שיפור המחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור המחשב

Nevo Haver

Recommended Posts

שלום אני רוצה לשפר את המחשב שלי שיריץ לי משחקים קלים טוב 120-200 fps לא צריך יותר (משחקים קלים, cs,fort.pubg מהסגנון האלה לא cod,...

בנוסף גם שהמחשב עצמו ירוץ לי חלק ומהר.

המחשב שלי די ישן מ2012 אבל הוא שורד ומחזיק טוב ואני שומר עליו ומנקה אותו גם אז כך שאין צורך. 

זה המפרט שלי: 

OSSunsD.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PUBG או משחקים קלים - תבחר אחד.

המעבד שלך סביר סה"כ, אבל יכול לעיתים להמצא על גבול הלא-מספיק. שני שיפורים גדולים לביצועים במשחקים יבואו בדמות תוספת (מקל נוסף של 4 או 8GB) יחד עם כרטיס מסך חדש.

מה התקציב לצורך שדרוג שכזה? עוד משהו, איזה ספק כח יש במערכת? זה משהו שתוכנה לא תראה לך, שווה לבדוק מה רשום על המדבקה של ספק הכח במחשב (אפשר להעלות לפה תמונה של המדבקה ע"ג הספק, גם עוזר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

PUBG או משחקים קלים - תבחר אחד.

המעבד שלך סביר סה"כ, אבל יכול לעיתים להמצא על גבול הלא-מספיק. שני שיפורים גדולים לביצועים במשחקים יבואו בדמות תוספת זיכרון (מקל נוסף של 4 או 8GB) יחד עם כרטיס מסך חדש.

מה התקציב לצורך שדרוג שכזה? עוד משהו, איזה ספק כח יש במערכת? זה משהו שתוכנה לא תראה לך, שווה לבדוק מה רשום על המדבקה של ספק הכח במחשב (אפשר להעלות לפה תמונה של המדבקה ע"ג הספק, גם עוזר)

..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שעדיין מוכרים את ספק הכח הזה.הוא לחלוטין לא מתאים למערכות מחשב חדשות (2012 זה חדש במקרה הזה) מכל סוג.

התקציב שלך "גבוה מדי" בשביל שדרוג במערכת הקיימת אם להיות כנה. אני חושב, עם יד על הלב, ששווה לך מאוד להשקיע אותו אפילו ברכישת חלקים יד שניה רק בשביל לקבל את הבוסט הרציני הזה בביצועים.

המקרה שלך קצת מורכב לדעתי, ביחוד כשמדובר ברמת התקציב שאתה רוצה להשקיע. אישית, אני גם לא יודע מה הייתי עושה במצב הזה, כי אפשר לקנות חדש שילוב של מעבד+לוח+זיכרון+ספק כח באיזור 1100 שקל, ואז למצוא כרטיס מסך יד שניה חזק דיו סביב 600 שקלים ולהרכיב הכל במארז הקיים. אני חושב שהייתי מתחיל שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...