מחפש המלצה על ראוטר (עם חיבור לטלפון) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה על ראוטר (עם חיבור לטלפון)

moshmushon

Recommended Posts

אחרי חודשים של יאוש מהאינטרנט של , הגעתי למסקנה שהראוטרים שלהם דפוקים. (כן ... אני יודע שזו יכולה להיות גם התשתית, החלטתי להחליף ראוטר בכל זאת).
מחפש לקנות ראוטר שיספק (מהירות 100), לשימוש ביתי, עם יציאה לקו טלפון. 

המלצות יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרבה הצער אתה לא יכול להחליף את המכשיר של מבלי לאבד את קו הטלפון. עד כמה שאני יודע גם אי אפשר להעביר אותו למצב Bridge (כך שיתפקד מודם בלבד).

השאלה מה לא בסדר, יש ניתוקים של החיבור לאינטרנט עצמו או שהרשתות הקווית והאלחוטית לא מתפקדות כמו שצריך?

אם מדובר בבעיה הראשונה, אין מה לעשות מלבד לפנות לסלקום בצקווה שיפתרו את הבעיה/לעבור לספק אחר. אם מדובר בבעיה השנייה, למרות שאי אפשר להפוך את המכשיר שלהם למודם בלבד, אפשר לכבות בו את האלחוט ולחבר אליו לפי הצורך מתג ו/או נקודת גישה אלחוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

למרבה הצער אתה לא יכול להחליף את המכשיר של סלקום מבלי לאבד את קו הטלפון. עד כמה שאני יודע גם אי אפשר להעביר אותו למצב Bridge (כך שיתפקד מודם בלבד).

השאלה מה לא בסדר, יש ניתוקים של החיבור לאינטרנט עצמו או שהרשתות הקווית והאלחוטית לא מתפקדות כמו שצריך?

אם מדובר בבעיה הראשונה, אין מה לעשות מלבד לפנות לסלקום בצקווה שיפתרו את הבעיה/לעבור לספק אינטרנט אחר. אם מדובר בבעיה השנייה, למרות שאי אפשר להפוך את המכשיר שלהם למודם בלבד, אפשר לכבות בו את האלחוט ולחבר אליו לפי הצורך מתג ו/או נקודת גישה אלחוטית.

תודה !

מדובר בבעיה הראשונה - כמות ניתוקים בלתי סבירה - לפחות 2-3 ביום. 
טכנאי שלהם היה כבר מספר פעמים וטען בתוקף שהתשתית תקינה ושהראוטרים גרועים. הוא בעצמו המליץ לי לקנות ראוטר משל עצמי. אתה משוכנע שלא ניתן לקנות ראוטר עם חיבור טלפון? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע, אין אפשרות כזאת.

אתה לא צריך רק "נתב", אלא מכשיר שכולל גם מודם.

בדרך כלל כשממליצים לקנות משלך, הכוונה היא להפוך את המכשיר מהספק (שבדרך כלל הוא לא מי יודע מוצלח) למודם בלבד ולהעביר את מלאכת הניתוב למכשיר ייעודי משלך אבל זה לא כל כך רלוונטי במקרה שלך כי אתה זקוק למתאם שיחות וגם נדמה לי שבכלל אי אפשר להפוך את הציוד שלהם למודם בלבד.

מה הדגם של המכשיר שקיבלת מסלקום? הטכנאי ניסה להחליף מיקרו-פילטר? הוא החליף את המכשיר (גם אם בדגם זהה)?

איך אתה מבחין בניתוק? כשזה קורה החיווי במכשיר מראה שאין חיבור DSL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

עד כמה שאני יודע, אין אפשרות כזאת.

אתה לא צריך רק "נתב", אלא מכשיר שכולל גם מודם.

בדרך כלל כשממליצים לקנות נתב משלך, הכוונה היא להפוך את המכשיר מהספק (שבדרך כלל הוא לא מי יודע מוצלח) למודם בלבד ולהעביר את מלאכת הניתוב למכשיר ייעודי משלך.

מה הדגם של המכשיר שקיבלת מסלקום? הטכנאי ניסה להחליף מיקרו-פילטר?

איך אתה מבחין בניתוק? כשזה קורה החיווי במכשיר מראה שאין חיבור DSL?

הוא החליף איזה ארבעה ראוטרים ובסוף החליט להשאיר את ה-Netbox. 
פשוט מתנתק האינטרנט והנוריות הופכות אדומות. לפעמים זה חוזר לבד ולפעמים נדרש ריסט ידני. 
מיותר לציין שבשיחות איתם אני מקבל פתרונות מטופשים כגון "אני עושה פה איזה ריסט קשיח שעד עכשיו לא בוצע. סביר שזה לא יחזור".
הפסקתי כבר לספור את השיחות איתם אבל מתבאס להחליף ספק בגלל מחיר הטריפל ובגלל שסה"כ אני מרוצה משירות הטלוויזיה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי פתרון לצערי.

ההצעה היחידה שיש לי, אם כי היא לא פתרון, היא להשאיל/לקנות מודם VDSL כגון D-Link G225 ולנסות איתו כמה ימים (לא תוכל להשתמש בטלפון הקווי). אם הניתוקים יפסקו אז הרי שבודדת את הבעיה למכשיר; אם ימשיכו אז בודדת את הבעיה לספק או לתשתית. אין כאן ממש תכלית אמיתית כי מה שלא תהיה התוצאה קשה לי להאמין שתקבל םתאום פתרון שלא קיבלת עד היום, אבל לפחות תוכל לקבל החלטה מושכלת לגבי העתיד.

וכהערת אגב: תמיד יש חוויות טובות ורעות עם כל שירות. אולם, זאת אחת הבעיות המובנות של "השוק הסיטונאי". הספק לא באמת מקבל גישה לתשתית הפיזית ולכן תלוי בעצמו בחסדיה של , אבל אתה לא נחשב לקוח ישיר של ולכן לא יכול לפנות אליהם ישירות. שמעתי על יותר מדי מקרים (לטעמי) של בעיות מסוג זה שבהן הלקוח נופל בין הכסאות בכל המוגע לתמיכה טכנית.

אולי למישהו אחר יהיה איזה רעיון יותר טוב.

עריכה: בהנחה שהבעיה היא אכן ב-Netbox, ייתכן שאפשר לחבר אותו מאחורי מודם- משלך כך שהציוד שלך יניה אחראי על החיבור לאינטרנט וה-Netbox יספק את שאר השירותים של .  אין לי ניסיון אישי עם הציוד של אז אני לא יודע להגיד אם הציוד שלהם מסוגל לעבוד ככה. אולי למישהו אלר6יש ניסיון עם הציוד הזה ויוכל להשלים את המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...