עידן הזהב בתחום המאיצים הגראפיים - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עידן הזהב בתחום המאיצים הגראפיים

nec_000

Recommended Posts

ציטוט של nec_000

בשעה שאנחנו כעוסקים בתחום ושוחים בו היטב, היינו שמים (נגיד) לכל היותר 900-1000 שח על משומש מדגם 1070,

משום שהחלופה של חדש העומדת לנגד עיננו (כרפרנס להתיחסות) היא , שבו 1070 חדש עולה סביבות 1750 שח עד

הבית, לא ברור כמה בדיוק הקונה מ- coch יהי נאות לשלם לו, אבל כנראה זה יהיה סכום גבוה יותר. האם 1500 שח כמו ש-

coch סובר או פחות מכך, שאלה טובה.

coch טוען שזה 1500. אינני במעמד לשלול טיעון זה, ורק לאחר שהעסקה תסגר בפועל (אם תסגר) coch יוכל לסגור מולנו

מעגל ולדווח לנו בחוזר, כמה קיבל בפועל (אם ירצה לעשות כך זאת אומרת - זה לחלוטין עניין פרטי שלו).

אגב,

לגבי המחיר שטענת - gtx1080ti ב 2450 שח, דברת על מחיר של מוצר משומש מאמזון, ולא על חדש. בדוק את עצמך.

במצב שכזה, אם מדברים על נגיד 1800 ש"ח לשלם עבור 1080ti משומש בישראל, עסקה שבה אני בודק על המקום ומלבין את

הכרטיס, לעומת קונה "משומש מאמזון" ב- 2450 ש"ח, אז ברורה לי איזו עסקה עדיפה - והיא הרכישה בארץ.

כדי שתבין עד כמה היא עדיפה, אשלח אותך לעשות שעורי בית על סוגיית "רכישת משומשים מאמזון" (יש הרבה חומר ברשת).

מצפה לך שעור פוקח עיניים - סמוך עלי.

לרגע לא דיברתי על משומש, המחירים שצינתיי הם למוצר חדש לחלוטין עם אחריות. אני אישית פירסמתי דיל על 1080TI בכ 2543 ש"ח (ZOTAC GTX 1080 Ti AMP Edition) באתר השני לפני יומיים (אתה מכיר אותו, מוזמן לבדוק שם בעצמך או שאשלח לך לינק בפרטי, אני יודע שפה אתם לא אוהבים שנותנים לינקים לאתרים אחרים משום מה).

בנוגע ל 1070, גם הוא היה חדש עד הבית בכ 1450 ש"ח בימים האחרונים (ושוב, תוכל לראות את זה באתר השני כפי שציינתי מקודם), כך ששוב - לרכוש אותו ביד שניה בכ 1500 ש"ח? לי אישית נשמע לא הגיוני, אבל כפי שציינת שכל אחד יעשה את השיקולים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של coch

אם הייתי רוצה למקסם רווח, הייתי קונה 1080Ti ב 1800 שקל. נשאר על 1080P ומשחק איתו עוד X שנים במצב הקיים.

אבל, אני לא קונה יד שנייה.. ההנחה שאני קונה אינה רלוונטית. אני קונה - חדש. בלבד.

אפא תמצא כרגע 1080TI במחיר הזה?! 😮

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

משום ש- GTX1070ti חדש מאמזון - זה סביבות 2030 שח מחיר יבוא לארץ כולל משלוח ומיסים (הכי זול שיש). 

אז אם אתה מצליח למכור את 1070 משומש שלך בן השנתיים ללא אחריות ב- 1800-1900 ש"ח איפה,

אני מוריד בפניך את הכובע :s0817: ומכתירך כאלוף העולם במכירות.

ושוב, צר לי לנפץ לך את הבועה, אבל פירסמתי את ה 1070TI מאמזון כחדש בכ 1778 ש"ח לפני ימים בודדים. אשלח לך לפרטי אם תהיה מעוניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

אפא תמצא כרגע 1080TI במחיר הזה?! 😮

לא מצאתי \ לא בדקתי :)

זה היה סתם לצורך הדוגמא.. כדי להמחיש שאם אחליף כרטיס, אני לא מחפש להרוויח מהעסקה את המקסימום האפשרי,

כמו הדוגמא שנתתי.. נניח לקנות 1080Ti בזמן הנוכחי שיש הצפה קלה ביד שנייה, ולמשוך איתו שנים. הסכום הוא סתם

משהו שזרקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

לא כ"כ מעניין אותי הנושא ( הצלחת המכירה של ה - 1070 ). כנראה לא הבנת עוד מהשרשור הראשון - שאין לי כרטיס שמוצע רשמית למכירה

אם אין לי אופציה לקנות כרטיס ( Ti או 1080 ) בדגם שאני ארצה, בתוספת של 10-15 אחוז פלוס מינוס ממחיר של 1500 שקל, אני פשוט לא מוכר את הכרטיס שלי. במידה והדבר הזה יכול* לצאת לפועל, אתחדש בכרטיס חדש.

כל הבדיקות מחירים האלה, זה דברים שבכלל לא עשיתי. אני יעשה את המתמטיקה והבדיקות, שאחזור.

מבטיח לעדכן במידה ויהיה משהו מעניין.

ברור, ברור.... לא היית צריך להסביר עצמך :)  (לי זה היה מאד ברור עוד מהתחלה).

מזכיר לכולנו, שכל ההתכתובת שיצרנו פה אתמול (בהמשך לדבריך בנושא השדרוג)  התפתחה כעניין דיון ופלפול של כמה

חברים, אנכי בינהם, והיה עוד מישהו huber כמדומני והיה עוד אחד ששכחתי את שמו.

הדיון שלנו הוא איפה ברמה התאורטית, לא דיון במקרה הפרטני שלך coch. אנו דנים למעשה בכל האופרציה שהנושא מצריך:

מה המשמעות של הזמנה מאמזון, מי עושה אותה, מי נמנע ונרתע ממנה, השלכות אופרטיביות, סעיפי סכון בנושא (ככל שישנם

שכאלו), מעמידים את האופציה הזו אל מול רכש משומש בארץ ואיזה סוג של רכש משומש, וכדומה... כך יש להתייחס אליה.

כמו כן דיברנו על הנושא העלותי של הספור:

האם יהיה זה מעשי עבורנו כיום - ובסבירות גבוהה דיה, להצליח למכור 1070 משומש בתנאי השוק של רגע זה (4.9.2018)

ולהוסיף רק 150-250 שח (כפי שהצעת בדוגמה), ולהשתדרג לכרטיס 70ti או 80 חדש ?

אני סובר (לאור הנסיון בשוק משומשים שצברתי) שהמשימה תהיה בלתי מעשית עבורנו לאור תנאי השוק. 

להערכתי הזהירה וציינתי זאת, בתמצות כרגע, זה שנצליח כנראה למכור כיום 1070 באלפיה (סדר גודל גס) ונוכל לרכוש 70ti

ב- 2030 שח (סדר גודל גס) שזה המחיר שבדקתי באותה שניה באמזון (אמש).

**המחירים שם נזילים ומשתנים תכופות מיום ליום.

בסיכום בחינת הנושא, יוצא מצב להערכתי הזהירה, השדרוג הנסוב יצריך מאיתנו כאלף ש"ח סדר גודל גס על מנת לסגור מעגל

בין מכירתו של המשומש ועד רכישתו של החדש. והרי שאם אלו התנאים (הוספת אלפיה) לא יהיה מי מאיתנו אשר יבצע כדבר

הזה. שהרי עם כל הכבוד לדגם 70ti , הוא אינו עדיף "פי שניים" מדגם 70 רגיל.  הוא כולה 10-15% מעליו - זוטה.

ציטוט של User_Name

@nec_000 היקר, אתה מתייחס לשדרוג של @coch מ-1070 ל-1080, ובכלל לשדרוגי חומרה במישור הכלכלי/ביצועי/מתמטי, במילים פשוטות, אתה מתעסק במספרים.

רכישות ושדרוגים, נעשות קודם כל מתוך מניע פסיכולוגי, אם נרצה או לא. ואם שדרוג שכזה ב-250 ש"ח יגרום לו לנחת וישתיק את השד הפנימי לשנה שנתיים, זה בסדר גמור. אני מניח שסכום כזה שקטן מארוחה זוגית במסעדה לא ירושש אותו. תפשפש קצת ברכישות שלך, ממברשת שיניים ועד רכב, ותראה בעצמך שגם אתה מחליף כי פשוט "כבר לא בא לך על הישן". כל עוד יש כסף פנוי וזה לא בא על חשבון דברים הכרחיים אחרים - לבריאות.  :)

אכן דברים נכונים ואני איתך. יתרה על כך אקצין הדוגמה, יש כאלו שמוסיפים על חדש מהיבואן,

שזה משהו הרבה יותר יקר מכרטיס מסך, עוד כמה עשרות אלפי שקלים רק בגין פונקציה/פונקציות שהן בתכלס

לא ממש עושים בהן שום שימוש מושכל, או שהן פונקציות שמשנות במשהו מהותי את חוויית השירות שהרכב 

מקנה לנו, בטח ביחס לעלותם היקרה בכסף שהן הוסיפו לעסקה.

ועדיין צרכנים רבים עושים את הבחירה בהם באופן רגשי ולעיתים אמפולסיבי לחלוטין בעת ההזמנה, 

ולא ראציונאלי במונחי כסף.  כך שאין צורך לשכנע שרבים פועלים כך, והמהלך בהחלט עונה לצרכנים שכאלו

על צורך צרכני רגשי אנושי ידוע.

יחד עם זאת מה שכן עניין (אותנו) במקרה הפרטני שבחנו לפנינו, זה האם שדרוג שכזה (150-250 ש"ח) כלל מעשי

במסגרת התנאים בשוק ?

המציאות הכלכלית עסקית ונסתכל כולנו סביב, בכל תחום לא רק כרטיס מסך, היא כזו - שלרוב אין ארוחות חינם.

אי אפשר לבוא עם מכונית בשווי חצי מחדשה, ולמכור אותה ב 95% ממחיר של חדשה.

זה בדיוק אותו הגיון שעובד במקרה שהזכרנו, וזו הפואנטה שניסיתי להעביר בדברי דאתמול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

כמו כן דברנו על הנושא העלותי של הספור:

האם זה מעשי עבורנו כיום ובסבירות גבוהה מספיק, להצליח למכור 1070 משומש בתנאי השוק של רגע זה (4.9.2018) ולהוסיף 

רק 150-250 שח (כפי שהצעת בדוגמה), ולהשתדרג לכרטיס 70ti או 80 חדש ?

אני סובר (לאור הנסיון בשוק משומשים שצברתי) שהמשימה תהיה בלתי מעשית עבורנו, לאור תנאי השוק. זה הכל

היי בוקר טוב

אגב אם יצא לך כבר לבדוק מחירים וכו', וזה לא אפשרי באמת בסכומים האלה - אז כנראה שזה באמת לא יצא לפועל.

הסיבה היחידה שאני דוחה את זה לאחרי החגים זה בגלל ההשקה. יוצא לי מצוין, אחזור מחופשה ואנחנו נהיה אחרי ביקורות

וכרטיסים חדשים זמינים בחוץ. השיעורי בית שלי יהיו בדיקות באמאזון ולראות אם יש מישהו פיזית בארה"ב שחוזר לארץ,

יש לי 2-3 אנשים שאוכל לשאול. לך תדע, אולי 56 או 64 של איזשהו דגם עם יוקרתי יהיה במחיר ריצפה.

לא פסלתי, כל האיחור של כבר לא כ"כ רלוונטי במצב כזה כמו שלי. הם גם אופציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר אור huber,

אתנצל שעוד לא הספקתי להתייחס אל ממצאיך, ועכשיו רק מוצא את הזמן.

לשאלתך אז כן, בשמחה, אנה תן לנו (גם בפורום הזה) לינקים לרכישות כרטיסי המסך במחירי המבצע שמצאת.

**עזוב את זה שפרסמת בפורום אחר/שכן. זה כלל לא רלוונטי.

פשוט העתק את הלינקים לאותן עסקאות גם לפה. זהו שירות חשוב שכל הקהילה תהנה ממנו,👍

ולטעמי זו אחת המהויות של הפורום שלנו בבסיסה - להחליף ידע ולשתף זה בזה בעסקאות ודילים טובים שמוצאים בדרך.

**אני רק מקווה שאותם דילים שמצאת עדיין קיימים, שכן הנזילות בעסקאות שכאלו היא לרוב - שעות עד יממה

והמבצעים נעלמים/נגמרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הכרטיס שאני שמתי אתמול בדוגמה שהבאתי לנו (גלגל עמוד אחורה) אותו מחיר היה גם אתמול 629$,

הנה ראה:

אלא שבמחשבון שלי זה יוצא בכוון 2790 ש"ח.

אז או שמשהו בהמרת מטבע שלנו כנראה שונה (עשיתי לפי 3.67),

או שאתה חבר prime ולכן המשלוח עבורך חינם, ומכאן ההבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משלוח חינם יש כיום לכולם באמזון US, כל עוד המוצר נמכר ע"י , המחיר מעל 75$ והוא לא עולה מעל משקל/נפח מסויים (כרגע לא פורסם מה). המוצר הזה עונה על הקריטריונים הללו ולכן הוא במשלוח חינם לכולם. הנה הפירוט של איך הגעתי למחיר הזה:

Items:$629.99 Shipping & handling:$17.99 Free Shipping:-$17.99

Total before tax:$629.99 Estimated tax to be collected:$0.00 Import Fees Deposit:$110.16

Order total:$740.15 ₪2,683

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב נראה לי שמחירי דגמי 1070/70TI/80 היו טובים יותר לפני כשבועיים - טרם השקת סדרה 20.

יש לי תחושה/הערכה, שכל עוד לא הושקה סדרה 20 ומחיריה לא היו ידועים, אנשים היו בציפיה דרוכה

ועיכבו רכישות כרטיסים מסדרה 10. לכן ראינו ירידה מתמדת במחירי סדרה 10 באמזון.

אלא שבגלל שמחירי סדרה 20 נחשפו כגבוהים במיוחד, אותה דשדשת שאפיינה את הרוכשים נגמרה,

משהבינו שאין להם באמת למה לחכות עוד לסדרה 20 היקרה להחריד.

קרי הם חזרו לרכוש את סדרה 10. ושמכך הביקושים קצת עלו, והשוק הרים את המחירים (קצת) בחזרה למעלה.

למה אני אומר, בואו נראה:

כי למשל דגם 70 היה כבר ב- 370 דולר, ועכשיו טיפס שוב ל- 400. 

דגם 70ti היה זול עד כדי 420$, עכשיו טיפס ל- 460$...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

משלוח חינם יש כיום לכולם באמזון US, כל עוד המוצר נמכר ע"י , המחיר מעל 75$ והוא לא עולה מעל משקל/נפח מסויים (כרגע לא פורסם מה). המוצר הזה עונה על הקריטריונים הללו ולכן הוא במשלוח חינם לכולם. הנה הפירוט של איך הגעתי למחיר הזה:

Items:$629.99 Shipping & handling:$17.99 Free Shipping:-$17.99

Total before tax:$629.99 Estimated tax to be collected:$0.00 Import Fees Deposit:$110.16

Order total:$740.15 ₪2,683

תעזור לי קצת, איך אני את הרכישה עם משלוח במחיר אפס ?

כשאני מנסה לרכוש, הוא תמיד מוסיף לי את עלות המשלוח. מה אני לא עושה בסדר ?

לי אותה עסקה יוצאת 260.48$....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nec_000 - אני דווקא חושב שהמחיר קפץ (שוב, רק בימים האחרונים, היה 1080TI בכ 2543 ש"ח ב 3/9 - לפני יומיים) בגלל שהמלאים באמזון כן הולכים ונגמרים. כפי שציינת בגלל שיש אנשים שמבינים ש 2543 ש"ח ל 1080TI הוא מחיר מצויין בהתחשב בך שה 2080 יעלה הרבה הרבה יותר ולא בטוח שיתן הרבה יותר בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

תעזור לי קצת, איך אני מבצע את הרכישה עם משלוח במחיר אפס ?

כשאני מנסה לרכוש, הוא תמיד מוסיף לי את עלות המשלוח. מה אני לא עושה בסדר ?

לי אותה עסקה יוצאת 260.48$....

תצלם את המסך הסופי של הרכישה ותעלה לפה בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...