צריך עזרה דחוף!!! שאלות חשובות לפני קניית מסך 2K לפני הערב חג - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה דחוף!!! שאלות חשובות לפני קניית מסך 2K לפני הערב חג

אוהד נעוס

Recommended Posts

טוב אז כרגע אני מחובר לטלויזיה אבל ממש חייב מסך סביב ה 2000-2500 ש"ח

המסך יושב בסלון לצד טלויזיה 55" לסרטים בלבד

חשבתי על ה U2715H גם מבחינת המלצות עליו ועל DELL

שימושים משחקים וקריאה

כרגע עם 280X והכוונה לקנות GTX 1070 ומעלה ברגע שנוידיה יוציאו את סידרה 20XX

השאלות:

האם יש עוד המלצות בטווח המחירים הזה ?

עד כמה חשוב מעל 60HZ בהנחה שאני לא משחק COMPETITIVE GAMES? (משחקים ששיחקתי DRAGON AGE / / WITCHER 3 / AC ORIGINS / TOMB RAIDER) אף פעם לא בULTRA עקב החומרה אבל הגרפיקה נהדרת גם ב HIGH אף פעם לא בדקתי FPS כי המשחק רץ וניראה נהדר אז לא באמת היה אכפת לי

האם GSYNC/FREESYNC ממש משמעותי למשחקים שאני משחק ואם כן האם קיים בטווח מחיר הזה? כי אם זה משמעותי כניראה שאלך על TN OVER . בגלל המחיר

אני יושב כרגע מול טלויזיה אמנם היא איכותית אבל עדיין היא טלויזיה "42 FHD +3D של LG מסך והפיקסלים לא ממש מורגשים רק שממש מתקרב ל40 ס"מ. נח לי לקרוא (למעט הגודל המוגזם) במרחק 70-80 ס"מ בערך ואין לי ריבועים או עיוותים בטקסטים (יכול להיות שזה רק אני אבל אני זה מה שחשוב פה :D) אם זה המצב בשבילי לא עדיף מסך FHD עם יותר HZ? או אפילו FHD 27" 60HZ ולחסוך כסף גם במסך וגם בכרטיס מסך?

תודה מראש על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכנן לקנות GTX1070 ולשחק על הגדרות גבוהות אז קצב רענון גבוה לא רלוונטי בשבילך.

G-SYNC זה דבר נחמד, אבל לדעתי מתומחר גבוה מדיי.

FHD לא נראה חד מספיק לטעמי על 27 אינץ. 2K זה האידיאל לגודל הזה.

יש לי את ה- u2715h, מסך מעולה, שווה כל שקל. לפני שאתה קונה תוודא שאתה מקבל אחריות מיעל פתרונות שהם היבואן של , הם נותנים שירות מצויין והזדקקתי לו. 

אם יש מסך שהייתי שוקל לקנות במקומו זה זה:

https://www.tms.co.il/xg2703gs

אבל שוב, עם GTX1070 אני לא בטוח שהוא שווה את התוספת במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

אם אתה מתכנן לקנות GTX1070 ולשחק על הגדרות גבוהות אז קצב רענון גבוה לא רלוונטי בשבילך

כן אבל מסך נשאר איתי 7-6 שנים(בגלל זה העדפתי 5 שנות אחריות) ואני רוצה אותו FUTURE PROOF בגלל זה שאלתי על ה HZ כי בעתיד יש מצב אני אקנה 2070 או 2080 משומש סתם דוגמא ואז אם ה HZ הוא כן אישו אז "נתקעתי" עם מסך שתוקע לי את הכרטיס

אז בהנחה שעוד שנה יהיה לי כרטיס מסך שמאפשר לי להגיע לFPS 144 או יותר ב 2K האם זה משהו שרלוונטי או רק ל COMPETITIVE GAMES ?

לפחות נכון לעכשיו

הוא יקר לי מדי מקסימום 2500-2600 יש משהו אחר שאתה ממליץ בטווח מחיר הזה?

יש לי את ה- Dell u2715h, מסך מעולה, שווה כל שקל. לפני שאתה קונה תוודא שאתה מקבל אחריות מיעל פתרונות שהם היבואן של דל, הם נותנים שירות מצויין והזדקקתי לו. 

ראיתי אחריות 3 שנים ו5 שנים

וב5 שנים רשום אחריות CDATA/CMS יבואן רישמי

מה ההבדל בין CDATA/CMS ליעל פתרונות ומאיפה קנית עם אחריות יעל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אוהד נעוס

כן אבל מסך נשאר איתי 7-6 שנים(בגלל זה העדפתי דל 5 שנות אחריות) ואני רוצה אותו FUTURE PROOF בגלל זה שאלתי על ה HZ כי בעתיד יש מצב אני אקנה 2070 או 2080 משומש סתם דוגמא ואז אם ה HZ הוא כן אישו אז "נתקעתי" עם מסך שתוקע לי את הכרטיס

אז בהנחה שעוד שנה יהיה לי כרטיס מסך שמאפשר לי להגיע לFPS 144 או יותר ב 2K האם זה משהו שרלוונטי או רק ל COMPETITIVE GAMES ?

לפחות נכון לעכשיו

הדעות חלוקות בעניין. יש האומרים שזה שטויות והעין שלך לא תשים לב להבדל בין 60Hz ל- 144Hz, אני חושב שיותר מהנה לשחק ב- FPS גבוה על מסך עם קצב רענון גבוה, גם משחקים לא תחרותיים.

ציטוט של אוהד נעוס

הוא יקר לי מדי מקסימום 2500-2600 יש משהו אחר שאתה ממליץ בטווח מחיר הזה?

לא. הדל לדעתי הכי כדאי לצרכים שלך. אם אתה מוכן להתפשר על סוג הפאנל אז יש עוד אופציות, אני הייתי מעדיף פאנל לפני הכל.

ציטוט של אוהד נעוס

ראיתי אחריות 3 שנים ו5 שנים

וב5 שנים רשום אחריות CDATA/CMS יבואן רישמי

מה ההבדל בין CDATA/CMS ליעל פתרונות ומאיפה קנית עם אחריות יעל?

יעל פתרונות נותנים 3 שנים אחריות על מסכים. אני קניתי את שלי לפני שנה בערך מחנות שלא מוכרת אותו יותר. אבל KSP ואייבורי מוכרים אותו ביבואן רשמי.

* כתוב , זה יעל פתרונות.

https://ksp.co.il/?uin=26221

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=14894

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.winprice.co.il/product/dell-u2715h-יבואן-רשמי--במלאי-5y?aff=Zap&aff_a=1

רשום בפירוש CDATA/CMS יבואן אחריות ע"י יעל

כנס שניה תבדוק כי חבל לי על שנתיים אחריות אם זה אותה אחריות כמו שהמלצת

https://www.pc365.co.il/product-11060-מסך_מחשב_Dell_27_U2715H_5Y_יבואן_רשמי_במלאי?utm_source=zap&utm_medium=cpc&utm_campaign=zap

וגם פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין. תתקשר לחנות ותשאל על זה. אני במקומך הייתי הולך ל- KSP ושואל אם יש אפשרות להשוות מחיר + תקופת אחריות כמו ב"שניידר". את KSP אני מכיר וסומך עליהם, על החנות שניידר בחיים לא שמעתי.

אגב כנראה שהיבואן או הספק הוא CDATA אבל נותן האחריות הוא יעל פתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב כנראה שהיבואן או הספק הוא CDATA אבל נותן האחריות הוא יעל פתרונות.

כן זה כניראה כך כשניכנסתי לאתר של יעל שם יש אפשרות להרחבת אחריות אך הם עובדים עד 5 בכל אופן  מחר אדבר איתם ואעדכן אותך להמלצות עתידיות כי אם זה אותו מוצר עם אותה אחריות שתוכל להמליץ להבא ללכת על ה 5 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...