איזה כרטיס עדיף ל-FHD 120HZ - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס עדיף ל-FHD 120HZ

Rockstatement10

Recommended Posts

ההתלבטות היא בין RX580 / GTX 1070.

ברור ש-1070 חזק יותר אבל השאלה אם זה באמת כדאי להגיע ל-120FPS? אחרת יהיה אפשר לחסוך בכרטיס מסך..

מדובר כאן במסך של 40 אינץ', זה משנה משהו?

הכרטיסים האלה ילכו טוב עם R5 2600 נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך אבל הסיכוי שהטלוויזיה שלך יודעת לקבל יותר מ-60Hz מכניסת הוא בערך אפס. כל קשקושי ה-Hz שכתובים על מסכי טלוויזה מתייחסים רק לאיזה פנימי שהם עושים והם לא באמת מסוגלים להציג משהו במהירויות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהרוב הגדול של הטלוויזיות גם אלו שכתוב עליהן 120Hz לא מסוגלות לקבל קצב כזה של תמונה מחיבור חיצוני. מקצת חיפוש כנראה שיש כמה דגמים שכן אבל קשה מאוד למצוא את המידע הזה ולא נראה שהיצרנים מפרסמים אותו. תכתוב את הדגם שיש לך אבל אני לא מבטיח שזה יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר הישראלי של היסנס כתוב "120Hz SMR החלקת תמונה", האם זה אומר שהפאנל הוא באמת 120Hz? לא יודע, מבחינתי זה קשקוש של אנשי מכירות שאפשר לפרש אותו איך שרוצים. עושה רושם שזה דגם שנמכר רק בישראל ואולי בכמה מדינות באפריקה ככה שלמצוא ברשת נתונים מפורטים עליו או אפילו מדריך למשתמש זה רק בחלום.

אתה יכול לנסות לחבר אותו למחשב ולראות אם הוא מוכן לקבל 120Hz שים לב שאתה צריך כרטיס מסך עם יציאת 2.0 בשביל זה. ברור שגם במסך צריכה להיות כניסה תואמת 2.0 אבל כאמור אין לי דרך לברר את זה אולי זה כתוב במדריך למשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התדר המשכולל כולל את התדר של הפאנל עצמו, הבהובים נוספים והזרקת שחורים. או קומבינציות והתחכמויות נוספות.

אפילו עם התדר של הפאנל עצמו 100/120 Hz נכון להיום הטלווזיה עדיין לא יודעת לקבל מעל 50/60 Hz בכניסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זה קריטי לך? באוגוסט אמורה לצאת הסדרה החדשה של נוידיה שנראה שתהיה מהפכנית אפילו יותר מהסידרה הקודמת, אני אישיתי הייתי מחכה ומזמין מאמזון ישר את כרטיס הביניים שיצא(מקביל ל1060)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

כמה זה קריטי לך? באוגוסט אמורה לצאת הסדרה החדשה של נוידיה שנראה שתהיה מהפכנית אפילו יותר מהסידרה הקודמת, אני אישיתי הייתי מחכה ומזמין מאמזון ישר את כרטיס הביניים שיצא(מקביל ל1060)

אני מסכים.

או אם יש לך אופציה במחיר הוגן+אחריות לקחת 1070 ביד שנייה - זה כרטיס משתלם ל 120Hz.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את התגובה האחרונה שלך, למה אתה לא ענית על מה שאני שאלתי בתגובה שלי? אם לא קריטי לך לעכשיו אני ממליץ לחכות, אם קריטי אז לך על RX580 או  6GB GTX1060(יש להם פחות או יותר את אותם הביצועים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...