כונן SSD - NVME או SATA? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן SSD - NVME או SATA?

ariel007

Recommended Posts

תסתכל בתוכנה של מה המצב שלו.

הבלאי הרשמי של זה כמות הכתיבות בדר"כ מ30TB וצפונה, תמיד יכול להתקלקל משהו אחר.

אם הוא מספק אותך חבל על הכסף, תקפיד לגבות וזהו.

ניתן גם לעשות image למערכת הפעלה לשחזור מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי בבריאות שלו שהיא נגזרת של מחזורי הכתיבה. אם התוכנה של סמסונג מראה שהוא תקין, אז הוא תקין. יש לי כונן של בן כמעט 10, לא עבד קשה מדי, היה בכמה מחשבים ומבלה את הפנסיה בפלייסטיישן 3.

כמו שנאמר, תגבה מדי פעם ואל תדאג יותר מדי, קנה חדש עם המחשב הבא. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה של מראה שהוא תקין ונכתב בו עד עתה כ13TB. אני פשוט חששתי שהכונן יכול ללכת בלי שיש סימנים מוקדמים שלא כמו בHDD שמתחילים לראות סקטורים פגומים. אם אני לא אקנה בזמן הקרוב אז אני באמת אדחה את זה למתי שאני אחליף מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוננים קשיחים לא תמיד מראים סימנים לפני שהם מתים בפתאומיות (למרבה הצער). כונני יותר אמינים באופן כללי מקשיחים, אבל כל זה לא מבטיח כלום במציאות. התקן ולא משנה הטכנולוגיה שעליה הוא מובסס יכול לכשול בפתאומיות (או בהדרגה, אבל גם אז זה לא תמיד מורגש) ולכן תמיד חובה לגבות את המידע כמו שצריך.

סמסונג לא פרסמו את דירוג ה-P/E של סדרת 840, אבל מנתוני SMART שנאספו לאורך השנים חישוב שמרני הוא שהכונן בנוי לכתיבה של 240TB בקירוב. כך שאתה עוד רחוק מאוד מכך. אם הכל נראה תקין ויש לפחות 15% עד 20% שטח פנוי בכונן, אני מצטרף להמלצה להמתין עם הקנייה עד למחשב הבא או עד שיעלה הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על כל העזרה אבל אני אחכה בינתיים כי הכונן הישן עדיין בסדר וכפי שיעצו לי בתגובות שלמעלה לא נראה שיהיה שיפור במקרה שלי אם אני אחליף כונן. בינתיים אני דואג לגיבוי ואם הכונן הישן או המחשב יתקלקלו אז אני כבר אקנה כונן מתקדם יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...