ביצועים אדירים ומחירים שערוריתיים - כל פרטי Geforce RTX 20 כאן - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצועים אדירים ומחירים שערוריתיים - כל פרטי Geforce RTX 20 כאן

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע אם תשמחו לשמוע, אבל .... אני די מרוצה,

בסה"כ מהאירוע אתמול וממה שמשתמע ( לפי הבנתי ) ממנו.

כפי שנכתב בגוף הכתבה, מקבלים ביצועים של כרטיס שכרגע

עולה 3000 דולר במחיר של כרטיס חדש שעולה 700 גג.

אז על מה בדיוק התלונות ? ולמה בכותרת מופיע "מחירים שערוריתיים" ?

כל עולם עיבוד גרפי קיבל בוסט אדיר קדימה, וזה כמובן מבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לשאול למה ביצועים מפלצתיים? טרם ראינו אף מבחן שאיננו כולל RT מכיוון שדורות קודמים לא נוצרו עם הפיצ'ר הנ"ל אז בתחום הספציפי הזה בוודאות לדור החדש יש יתרון. עם זאת לא ראינו מבחנים שמשווים ביצועים שהם לא כוללים עקיבת קרניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהוא אמר שה2070 יהיה יותר טוב מהTITAN הוא לא ציין אם זה מבחינת בנצמרק או שהוא יהיה יותר טוב בריי טרייסינג. למעשה הוא לא הזכיר אפילו את המילה FPS חוץ מפעם אחת וגם אז הוא לא הראה כמה יהיה הFPS אם הדור הנוכחי ככה שאין לנו באמת איך לאמוד את ההתקדמות של כרטיסי המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

קל לעשות את הקשר ולהבין שדובר על ביצועי משחקים באופן כללי. ביצועי RT אמורים להיות לא קצת יותר טובים, אלא פי כמה וכמה.

מסופקני אם באמת נראה קפיצה אדירה בביצועים, אחרת כבר היינו רואים שיפור ב fps מול משחקים שלא כוללים RT.

ביצועי RT אמורים להיות טובים פי כמה כי עד כה לא היה RT במשחקים, הם הוסיפו יחידות עיבוד יעודיות לזה בדור החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא שמעתי אותו אומר את זה רק ראיתי את הגרף שהוא הציג ששם היה רשום שהריי טרייסינג של 2070 יותר טוב... בכל מקרה אני מקווה מאוד שאתם צודקים ואני טועה אבל מה שבטוח אני לא אקנה את הכרטיס הנ''ל לפני שאראה ביקורות ע''י גורמים אובייקטיבים, לא רוצה לקנות חתול בשק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Dr.Shawarma

משאירים את אלה שרוצים גרפיקה באולטרא כולל כל האפקטים, אבל לא מעוניינים להחליף גם מסך, בזבל. לפי המיתוג 2060 לא יכלול חומרה לריי טרייסינג, משמע נוידיה מכריחה את כל מי שרוצה את שלל האפקטים לשלם יותר סתם ולקנות 2070 גם אם יש לי רק מסך 1200p. אין כמו מונופול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...