צריך עזרה בבחירת מסך 49/50 אינץ עד 4000 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת מסך 49/50 אינץ עד 4000

Yossi Yosef Zahavi

Recommended Posts

אהלן
אז החלטתי להצטרף לחגיגת ה 4K
אני מעוניין בעזרה במציאת טלויזיה

שמתי את העיניים שלי על 49SJ800Y אבל הבנתי (לא במאה אחוז, אלא מדיווחים מעטים) שיש בעיה בגוון השחור במרכז המסך ומסביב לכתוביות בחלק מהמסכים אז החלטתי להיעזר בכם. אם מישהו מכיר את הטלויזיה או את הדיווחים על הבעיות אשמח אם יוכל לרשום ביקורת קטנה ויאמת/ישלול את הבעיה
תקנו אותי אם אני טועה, הבנתי שהדגם LG SK7900 מאוד דומה לקודם שהזכרתי, לא הבנתי מה השוני בינהם

אז ככה:

אך ורק סמסונג או LG! לא כעורה, רק שטוחה ************אך ורק מעמד מרכזי************

התקציב הוא 4,000 (קניה רק בארץ)

חריגה- מעט יחסית (נתון לשיקולכם), במידה ויש בתוספת קטנה יחסית שממש שווה את התוספת. גם אם מצאתם אחת כזו אשמח להמלצה גם על דגם שהוא ממש עד 4000 וגם על השני עם החריגה כי לא בטוח שהחריגה תתאפשר.

גודל מסך: 49/50 אינץ, מרחק צפיה הוא 2.5 מטר עם אפשרות להזזת הטלויזיה לשלוש מטר (לרוב 2.5)

שימושים: השימושים הם פחות שידורי רגילה (אבל גם, מן הסתם), ופחות שיקוף מסך מחשב לגלישה באינטרנט/וורד וכו' (אבל גם, מעט), ובעיקר: , (בעיקר כדורגל), יוטיוב, וסדרות , .

תכונות- חובה- כמובן שתהיה , HDR10, תמיכה ב HLG (חובה בעיקר אם זה יתן שימוש לאחר שידורי המונדיאל, או אם יש צפי לדבר כזה.אם אתם ממליצים על אחת שלא כוללת בבקשה תציינו את זה). תמיכה בכתוביות בעברית. upscaling( אם זה דבר איכותי - בשביל שידורי ממיר וכל מה שלא ב 4K). ועוד דבר חשוב input lag נמוך בשביל פלייסטיישן

המכשירים שיחוברו הם- ממיר, פלייסטיישן 4 פרו, כנראה סאונדבר בינוני 3.1 עם באס חיצוני- זול ולא כזה חדש של פיליפס (HTL2183B), תלוי אם הטלויזיה שמה דגש על הסאונד. שלושתם ב , ואולי מדי פעם גם הוא (מניסיון אישי שלי עם סמארט לא תמיד העברת התצוגה דרך Wifi פועלת)- מינימום 3 חיבורי HDMI

כמו שכבר ציינתי, הטלויזיה תשמש גם למשחקי , והרבה (ובגלל זה אני אשמח לטלויזיה שתתמוך בתקנים שכנראה יאומצו בקונסולות הדור הבא אבל זה בגדר רשות ויתרון, לא חובה). כדאי מאוד בגלל זה input lag נמוך
(ויכול להיות גם משחקים ע"י חיבור למחשב נייח, אבל הסיכוי שזה יקרה הוא זעיר)
ויחובר אליה דיסקונקי או כונן (במידה והנפח של סרט/סדרה גדול מדי) לצפיה בסרטים וסדרות (גם חיבור של מסך המחשב הנייד מתאפשר למטרה זו במידה ואין ירידת איכות בגלל 4K)

תודה smile.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

בפעם הקודמת ראיתי שדיברת על ה- 49SK7900Y השוני הוא שהקצב רענון הוא 100Hz.

ה-PS4 PRO הוא עם קצב רענון של 60 FPS, לא יודע עד כמה זה יעזור לך.

כמה יש ב 7900 mz? אני בטוח שיש עוד הבדלים בין ה 800 אליו

בכל אופן אשמח אם תוכל לעזור לי במטרה שלשמה פתחתי את הפובט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...