עזרה בלעשות קירור אקטיבי ללוח אם... - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בלעשות קירור אקטיבי ללוח אם...

Gnome

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה חבר'ה זה באמת עוזר, ובקשר לטמפ' של הלוח אז היא מגיעה למשהו כמו 38 מעלות ולפעמים קרה לי שבמקרים קיצוניים ל 41 אבל

עדיין גם 38 זה בכלל לא משהו, ואני רוצה לשפר את זה שיהיה טוב במיוחד אם אני מתכוון לעשות OC כלשהו (בנוסף למה שיש).

בכל מקרה ה NB-1 עד כמה הוא יתן לי שיפור ואיזה מאוור אני יכול לשים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע של iceberq זה שהוא מתאים גם לchipset וגם לvga , זה מה שהם ניסו לעשות

השאלה אם יש דגם שיכול להתחבר לתופסנים האלה ולא מחייב את החיבור קפיצים הסטנדרטיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ בלוח אם שלי יש תופסנים להיטסינק שיש על הצ'יפסט אבל אמממ אני מסתכל פה בזיגזג ורואה את ה Thermaltake Extreme Spirit North & South Bridge Coole הנה לינק: https://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_157_161&products_id=2022

עכשיו מה אתם אומרים זה טוב או לא? עקרונית טוב וביצועים אני בטוח זה יתן לי כמו שצריך אבל השאלה היא בקשר לרעש, אני לא רוצה יותר מדי רעש

אם זה קצת אז לא נורא אבל זה יהפוך לי את המחשב לטרקטור אז ממש לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמשחה טרמית ואוורור טוב במארז יתנו מעלות לא רעות בכלל.. כמו שאמרתי. לי יש קירור טוב ותאמת גם סינק טוב לציפסט (של שזה סינק אם מאוורר לא רע בכלל) וזה הוריד לי הרבה מעלות.

ויכול להיות שלך אין מדבקה\משחה טרמית בכלל. (לי היה איזה חומר דביק מגעיל כזה כמו מסטיק ישן מעוד...) והורדתי אותו ועכשיו יש לי מעלות הרבה יותר טובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אם יש לכם בבית משחה טרמית או מעבדת מחשבים באיזור מומלץ להחליף את החומר הטרמי לNB ולGPU (הכוונה לצ'יפ של הכרטיס מסך..)

במקרה הטוב תקבלו משהו כזה:

abit-nf7s-north.jpg

במקרה הפחות טוב תקבל "איזה חומר דביק מגעיל כזה כמו מסטיק ישן" :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אתה ממליץ לי להחליף משטה טרמית לכרטיס מסך וגם לצ'יפסט...

יש איזה סוג מסויים של משחה טרמית טובה שאתם ממליצים עליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ על הArctic Silver לכרטיסי מסך וצ'יפסט בגלל שהגריז הטרמי הזה מוליך

והאיזורים האלה מאוד רגישים ויש יותר סיכוי לתקלות מאשר על המעבד

מצד שני יש את המשחה טרמית Nanotherm BLUE II שהיא לא מוליכה והיא מצויינת

לצערי אני מכיר רק חנות אחת שמוכרת אותה, וזאת זיגזג (לצערי בגלל שכל פעם שניסיתי להכנס לאתר שלהם לתת לך לינק הדפדפן שלי קרס...)

עריכה:

הצלחתי! :D

https://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_157_248&products_id=1269

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...