בהצלחה לניגשים מחר לבגרות בפסקל/סי 2 יח"ל - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהצלחה לניגשים מחר לבגרות בפסקל/סי 2 יח"ל

The Shark

Recommended Posts

תאמת , כל הבגרות הזאת זה סתם בולשיט אחד גדול . אני עכשיו בי' , מסיים עם כל הזבל הזה ביא' , ומה שהיה עד עכשיו זה פשוט בולשיט . את הפרויקט ב ASP \ Access גמרתי בפחות מ 5 שעות , ביום אחד , וקיבלתי עליו 100 . בפסקל מגישים אותי על 84 , ובגלל שזה פסקל זה לא משקף ידע או משהו , אלא מידת חרשנות ( הוכח מדעית , 5 בנות מהכיתה שלי שלא יודעות מזה Zip מוגשות על 95+ :P ) .

בקיצור , מי שלומד פסקל , נדפק . מי שלומד C , עוד יכול לעשות עם זה משהו ..

בהצלחה לכולם , אני רק עוד שעה ככה יוצא :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמת , כל הבגרות הזאת זה סתם בולשיט אחד גדול . אני עכשיו בי' , מסיים עם כל הזבל הזה ביא' , ומה שהיה עד עכשיו זה פשוט בולשיט . את הפרויקט ב ASP \ Access גמרתי בפחות מ 5 שעות , ביום אחד , וקיבלתי עליו 100 . בפסקל מגישים אותי על 84 , ובגלל שזה פסקל זה לא משקף ידע או משהו , אלא מידת חרשנות ( הוכח מדעית , 5 בנות מהכיתה שלי שלא יודעות מזה Zip מוגשות על 95+ :P ) .

בקיצור , מי שלומד פסקל , נדפק . מי שלומד C , עוד יכול לעשות עם זה משהו ..

בהצלחה לכולם , אני רק עוד שעה ככה יוצא :]

פסקל ממש לא משקף מידת חרשנות, אלא דרך חשיבה, לראות שאלה ולדעת איך לפתור אותה, אין פה שום עניין של חרשנות.

גם אם אתה חורש המון ויודע פרפקט את השפה (פסקל או C) זה לא אומר שתדע לפתור שאלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, עליך לדעת אלגורתמיקה וצריך שתהייה לך חשיבה טובה.

אם יש לך את שניהם אתה מקבל 100, כמוני!

וזה עוד אחרי שאיחרתי לבחינת מתכונת והגשתי אותה לפני שנגמר חצי מהזמן.

ו-C זה באמת שטויות. רק Access! אני לא יודע איך להשתמש בתוכנה הזאת. בחים לא נגעתי בה ויש לי להגיש עבודה עוד כמה ימים, מישהו רוצה לעזור? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסקל ממש לא משקף מידת חרשנות, אלא דרך חשיבה, לראות שאלה ולדעת איך לפתור אותה, אין פה שום עניין של חרשנות.

גם אם אתה חורש המון ויודע פרפקט את השפה (פסקל או C) זה לא אומר שתדע לפתור שאלות

תשמע , אני מתכנת כבר די הרבה זמן , ב PHP , ובכל זאת אני לא מצליח בפסקל , בגלל שאני לא משקיע בזה מספיק . חרשנות > שכל ~~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק Access! אני לא יודע איך להשתמש בתוכנה הזאת. בחים לא נגעתי בה ויש לי להגיש עבודה עוד כמה ימים, מישהו רוצה לעזור? ;D

אני חושב שאני יכול לעזור לך בחלק מהדברים , למדתי את מה שאני הייתי צריך בעשרים דקות , בעזרת חבר =ף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכל מה שאמרתם פה על פסקל -

זאת אמנם השפה היחידה שאני יודע ולא למדתי C או PHP או משו כזה, אבל אין לזה שום קשר לחרשנות.

אני לא למדתי כמעט בבית כל השנה, גם לא לפני המתכונת, וקיבלתי 100. צריך פשוט לדעת לעבוד עם השפה ולהבין איך לבנות את האלגוריתם. זה הכל.

יש אצלי מספיק אנשים בכיתה שישבו הרבה על התחת ולמדו כמו שצריך, ובכל זאת הוציאו 70.

מה שכן - צריך להפסיק כבר ללמד פסקל בבצפר! צריך להביא למקצוע הזה מורים חיצוניים שמתקדמים עם הטכנולוגיה, וללמד בבצפר דברים שבאמת משתמשים בהם היום. C זה בסדר, אבל פסקל?! שילמדו דוט נט או משו יעיל אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה?

לומדים את הבסיס לתכנות (PASCAL) וכשנצתרך אם נרצה נלמד את השפה של C.

ואז לא צריך ללמוד C מההתחלה, רק לומדים איך לכתוב את השפה כי זה כמעט אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודלים חישוביים זה יותר גרוע מפסקל. אין לזה שום ערך. כלום! פסקל מילא, אפשר ללמוד דלפי על בסיס זה, אבל מודלים זה עיגולים וקווים. לא עוזר לאף אחד.

עשיתי עכשיו בגרות בחרא הזה ובפסקל, הלך מצויין. מגן 95.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאלה עוד שעה בדיוק הבגרות, לי יש ב C.

בהצלחה לכולםםם.

ד"א - ראיתי פה שכמה אמרו שצריך ללמוד שפה חדשה, אז לפי מה שהבנתי מהמורה שלי ב2007 או 2008 (לא זוכר) יתחילו לילמוד JAVA SCRIP ו C# במקום פסקל וסי של היום.

יאלה שיהיה בהצלחה לכולם היום בעזרת השם כולם מקבלים מאיות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו נראה אם אנחנו שווים משהו או שאחנו סתם משחקים אותה מבינים במחשבים ;D

בכל אופן, המתכונת 100 והציון הגשה 100. אני מקווה להשיג שלישייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי לנפי חצי שעה בערך את הבגרות.

עשיתי 1-5, 6-7, 9. בגרות קלה ביותר. בלי לדעת שאלות כולכם תקבלו 95+.

יש שם מערך תוצאות לדעת, מערכים בכללי. אין פוינטרים. 2 טבלאות מעקב מסכנות ביותר וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...