בהצלחה לניגשים מחר לבגרות בפסקל/סי 2 יח"ל - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהצלחה לניגשים מחר לבגרות בפסקל/סי 2 יח"ל

The Shark

Recommended Posts

או קיי, בדיוק חזרתי מבית ספר אחרי הבגרות והחזרת מגנית במתמטיקה (5 יח',77 המגן אבל בטח תגיש אותי 85-90). עשיתי 1, 2, 11, 12 ויש לי שאלה לגבר 11 שהיה צריך לכתוב שם אס"ד - היה צריך לכתוב גם הצגה פורמלית ובכלל זה טבלת מעברים? אני כתבתי, אבל חברים שלי שיצאו אמרו שהוא לא כתבו.

בחרתי את שאלות 1 ו2 כדי לוודא שאני לא כותב שום דבר בשפת תכנות (סי במקרה שלי) כי ברגע שעושים כזה תרגיל מתחילות לרדת נקודות על בולשיט ולפעמים זה אפילו הרבה נקודות (אם עשית נגיד מלא שטויות עם המצבעים תצפה לחצי מהניקוד או משהו).

המבחן הזה כזה ארוך הוא צריך לבוא לפחות עם תוכן עניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי לכולם חזרתי מהבגרות בפסקל 2 יח' ראשונות... היה ממש קל! מבחן מאד פשוט, לא היו כמעט דברים מכשילים...

עשיתי 6,8,10.

כל החלק הראשון כמו תמיד היה ממש קל (טבלאות מעקב וכל החרא הזה). בחלק השני 6 ו 8 היו ממש בדיחה, על 7 לא טרחתי להסתכל אפילו.

חלק אחרון היה קצת יותר מסובך... 9 נראה לי שהיה צריך שם תכנית מאד ארוכה עם הרבה משתנים אז עזבתי. 10 נראה קשה בהתחלה אבל אז הבנתי שהוא די פשוט... וידאתי עם המורה שעשיתי אותו נכון, ואני מקווה ל100. (בעע בטוח יהיו טעויות קטנות ומציקות :-X... חפיף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-5 היה קל. אבל ב-5 לא עשיתי אותה מושלמת.. הטעות הכי מפגרת שיכולה להיות!!! המערך שהם נתנו, חשבתי שזה סתם מערך לדוגמא, אז אח"כ שציירתי את המערך מילאתי רק את השורה השניה (לפי הטבלת מעקב) ולא עשיתי את השורה הראשונה והשלישית. טעות מפגרת ביותר, אני יודע... :'(

6 ו-8 היו ממש קלות. אני חושב שעשיתי אותן טוב.

שאלה 9 הייתה ארוכה, מתישה ומסובכת... עשיתי אותה אבל אני ממש לא חושב שעשיתי נכון.

לא מדבר על ציון, ולא מדבר על הפסקל הזה יותר - עד שמקבלים את התוצאות (מתי באמת מקבלים, אגב?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OrenSam

ב-ד-י-ו-ק מה שרציתי להגיד.

עשיתי גם את אותם התרגילים  ;D

אני מצפה ל 78 (חישבתי את המקרה הכי גרוע שיכל להיות) או 95 (זה יותר הגיוני).

זה היה מבחן מפגר, בשאלה 3 עוד האמנתי שזה יהיה קשה יותר בהמשך (ביחס למה שהיה עד היום במקצוע), בשאלה 6 צחקתי.

הרמה של המבחן היתה הרבה יותר נמוכה מכל מבחן שעשינו מתחילת השנה (אפילו הפשוטים ביותר).

חוסר תאום מוחלט של המורים ומשרד החינוך.

ד"א התשובה ל 8 היא 1,4,9,16 בשורה 2 ובשורה 3 במקום 8 בהתחלה זה 7.

זה כל מה שאני זוכר, וזה בדוק עם המורה, אם יש לכם עוד תשובות תפרסמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו-9 היה דווקא ממש קל. אתה פשוט קולט רגיל ואז סורק אותו איפה יש 0 במערך.

כן, בטח.... שאומרים את הפיתרון בראש בצורה הזאת, זה ממש נשמע קל.

אבל לך תיישם את זה בפסקל! יותר מ-2 דפים של תכנות. אני כל הזמן התבלבלתי, הוספתי, החסרתי, שיניתי משתנים... כל השאלה הזאת אצלי זה מלא חיצים ובלגאן אחד גדול. מעניין אם הבודק בכלל יבין מה כתבתי שם...........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בטח.... שאומרים את הפיתרון בראש בצורה הזאת, זה ממש נשמע קל.

אבל לך תיישם את זה בפסקל! יותר מ-2 דפים של תכנות. אני כל הזמן התבלבלתי, הוספתי, החסרתי, שיניתי משתנים... כל השאלה הזאת אצלי זה מלא חיצים ובלגאן אחד גדול. מעניין אם הבודק בכלל יבין מה כתבתי שם...........

בדיוק מהסיבה הזאת עזבתי תתרגיל הזה... שלא לדבר על העובדה שמי שכתב את התרגיל הזה גרם לו להיראות ממש מסובך וקשה... זה היה כתוב בצורה נוראית!

פשוט עשיתי את 10 שעובד יותר על לוגיקה מאשר לדעת לעבוד טכנית עם פסקל, והסתדרתי איתו מצוין.

פחדתי שעשיתי אולי איזה טעות בסיסית אבל אחרי זה בדקתי עם המורה והיא אמרה לי שבדיוק ככה היה צריך לעשות...

overload כן זאת התשובה... בשאלה 2 או 3 (שפעם זה מחסר ופעם מחלק) יוצא 7 בסוף...

היו שם כמה שאלות דביליות בטרוף, לא היה צריך אפילו לדעת פסקל בשביל לפתור אותם... רק עניין של הגיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתה ללמוד פסקל בכיתה ו' ( :o )

אני מת ללמוד, (אני כיתה ו' ) ניראה לי שהמורה שלי בבית ספר לא יודעת בכלל מזה פסקל.

שיטטטטט אני לומד בלוד, אני יחכה שנים עד שאני ילמד בכלל מחשבים (לא שאני לא יודע מחשבים, פשוט אני לא יודע תכנות)

אבל בכל זאת בתיכון אני ילמד בת"א ויהיה לי פער לימוד רציני במחשבים, באסההההה לגור בלוד!!!!!!! :P :-[ :'( >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה קל 10 עמוד אחד ותו לא יש כמובן הרבה שיטות לא חשוב לי גם היה עוד יחידה של יסודות תיכנות משהו כל כך קל לקח לי 40 דק מתוך השעתיים של היחידה הזאת פשוט ביחידה אין array אין מטירצות strings ממש פשוט בניגוד ל 2 שלקח לי שעה +שעתיים בדיקה טוב בהצלחה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה קל 10 עמוד אחד ותו לא יש כמובן הרבה שיטות לא חשוב לי גם היה עוד יחידה של יסודות תיכנות משהו כל כך קל לקח לי 40 דק מתוך השעתיים של היחידה הזאת פשוט ביחידה אין array אין מטירצות strings ממש פשוט בניגוד ל 2 שלקח לי שעה +שעתיים בדיקה טוב בהצלחה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדתי בכיתה ו' אחרי שעות בית ספר בחוג אחר הצהריים. זה לא ממש עזר לי כי חלק מזה למדתי אחרי זה בכיתה ח' בית ספר.

ועכשיו אני כבר שנה שנייה לומד C כך שזה לא ממש משנה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...