שאלות על רזולוציה וביצועי סוללה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות על רזולוציה וביצועי סוללה

SSD

Recommended Posts

שלום ,
1)האם  מחשב (ACER APSIR S7 392)  בעל מסך WQHD יתן בציעוי פחות טובים מאשר אותו דגם אבל עם מסך FHD?

2)האם לדעתכם איכות FHD היא מעל ומעבר או ששווה להתקדם לWQHD בהנחה וזה לא היה משפיע על ביצועי סוללה?

3)מה הן הדרכים  המהירות לראות  את ההבדלים בין FHD לבין WQHD?

4)האם הגדרת רזולוציה במחשב משפיעה על  ביצועי הסוללה ? כלומר אם יש לי מחשב עם מסך WQHD ואני משנה לו את הרזולוציה ל FHD, האם אני יקבל ביצועים זהים במחשב שלי או שהם יהיו זהים למחשב שהרזוציה הטבעית שלו היא FHD - אותו מחשב אותה חומרה מלבד רזולוצית מסך .

תודה רבה .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון רזולוציה בהחלט משפיעה על חיי הסוללה. 

ציטוט של SSD

2)האם לדעתכם איכות FHD היא מעל ומעבר או ששווה להתקדם לWQHD בהנחה וזה לא היה משפיע על ביצועי סוללה?

תלוי בשימושים ובגודל המסך. לשימושים בסיסיים לפי דעתי FHD זה מעל ומעבר על מסך 13.3, ואפילו על 15.6 ויותר.

ציטוט של SSD

3)מה הן הדרכים  המהירות לראות  את ההבדלים בין FHD לבין WQHD?

מה זאת אומרת?

אל תשווה רזולוציה, אלא PPI, שזהו היחס בין רזולוציית המסך לגודל שלו. אפשר להגיד צפיפות הפיקסלים בשפה עממית. ככל שה- PPI גבוה יותר, ככה המסך יותר חד. הריי FHD על מסך 13.3 זה לא אותו דבר כמו FHD על מסך 50 אינץ. הפיקסלים מתפרסים על שטח גדול יותר ולכן התמונה תיהיה פחות חדה.

תיעזר במחשבון הבא:

https://www.sven.de/dpi/

קח לדוגמא את המסך שאתה עובד עליו היום ותראה מה ה- PPI שלו ולפי זה תקבל אינדיקציה. לטעמי, מעל 100PPI נראה מעולה. גם 90PPI נראה לא רע בכלל. אך גם PPI גבוה מדי זה לא תמיד נוח.

ציטוט של SSD

4)האם הגדרת רזולוציה במחשב משפיעה על  ביצועי הסוללה ? כלומר אם יש לי מחשב עם מסך WQHD ואני משנה לו את הרזולוציה ל FHD, האם אני יקבל ביצועים זהים במחשב שלי או שהם יהיו זהים למחשב שהרזוציה הטבעית שלו היא FHD - אותו מחשב אותה חומרה מלבד רזולוצית מסך .

לא יודע אם תקבלביצועים בדיוק זהים. אבל הורדת רזולוציית המסך תשפיע לטובה על חיי הסוללה. עם זאת, זה לא ייראה הכי טוב להוריד מ- 1440P ל- FHD. הסיבה לכך היא חוסר סנכרון של הפיקסלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה רבה .

בדקתי לפי המחשבון ויצא לי יותר מ100PPI 

כן כנראה למסך 13 אינצ' זה מספיק בהחלט  FHD,

אני לא ממש מבחין בהבדל בין FHD לWQHD (בסרטון מיוטיוב )

שוב פעם מודה לך על התשובות , עזר לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...