בהצלחה לניגשים מחר לבגרות בפסקל/סי 2 יח"ל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהצלחה לניגשים מחר לבגרות בפסקל/סי 2 יח"ל

The Shark

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סוף סוף מחר זה נגמר :) אני לא אוהב את החומר הזה :\

בואו נשתה לחיי ה אס"ד (אוטומט סופי דטרמניסטי) חחח

תודה ובהצלחה לכולם... ציון הגשה במורה העצלנית שלי נותנת רק היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תפתח פה... חחח...

נקווה שמחר זה באמת יהיה הסוף של הפסקל הזה. כי אני למשל, שונא את החומר הזה ולא מבין כ"כ, אז אני מקווה שלא אצטרך מועד ב' :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נשתה לחיי ה אס"ד (אוטומט סופי דטרמניסטי) חחח

תודה ובהצלחה לכולם... ציון הגשה במורה העצלנית שלי נותנת רק היום

אתה יודע באיזה שעה מתחילה הבגרות? אני מדבר על 4-5 יחידות (כן אוטמטים, מכסניות, עצים רגולרים, חומר חרא!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניגש על מגן 70 ;D ...

אני שונא את זה!

מקווה רק לעבור את הבגרות, אחרי זה אני מגיש אתר בHTML שזה עוד 1יח' ואחרי זה אני פורש!!!.....

לא צריך את כל הבלגן הזה! כל כך הרבה שעות וכל כך הרבה עבודה! זה ממש ביזבוז זמן!

עדיף להשקיע במטמתיקה ואנגלית במקום הזבל הזה.

איזה כיף שאנחנו לא לומדים היום! (גם אתם נכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה רק לעבור את הבגרות, אחרי זה אני מגיש אתר בHTML שזה עוד 1יח' ואחרי זה אני פורש!!!.....

לא צריך את כל הבלגן הזה! כל כך הרבה שעות וכל כך הרבה עבודה! זה ממש ביזבוז זמן!

עדיף להשקיע במטמתיקה ואנגלית במקום הזבל הזה.

וואלה גם אני מגיש השנה פרוייקט HTML,JS,ASP של יח"ל 1. הייתי אמור להגיש אותו שנה שעברה, אבל זה כבר סיפור ארוך...

ואני עוד יש לי להגיש גם פרוייקט יח"ל 1 באקסס עוד השבוע, ושנה הבאה יש לי עוד 2 יח"ל פסקל (עיצוב תוכנה וכל החרא הזה) וגם פרוייקט 3/5 יח"ל VB... וגם עוד שתי בגרויות של ניתוח מערכות א'/ב' (5 יח"ל).

בקיצור, אני עוד רחוק מלסיים עם זה סופית :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניגש מחר לשתי היחידות האחרונות עם מגן 100 (כן בובה!) ואני חייב לומר, בלי בושה, שהחומר הזה מעניין לאללה!

אין כאן שטויות כמו שנים קודמות, 90% מהפעמים כותבים רק אלגוריתם אז אין שטויות של מצביעים ופשוט כותבים מה שקורה. אס"ד זה גם די נחמד פשוט בגלל שזה קצר וקל וחוץ מהשרטוט לא צריך לכתוב כמעט כלום (הצגה פורמלית זה באמת כלום).

היחידה אקסס שעשיתי, לעומת זאת...... זה היה כל כך משעמם! בסוף השנה, אחרי שכבר הייתה לנו את הבגרות ו*כולם* קיבלנו בין 95 ל100 עדיין לא היה לנו מושג מה רוצים מאתנו (עד היום אני לא יודע מה ההבדל בין דו"ח טופס ושאילתא, ויותר חשוב, מתי משתמשים בכל אחד)

שתי היחידות הראשונות של הסי גם היו די בררה, מלא לכתוב תכנות ושטויות, מה שעצבן אותי שם זה שהייתה את השאלה בלוגיקה שהמורה פשוט שכחה ללמד, אז לכולם ירד שם נקודות...

מישהו יודע באיזה שעה מחר הבגרות של ה2 יח' האחרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...