NUC או אולי מחשב קטן בהרכבה עצמית? (עריכה: הוחלט Mid Tower חזק בתקציב יפה, מפרט בתגובה 4) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NUC או אולי מחשב קטן בהרכבה עצמית? (עריכה: הוחלט Mid Tower חזק בתקציב יפה, מפרט בתגובה 4)

Aviv943

Recommended Posts

היי,

היום מחובר לטלוויזיה בחדר שינה דור 7 עם I3 ו 8GB ראם.

הוא קצת חלש לשימושים שלי ( Visual Studio (בשביל תיקון דברים נקודתיים ולא עבודה שותפת), עבודה משרדית ולפעמים משחקים קלים כמו WOW).

חשבתי להחליף אותו, הפתרון הכי קל יהיה לקנות דור 8 (מחכה שיצא), אבל אני לא בטוח שזה הכיוון הנכון.

אם לא אלך על , אלך על מחשב במארז קטן בהרכבה (את החלקים אזמין מאמזון).

הבעיה שהמחשב יצטרך לשבת על הרצפה ואז הכבלים יצטרכו להגיע אליו ולצאת ממנו, מה שיכער קצת את החדר אבל אני יכול לסבול את זה.

השאלה אם מבחינת ביצועים ועלות כספית, האם זה הבדל משמעותי.

עריכה:

ראו תגובה 4 שלי, שם הוחלט על מערכת מחשב חזקה בשונה לגמרי ממה שחשבתי בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם NUC מדור 7 לא מספיק לך אז כבר הייתי מנסה לחפש משהו משמעותית יותר חזק ולא מסתפק בקפיצה קטנה של שדרוג דור אחד במעבד. ה- דור 8 כמו גם ה-BRIX שהוצא כאן הם אמנם עלייה קטנה מדור 7 אבל עדיין מדובר על מערכות שמבוססות על חלקים של שיותר מכוונים לצריכת חשמל נמוכה מאשר לביצועים.

כיןן שבארץ יש רק את הדור הישן של ה-DeskMini (ה-110) אז הייתי מזמין מחול את זה:

https://www.newegg.com/global/il/Product/Product.aspx?Item=N82E16856158062&cm_re=deskmini-_-56-158-062-_-Product

יחד עם i5 מודרני בעל 6 ליבות ו-16GB זה יתן לך את אותם הביצועים כמו מחשב בקופסה גדולה ובלי לתפוס מקום מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לעשות שינוי בחשיבה וללכת על מחשב מלא עם 8700k, לוח Mini-itx ו16/32 ראם (לא החלטתי עדיין, אבל באמזון יש אחלה מחיר ל 2444 mhz)

* לא החלטתי אם ללכת על לוח רגיל ומארז רגיל (אין לי ככ מקום, לא יודע עוד מה לעשות בנושא. קצת מפריע לי החסרונות שלה לוח שנובעות מהגודל שלו)

*המחירים שאתם רואים בצהוב הם לפני מס ומשלוח.

*המחיר הכולל של כל המערכת שאתם רואים לפניכם יעלה 4,270 ש"ח כולל מיסים, משלוח ואפילו טיפ לשליח.

*כשהמחירים של ה יתייצבו בעוד כמה חודשים, אוסיף 2080/2080Ti לכל מקרה שלא יבוא.

*יתכן שאוסיף HDD, בנתיים אין צורך ותמיד אוכל להזמין בהמשך.

*לא מתוכנן שום ולכן אין מתקדם

*בשלב הראשוני המחשב ישמש לעבודה משרדית בלבד, אולם כעבור כמה חודשים כנראה יהפוך להיות המחשב הראשי לתכנות.

image.thumb.png.408bf288b7eebacda8aa75d10185df60.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. מה המארז הכי קטן שאני יכול להכניס בו כרטיס כזה? האם יש משהו קטן יותר מ mid tower שיכול להתאים?

יש לי היום CM690 והוא פשוט ענק, מעדיף משהו קטן יותר מבלי להתפשר על איכות (אין לי בעיה לשים עוד $100 על מארז איכותי)

מה לגבי כרטיסים קצת חלשים יותר, האם יהיה אפשר להכניס 2070 במארז כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- לוח האם שבחרת לא מתאים למארז!!! המארז הזה מקבל רק לוחות מיני ITX ואתה בחרת לוח מיקרו ATX שהוא גדול יותר

- חלק מהחלקים יהיה יותר זול לקנות בארץ, אל תניח שאמזון זה אוטומטית זול יותר

- ספק הכוח המומלץ על ידי נוידיה לכרטיסי 2080/2080TI הוא 650W לפחות

טכנית המארז הזה יקבל גם כרטיסי 2080/2080TI הבעיה תהיה קירור, הם צורכים יותר חשמל מהדורות הקודמים ויש להניח שמתחממים בהתאם. במארזים קטנים גם בקירור המעבד צריך להשקיע קצת אפילו אם לא מתכוונים לעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sikopp

שלחתי לכם הודעת וואטסאפ לפני 3 דק בערך . מס הזמנה אשלח לך עוד מעט. 

ציטוט של Jabberwock

יש לכם לוחות אם mini-ITX של ריזן?

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=17658&search=ASX470IGA

לקח הרבה זמן לענות - בחופשה,שבוע אחרון של אוגוסט:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...