ברשותי מעבד חדש שלא קיים עוד בשום בית! אינטל פנטיום 2.8C 477 pins(לפרטים לחץ פה) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברשותי מעבד חדש שלא קיים עוד בשום בית! אינטל פנטיום 2.8C 477 pins(לפרטים לחץ פה)

scylla

Recommended Posts

פתחתי דיון שחשבתי שהלך לי המעבד היום,

למי שלא ראה אותו אני אספר את הסיפור.

רציתי למרוח AC5 אבל PCH החליטו לשים לי מדבקת GLUE על הסינק במקום מדבקה תרמית! (הקצנה, בצחוק כמובן)

אז שהוצאתי את הסינק המעבד יצא איתו! ניסיתי להחזיר את העניין למקום אבל בפינה משהו כמו 10-15 פינים של המעבד התעקמו מאוד וגם אחד מהם פשוט נפל... חשבתי שזה הסוף שלי!

עם המון המון עזרה מאבא הצלחתי להחזיר את הפינים בערך למקומם המקורי (זה מאודדדדדדדדדדדד לא קל!!!!!) ואחרי מאמצים רבים המעבד נכנס לסוקט שלו.

במפתיע המעבד פועל עם 477 פינים... מה שהופך אותו למעבד הראשון מסוגו לא ? ;)

אבל כמובן יש עוד בעיות, אחד מהקליפסים שתופסים את הסינק ללוח אם נשבר... והמעבד לא מוצמד לסינק...

אם פותחים את המחשב הוא נכבה אחרי מס' שניות... אם מצמידים את הסינק אז הכל בסדר והמעבד על 35-40 מעלות כמו בדר"כ... אם משאירים את הסינק רופף המעבד עובד על 65 במנוחה מוחלטת עם מאוורר חדר (ברצינות) בתור מאוורר מארז. לאחר תקיעה קטנה של האקספלורר המעבד עלה ל95 מעלות! כמובן שזינקתי כמו שמייכל על כפתור הכיבוי...

אני מקווה מאוד שאני ואבא שלי נמצא קומבינה לסינק עם איזה אזיקון או משהו כזה... אני רק שמח שיש לי מחשב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אם נהרסה רגל פסיקה או משהו כזה,המעבד בטח מוציא מלא שגיעות :P כמה אתה מוכר את הדבר המופלא הזה (תודה אבל יש לי מעבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אם יש לך אחריות תממש אותה מהר זה בכלל לא מצחיק!!

תגיד שאתה לא יודע מה קרה והמחשב עושה בעיות וכו... הם יחליפו לך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל המחשב עולה וכו' ואני לא רואה סיבה שהוא יעשה שגיאות או משהו כזה...

בכל מקרה הם יכולים לראות שאריות של עקמומיות ברגלי המעבד והם ישאלו אותי למה הוא עושה בעיות... ובטח יחשבו שזה בגלל שהמחשב שלי מלא בזבל (תוכנה לא חומרה) מה שנכון.. ומאיפה אני יוכל להגיד להם בעקיפין שזו הבעיה של המעבד?

ואיך אני יכול לבדוק אם יש בעיה בכלל במעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא עובד ועולה וכו'... אני לא רואה סיבה שלפתע הוא יקרוס.

אבל הבעיה איך לשחק אותה תמים שיש בעיות ואיך הם יחשבו שזה המעבד?

הם יראו שהמחשב שלי מלא מודינג וכו' הם ישר יאשימו אותי...

איך אני יכול לשכנע אותם שזה המעבד מבלי להראות להם את כל המחשב?

רוב הסיכויים שהם יגידו שזה בעיות וכו'.

עריכה: אופס פרסמתי את אותה הודעה בערך שוב כי זה עשה לי הודעת שגיאה בקודמת, אני משאיר את שתי ההודעות כי יש בהם מידע רלוונטי.

זה לא הקפצה תסתכלו על השעה, בכל מקרה Sorry

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבוד איתו איזה שבוע, ותיראה אם יש בעיות.

אם אין בעיות אז יופי ( :o )

אבל אם יש תלך אליהם הם כבר יבינו שזה המעבד, ואם לא וזה יעשה לך עדיין בעיות, תילך אליהם שוב עד שייבינו שזה המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתם עושים צחוק למכור את זה ב ...

אני מקווה שזה היה בצחוק!

אגב לamiram אם זה עוזר לך הפינה החסר ממוקם נכון יש את הפינה ש"חסר" בה כמה פינים במעבד? אז נפל השלישי משורה הכי בחוץ אני לא זוכר מאיזה צד... אני מניח שאתה תתקשה להבין איפה זה אבל ניסיתי...

ואני אראה אם המעבד לא עושה בעיות אין לי סיבה לקחת אותו שיחליפו.

ההגיון שלי אומר שאם יש בעיות המחשב לא אמור לעלות או משהו כזה... זו בעיה בהעברת זרם ובסגירת מעגל שאמור להביא לפעולה... זה לא באג או משהו שיכול להופיע אם אני אשתמש במקרה במשהו ... ככה ההגיון שלי אומר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מוכר באי ביי! אני אומר לך אתה יודע כמה מטומטמים קונים דברים שם?

יכול ליהיוץ מישהו מחברה מתחרה שיקנה את זה או מישהו מאותה חברה כדי לחסוך פינים או לבדוק באגים לך תדע!

אבל אם לא אז לך לאיפה שקנית תגיד שזה עושה בעיות ולפעמים נכבה.... אם אין בעיות תייצר בעיות , תמצא בעיות , העיקר שיחליפו לך אותו..... וחוץ מזה נראה לי שהאחריות תקפה אם שברת אותו בטעות או משהו... הריי האחריות של היצרן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממםםם אני מבין אותך אבל אני לא רוצה סתם להסתבך עם העניין ונסיעות ולהיות בלי מחשב איזה שבועיים עד שישלחו מעבד חדש... זה לא פשוט.

כל עוד הוא עובד טוב אין סיבה להחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...