השוואה בין שני ראוטרים של בזק/בזב"ל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין שני ראוטרים של בזק/בזב"ל

hayde

Recommended Posts

אהלן,

כיום אני משתמש בראוטר שבזק נתנו לי מדגם vtech iad604, ובגדול מאוד מרוצה ממנו. מכל מיני סיבות לא מעניינות (עלויות, וכו') אני שוקל להחליף למכשיר vtech 403nb שמסופק באמצעות בזק בינלאומי. בניסיון להשוות ביניהם, לא הצלחתי למצוא ברשת מידע מפורט יותר מאשר זה.

חשובה לי יציבות החיבור, חוטי ואלחוטי. חשוב לי גם זמן תגובה (latency) סביר. האם יש הבדל משמעותי בין שני הראוטרים האלה ביציבות ובזמן התגובה? דברים אחרים שכדאי לדעת לגבי ההשוואה ביניהם?

תודה,

שלמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם אף אחד מהם. 

לפי ה PDF של סטור מהקישור שצירפת, עולה ש Vtech IAD604-IL תומך AC1600 ו- Gigabit LAN, 

בעוד שה Vtech NB403-IL תומך N300 ו- 100Mb LAN בלבד. איני יודע פרטים טכניים נוספים עליהם כגון מעבד וזיכרון אבל אפשר לשער שההבדל בהתאם. 

לדעתי היות שמהירות החיבור של בזק בכל מקרה לא עולה על 100Mb, לגלישה בחיבור קווי של מחשב אחד לא אמורה להיות בעיה. אך כאשר מדובר על צורך בחיבור או ביתית נרחבת יותר הוא בא בחשבון רק כמודם בלבד בצירוף ראוטר עצמאי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של hayde

חשובה לי יציבות החיבור, חוטי ואלחוטי. חשוב לי גם זמן תגובה (latency) סביר.

כפי שאמרתי לך בחיבור ההבדל יהיה משמעותי כנראה. גם בחוטי כנראה שלא יהיה הבדל במהירות הגישה לאינטרנט בחיבור מחשב קווית למודם, אבל ברשת ביתית בין מכשירים יהיה הבדל גדול. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...