סיוע בבחירת אינטרנט לבית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיוע בבחירת אינטרנט לבית

Burkey

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני נכנס בשבוע הבא לדירה חדשה. ברצוני לשים מחשב נייח בממ"ד (חדר עבודה) ושיהיה לי יציב בכל הבית, במיוחד בסלון, שם יש טלויזיה חכמה. מעבר לזה, אין קליטה סלולרית בבית, לכן השיחות יהיו על גבי WIFI באמצעות WIFI CALLING. מכאן שצריך טוב בבית.

אני לא מוריד סדרות וכאלה וגם לא , אני מדי פעם כן רואה איזה משחק כדורגל ב - STREAMING, או ערוץ מחו"ל.

יש לי מספר שאלות כדי לקבל כיוון לגבי עסקה הטובה ביותר.

1) בפרטנר, שעובדים עם תשתית , אמרו לי שלפי רישומי המחשב, תשתית ברחוב שלי תומכת עד 40 מגה. מכאן שזה או 100 מגה הוט או 40 . האם 40 מגה יספיק לי ?

2) אני מבין שאם אני הולך על בזק, אז מכל נקודת טלפון בבית אפשר לחבר קווי, האם אני צודק ? האם ניתן לעשות זאת גם בהוט ? הדירה חדשה, ובכל חדר הקבלן סידר נקודת טלפון ושקע כבלים. אך אני מתקשה לראות את זה עובד בהוט, האם אצטרך שני מודמים ? הם בטח יגבו על זה מחיר יפה.

3) אני מחפש באנדל של תשתית + ספק (ללא טלפון וכבלים). האפשרויות שראיתי ונראות לי סבירות הן + הוטנט, + נטוויז'ן או פרטנר. בשאר החברות לא אהבתי את האותיות הקטנות, כנו דמי שכירות על המודם הגרוע שהם נותנים. איך אני אמור להכריע בסוגיה, מהם הדברים שעליי לבדוק ולהקפיד עליהם ?

תודה ! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי כמה שרשמו שעברו להוט+הוטנט ואין להם בעיות. אז כנראה שכדאי לך לנסות. במיוחד אם יש .

אני בבזק+בז"בנל 40 מגה, מחיר 143 שקל סה"כ. מקבל טיפה פחות מזה בפועל. וזה מטריף כי כבר נותנת 200 מגה. בפחות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון, נשמע שאתה צריך כיסוי טוב + roaming מוצלח כדי ששיחות לא יתנתקות

לא בטוח שאפשר לחבר שני הוטבוקס בדירה, ואם כן זה כמובן יעלה כפול ויספק נפרדות לגמרי. 

לא הובן בברור האם בכל חדר יש שקע טלפון או שקע , אם מדובר בדירה חדשה סביר שמדובר בשקע rj45. 

אם כן, בפרט בממד, הרי שאתה מסודר. 

בנה לך כזו: 

הוטבוקס מחובר ליציאת הכבלים מוגדר כמודם בלבד. 

שרשר אליו ראוטר טוב. 

ממנו חבר Swich לארון התקשורת. (אם ההוטבוקס והמודם בסלון אתה יכול לחבר אותם לשקע הרשת שבקיר, ומהקצה שבארון לswich שמחובר לכל הדירה). 

שים לפחות עוד ראוטר אחד שישמש כ ap. לדעתי המיקום הראשון הנדרש הוא בתוך הממד בתנאי שיש שם שקע רשת, חובה כזה שמצרף את יציאות ה lan שלו לרשת ולא בלבד ואז יקל עליך לחבר את המחשב, וכן תומך roaming למעבר חלק ללא ניתוק אם איני טועה הראוטרים של כאלו אך מורכב להביא אותם לארץ. 

אפשר גם לפנות לפתרונות מקצועיים יותר שכנראה לא יהיו הרבה יותר יקרים בסופו של דבר, כגון מה שהוצע פה כבר ע"י about: blank 

https://hwzone.co.il/community/topic/586140-המלצה-לראוטר-חדש-מוכן-להשקיע-אם-יש-הצדקה-700-800/?do=findComment&comment=5109559

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...