משחקים מומלצים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים מומלצים

se7en

Recommended Posts

אתה לא קונה משחקים כי אתה לא כל כך אוהב משחקים.

אני משחק עד היום את כל משחקים ששיחקתי פעם כי אני אוהב משחקים, אם משהו ישן זה לא אומר שהוא לא טוב.

אתה לא צריך לקנות משחקים כי אתה לא משחק בהם הרבה...אני לא אגיד לך שאני קונה הכל אבל אני משתדל להיות הגון.

כמה אתה משלם בקולנוע כשאתה נכנס?...30ש"ח בערך?...אז זה יוצא 30ש"ח על שעה וחצי סרט בממוצע.

אם אתה הולך ל-7 בשנה אתה משלם 210ש"ח בלי שהכנסנו הוצאות נלוות.

עם הוצאות נלוות זה כבר מחיר של משחק או שניים על 10.5 שעות של הנאה, אם אני נהנה ממשחק מאות שעות אני אני מרגיש יותר ממחוייב לשלם עליו.

אבל כמו שאמרתי לא כולם חייבים לקנות משחקים, במיוחד אם אתה מוחק אותם אחרי זמן קצר.

אבל זו רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא קונה משחקים כי אתה לא כל כך אוהב משחקים.

אני משחק עד היום את כל משחקים ששיחקתי פעם כי אני אוהב משחקים, אם משהו ישן זה לא אומר שהוא לא טוב.

אתה לא צריך לקנות משחקים כי אתה לא משחק בהם הרבה...אני לא אגיד לך שאני קונה הכל אבל אני משתדל להיות הגון.

כמה אתה משלם בקולנוע כשאתה נכנס?...30ש"ח בערך?...אז זה יוצא 30ש"ח על שעה וחצי סרט בממוצע.

אם אתה הולך ל-7 בשנה אתה משלם 210ש"ח בלי שהכנסנו הוצאות נלוות.

עם הוצאות נלוות זה כבר מחיר של משחק או שניים על 10.5 שעות של הנאה, אם אני נהנה ממשחק מאות שעות אני אני מרגיש יותר ממחוייב לשלם עליו.

אבל כמו שאמרתי לא כולם חייבים לקנות משחקים, במיוחד אם אתה מוחק אותם אחרי זמן קצר.

אבל זו רק דעתי.

אני מסכים עם דעתך לחלוטין. משחק טוב לאו דווקא עולה 210 שקלים, Deus Ex עולה היום 80 שקלים ונותן עשרות ואפילו מאות שעות של הנאה. משחק כמו HOMM4 שווה את הכסף לחלוטין, וכך גם UT וכל שאר משחקי הרשת למיניהם. אי אפשר להגיד שכל משחק עולה 229 שקלים, כי זה לא נכון, וגם אם זה היה נכון יש משחקים שפשוט שווים את זה, ולא יעזור בית דין.

רוקפורד, בקשר לדיסקים של אני מסכים אבל אני משוחד כי אני כמעט ולא שומע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה המשחקים עולים כל כך הרבה זהו פיתחו אותו

ומשכפלים אותו בגרושים כמה דיסק עולה נניח 5 ש"ח זה מוגזם למכו כל דיסק משוכפל ב 100- 200 ש"ח :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם פלייט סימולטור

FS2002 של מיקרוסופט הוא אחלה - כל כמה זמן מוציאים עדכונים (לדוגמא, שינוי הקו טיסה מעל שמי מנהטן אחרי קריסת בנייני התאומים)

ובקשר לקנייה

יש להפריד בין למשחקים ואין לי כוח להכנס לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

פרט חשוב ששכחתי לציין... בעבר, גם משחקים הייתי רץ וקונה כל חודש חודשיים.

Descent II

Ground Control

Red Alert

זה בערך מה שאני זוכר...

אבל בגלל שהמוזיקה היא אהבת חיי, אוספים ואלבומים היוו קניה מועדפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה המשחקים עולים כל כך הרבה זהו פיתחו אותו

ומשכפלים אותו בגרושים כמה דיסק עולה נניח 5 ש"ח זה מוגזם למכו כל דיסק משוכפל ב 100- 200 ש"ח :AR15:

תגיד לי אתה בסדר?

את Black&White פיתחו כמה עשרות אנשים במשך שלוש שנים, את UT בשלוש שנים חברה שלמה, את Deus Ex צוות קטן יחסית במשך שנתיים, ואת Serious Sam במשך שנה, רק כדי לפרסם מנוע גרפי. זו הסיבה שהוא כל כך זול, דרך אגב. העלויות הן בפירוש לא עלות הדיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

את מי זה מעניין כמה האהבלולים עבדו...

שישנו את ההשקפה שלהם שנוגעת רק לאינטרסים האישיים שלהם ויורידו מחירים.

עושק הלקוחות לא יביא להם עושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני HARDCORE GAMER

ויש לי מלא משחקים (חלקם קנויים)

עכשיו בוא נגיד שאני קונה 5 משחקים שעולים כל אחד 200 שקל

כרגע ביזבזתי 1000 שקל

עכשיו בוא נגיד שקניתי 25 משחקים ובוא נגזים ונגיד שקניתי את כולם בפרק זמן של חצי שנה

ביזבזתי 5000 שקל שבהם הייתי כבר קונה מחשב חדש

מסקנה : ומחשבים לא הולכים ביחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים בארה"ב אפילו יותר יקרים

40-50$ למשחק

עכשיו תוסיף מעמ ותהפוך לשקלי... במקרה הטוב 220 שקל

אני אומר ואני יגיד פעם שניייה תפסיקו ליקנות משחקים ותתחילו לחרוש על ה ADSL שעכשיו קניתם (לא אישי ל 56K)

מי שרוצה אני יפרסם מדריך איך להוריד וצרוב משחקים מהאינטרנט עזבו כבוד למי יש היום 1000 ש"ח לבזבז על משחקים

של לילה אחד שהמחשב פתוח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...