי רץ כל פעם לדיסק סנטר לרכוש אוסף או אלבום במחירים של 60 - 100 ש"ח!

אז הגיעו לאוויר העולם הצורבים וטכנולוגית ה שעשו מהפך רציני בתעשיית המוזיקה.

אז איך אתה מסביר את זה שעם המחירים המוגזמים האלה, הד ארצי הפסידה 15 מליון שקל? (לא זוכר אם זה היה השנה או בשנה שעברה, אבל הפסד היה)

תראה..... ההפסד של הד-ארצי וכמו כן, גם של חברות אחרות נובע מכמה סיבות (אציין את העיקריות) :

א. אנשים שרוצים לקנות משחק ואין להם את ה229 ש"ח בשבילו (או שפשוט קלטו שאין הצדקה למחיר המופרז הזה) אז הם פשוט.... לא קונים ומסתפקים במה שיש.

ב. אנשים עם צורב שהורידו את אותו משחק מהאינטרנט וצרבו אותו.

ג. אנשים שהשיגו את המשחק מחברים אחרים שצרבו (כמו כולנו... מישהו כאן יכול לומר שיש לו עותק מקורי של חלונות? אני בספק...).

כשאני דיברתי על המחירים של 60 - 100 ש"ח (בשביל אוספים ואלבומים של מוזיקה), התכוונתי לתקופה שבה עוד לא היו קיימים צורבים וקבצי ה עדיין לא היו נפוצים... בפירוש נאלצתי לרוץ כל כמה זמן לחנויות ולהוציא ממיטב כספי על דברים שפשוט לא היו שווים את ההוצאות המשוגעות, אני לא הולך לחזור למצב הזה!

פעם בכמה שנים טובות... אני מוציא 100 ש"ח על משחק מסכן שלדעתי שווה את ההשקעה.

ברוב המקרים הדיסקים שהייתי קונה, היו מכילים רק שיר או שניים שאני באמת מחפש וכל שאר הרצועות, שוות ל$#$@!

אני עדיין זוכר את הימים שהייתי רודף אחרי האיכות ודואג לנקות את ראשי הטייפ שלי מעודף מיגנוט וללכת לTower Records כדי לקנות קסטות TYPE IV (Super , מחבר את המיני ליציאת ה Radio בשקע הכבלים עם כבל קואקס ומקליט שירים מה MTV (בעיקר את הדאנס ששודר), האיכות היתה אמנם קרובה מאוד ל CD אבל לא כשזה עולה על הקסטה...

חבר'ה הימים האלה נגמרו, החברות חייבות לקלוט שהפתרון היחיד הוא הורדת המחירים אחרת... חבל"ז, אבל כשכל אחד דואג לאינטרסים שלו... אנו נשארים במצב "די תקוע".

נכון, זוהי אחת הסיבות לכך שה MTV נראה כמו שהוא נראה כיום, אמנים פשוט עולים ונופלים בקצב מטורף... אבל את המיליונים שלהם הם עושים, עם הפיראטיות או בלי...

ניתן לומר שאיכות המשחקים, התוכנות ובעיקר המוזיקה, הידרדרה בשנים האחרונות וזה בלי שום ספק בגלל הפיראטיות.

כולנו מעדיפים דיסק חדש ומקורי בעטיפה מהודרת עם מילות השירים, כולנו מעדיפים את עם סריאל משלנו עם חוברת הוראות ואריזה מהודרות...

אבל... הלקוח מוצא ותמיד יימצא את הדרך והחברות נשארות פעורות פה.

לי יש 2 2000 1 98 ו 2 95 וכולם מBAG

נכון אני מוריד משחקים מאינטרנט (עד שאני ממש רוצה לשחק באינטרנט אז אני קונה פעם ב1000 שנה בישביל CD-KEY ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WIZ

ללינוקס אין רק ממשק טקסטואלי

יש את LINDOWS

וחוץ מזה לשרד הט יש את הממשק הגרפי

וגם למנדרייק ולסוסה יש אם אני לא טועה..

מאוד דומה לשל חלונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל nice 1

GREEN DAY RULEZ!!!!

ולינוקס היא תוכנה מאוד יציבה ומאוד חזקה

(זה שיש לה בעיות כל 10 דקות לא אומר כלום)

יש בערך 5000 מדריכים ללינקוס ומנדרייק ורד האט 7.3 החדש שולטים יש לי אותם על איזה

פנטיום 1 והם פצצתי

רק צריך זמן להשקיע למי שרוצה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...