נווידיה מאלצת יצרנים לייצר כרטיסי מסך רק מתוצרתה? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נווידיה מאלצת יצרנים לייצר כרטיסי מסך רק מתוצרתה?

huber

Recommended Posts

אכן, הוא משתמש גם במקורות אחרים לעיתים, אבל חלק מהדברים שהוא עושה הם שלו בלעדיים (כמו התחקיר על הירידה המתמדת בביצועים מדור לדור בכרטיסי המסך של נווידיה, או כמו העובדה שהוא גילה שבביקורות האחרונות על מעבדי האחרונים הרבה אתרים שכחו לכבות את ה OC המובנה בלוח ועוד), וגם כשהוא משתמש במקורות אחרים הוא מרכז מכמה מקורות ומסיק מזה מסקנות(כפי שהוא עשה בפרשה על הבאג במעבדי AMD) די אניטיליגנטיות.

שוב, להתרכז רק במבטא ולפסול מקור מידע על סמך זה - זכותך בהחלט, אבל נשמע די רדוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של djelectric

ובכל זאת, AMD הגיבה בכך שהיא תעשה שינויים נדרשים כד לצמצם את בעיות האבטחה. יש דברים בגו.

לגבי דורסניות אינטל ואנוידיה - זה טבעו של שוק קפיטלסטי. אני לא אומר שאני מסכים עם זה שאני עכשיו צריך לשלם יותר, אבל יש המון דברים שלא השתנו.

אני מוכן להוכיח שאותן "שיטות" של אנוידיה לספק פחות כח גרפי הן לא בדיוק מגעילות או דורסניות כמו שמציגים אותן. אין לי בעיה להראות איך דברים לא ממש השתנו בצורה שהם מוגשים לנו אפילו מ-2007 עד היום, ואיך יש לתחרות אשמה גדולה במה שקורה בשוק.

אף אחד לא טען שאין את בעיות האבטחה שהם דיווחו, אבל הידעת שהצ'יפ שאחראי על המחדל 'יים בהרבה מאוד לוחות אם למעבדי , מה שאומר שגם הרבה מאוד מערכות מבוססות חשופות לבעיה? לא נראה לך מוזר שהחברה ההיאטרחה להשמיט לחלוטין את המידע הזה? תצפה בסירטון ותראה איך הוא מלקטת פירורי מידע מפה ומשם ומסיק מסקנות שאנחנו כצרכנים לעיתים מפספסים.

וכן, ברור שהכל בגלל שאין תחרות - הוא מציין את זה בפירוש ומראה בפירוש איך בתקופות שהיה להם תחרות מצד (כמו היום עם ו AMD), נווידיה פתאום נותנת ללקוח מה שהוא אמור לקבל ולא פירורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

אף אחד לא טען שאין את בעיות האבטחה שהם דיווחו, אבל הידעת שהצ'יפ שאחראי על המחדל 'יים בהרבה מאוד לוחות אם למעבדי אינטל, מה שאומר שגם הרבה מאוד מערכות מבוססות אינטל חשופות לבעיה? לא נראה לך מוזר שהחברה ההיאטרחה להשמיט לחלוטין את המידע הזה? תצפה בסירטון ותראה איך הוא מלקטת פירורי מידע מפה ומשם ומסיק מסקנות שאנחנו כצרכנים לעיתים מפספסים.

הנושא הזה נטחן פה בפרום ,בפורומים מסביב לעולם וביוטיוב פחות מ 24 שעות אחרי שכל הנושא פורסם, הוא לא מגלה לאף אחד שום דבר חדש בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

עדין לא הבנתי מה העניין.

NV לא מרשים להשתמש במיתוג של כרטיסי Geforce למוצרי AMD?
אסור לסדרת סטריקס של אסוס לכלול כרטיסי AMD אם היא כוללת כרטיסי NV?

נכון. שנותנים לזה רגע לשקוע ומבינים את המשמעות זה מגוחך. NV עשו כאן צעד מפגר אם שואלים אותי

בתור מסמר קטן בערימה שקונה מוצרים שלהם. גם ככה אין אופציות אחרות.. למה להגדיל עוד מכירות על חשבון הגבלת הגיימרים ?

כל המותגים שמבוססים על פתרונות -מים\אוויר צד שלישי נועדו בעיקרם הגדול לגיימינג. זה מגדיל מכירות

וזה מבריח לקוחות חזרה ל בו זמנית. אין לי אינטרס להישאר עם כרטיסי NV אם עוד 4-5 שנים יוציאו

כרטיסים שיתנו תחרות ( כדוגמא ), ואני לא יוכל לקנות MSI\ASUS\GB\ אלא רק . זה פגיעה בתחרות

שגם ככה היא מצומצמת. רק אני רואה שזה דבילי ? אפשר להניח גם שזה הגיע בתקופה הנוכחית מאחר ו NV צופים

עוד יותר חוסר-תחרות קדימה בשוק הזה וחוסר מענה מ ולכן.. יאלה בוא נגדיל מכירות עוד קצת. בשורה התחתונה

אם לא תיתן שום מענה - אז זה נכון שהדבר הזה לא באמת ישנה, אבל אם יהיו להם בשנים הקרובות כרטיסים

אטרקטיביים לגיימינג שיכולים בקלות לגרור החלפת צד ( כמו מול ) אז אנחנו - נדפקים מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין איך יש פה פגיע בתחרות?
אין הגבלה למכור מוצרי ו NV מאותה חברה. רק לא תחת אותו מיתוג.
ומיתוג זה סתם מיקאפ סינטטי שלא משנה דבר. למי שזה הדבר המכריע עבורו- שיהיה לו בסבבה.

הכי מוזר זה שיוצאים נגד NV שהיא לדברי רבים עושה מהלך שפוגע בה ובאותה נשימה אומרים כמה שמחים הם אם תהיה יותר חזקה.
אז זה מהלך שכולם, , NV וגם הגיימרים צריכים לתמוך בו למעשה :)
אני בטוח שב NV עשו את החושבים שלהם לפני המהלך וכנראה הם כה בטוחים בעצמם (ויש לכך בסיס טוב במציאות) שהם מוכנים לספוג את הביקורת לטווח הקצר ובראיה, כך אני מניח מבחינתם, שזה יחזק אותם עוד יותר בעתיד.

הופכים את זה לאיזושהי מלחמת צדק שלא קיימת.
זה מוצר צריכה של מותרות נטו. לא טוב - לא כסף. הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

לא מבין איך יש פה פגיע בתחרות?
אין הגבלה למכור מוצרי AMD ו NV מאותה חברה. רק לא תחת אותו מיתוג.

הופכים את זה לאיזושהי מלחמת צדק שלא קיימת.
זה מוצר צריכה של מותרות נטו. לא טוב - לא כסף. הלאה.

לא מסכים איתך. הפגיעה בתחרות הינה על חשבון מכירות עתידיות של . יש שני שחקנים בשוק, כלומר זו מהלומה

קטנה או גדולה אך קיימת. מיתוג זה ממש לא משהו שבונים מהיום למחר. משתמשים שהם מעבר לממוצע - אני יוצא

בהנחה שכולנו בפורום מבחינת ההכרה של עולם החומרה - כאלה, יכולים בקלות להבין שמחרתיים ה STRIX הידוע

יהפוך ל BLITZ תחת כרטיסי . מאחר ואתה פונה לאוכלוסיה גדולה מאוד - וכן תתפלא כמה אנשים רוכשים מותגים

ידועים על בסיס השם שנבנה מסביב, אז יש לך פגיעה בתחרות על פני זמן.

להגיד שזה מוצר מותרות נטו זו קצת בריחה להגדרה שהיא נכונה על חשבון הדיון.

הסבר : זה שכרטיסי מסך הם מוצר מותרות לא רלוונטי לדיון ואני רואה בזה מן משפט מתחמק מהעובדה

שיש פגיעה כאן.. אם אתה לא חושב שמיתוג זה דבר משמעותי - על הכיפאק, אז נסכים לא להסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר וזה בסה"כ מיתוג אז אפשר למתג מחדש כל דבר בכל דרך שהיא. הם לא דרשו שלא להשתמש בפטנטים שקשורים בקירור או דברי אחרים.
אז יעשו מיתוג מחדש כמו עם פיווז\נס טי וכולי. זה שיווק נטו ולחברות שהיה להן 10 מיליון להשקיע במיתוג יהיה עוד מיליון למיתוג מחדש.

מה שהשקיע עד עכשיו לא הולך לפח.

וכן, NV עושה שרירים ומראה לכולם כבר הרבה זמן כמה היא חזקה ומשתמשת בזה.

מקסמי הקפיטליזם ושורת הנטו למשקיעים.

הם לא חברים שלכם, הם עסק גלובלי. הם עושים צעדים לטובת ההכנסות שלהם וזה כפועל יוצא בא ישירות על חשבון המתחרים שלהם. לגיטימי בהחלט בחוקי המשחק הנוכחיים, אני מצפה מ לעשות אותו דבר ולהעמיד מוצרים ראויים למרות תחרות קשה.

אז מספיק לבכות ולבכות עבור המסכנה. היא לא.

לא טוב - לא כסף. ככה פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD לא מסכנה, אם כבר היא מכתיבה הרבה מאוד בעתיד השוק הזה. המהלכי שרירים האלה גוררים

גם פרצופים, חלק מהחבילה (ראה למשל XFX). אני שנים עם NV.. וואו לדעתי האחרון שלי מבית AMD\ATI היה 5870.

זה שהם עסק גלובלי - זה לא אומר שהם לא יכולים לאבד לקוחות. גם עסק גדול מאוד כמו , איבד לקוחות

במהלך הרבעונים האחרונים. יש ? אנשים קנו. עכשיו אני לא יוכל לקנות את הקירור שאני אוהב של MSI

עם הלוגו המגניב שמתאים לי ללוח של ? הוא הולך להיות ממותג אקסלוסיבי ל NV ? הגיוני ש MSI

יעשו שינוי בכדי לא לבלבל לקוחות ויעשו משהו אחר ל ? מצוין - הם איבדו לקוח אחד. מזיז להם את הביצה השמאלית ? ברור שלא.

אבל הם איבדו לקוח. עסק זה עסק, צריכים לעבוד קשה ולהתחיל להזיז עניינים מבחינת המוצרים לשוק הגבוה שלהם

בלי קשר למהלכים המפגרים של NV. כל דבר שסותם לך אופציות, בין אם התחרות תהיה מורגשת פחות או לא - הוא דבילי

מהשורש.

לא טוב - יש עוד אופציה היום. ככה פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

AMD צריכים לעבוד קשה ולהתחיל להזיז עניינים מבחינת המוצרים לשוק הגבוה שלהם

בלי קשר למהלכים המפגרים של NV

זה נכון מאוד כי אם הייתה מהווה תחרות אמיתית כמו בעבר ולא רק גונבת נתח שוק (לגיימרים) אני לא חושב שאסוס וגיגבייט שמחזיקות לדעתי בלמעלה מ 50% מהכרטיסים שנקנים כיום לצורך גימינג היו זורמות עם החלטה כזו.

אגב כולם מטיחים האשמות על אבל אני חושב שאסוס וגיגהבייט אשמות לא פחות כי מספיק ששניהן  היו מתאחדות ואומרות לא!! למהלך אז הן היו מאלצים אותם לשגת ממנו 

אבל כמו שאמרו פה זה ביזניס והמטרה היא רווחים לא טובת הלקוח ,NV עשתה מהלך שאם לא יענו עם כרטיסים חזקים במחירים הוגנים ללקוח

( שלא כמו ה 64 שפחות טוב ויקר יותר לגיימרים מה 1080 או ה1060 לעומת ה RX580) הם יאבדו עוד מנתח השוק ההולך וקטן שלהם.

בתכלס היחידה אשמה שנתנה ל NV את האופציה לעשות מהלך כזה כי בעבר גם אם הן היו "מזדנבים" אחרי NV הם לפחות היו טובים בעלות מול תועלת

היום העלות יקרה יותר והמוצר פחות יעיל לגיימרים למרות כל החידושים כמו .

אגב אני אישית אוהב את (ובעבר גם הייתי לקוח נאמן שלהם) בגלל שהם היו נותנים FIGHT ל NV ומאלצים אותם להוריד מחירים אבל לצערי לא כך המצב כבר תקופה ואולי מכה כזו כן תעורר את החברה שמפתחים שם כרטיסים שהרבה יותר מועילים לכרייה מאשר לגיימינג.

או לחילופין שהם פשוט יתמקדו בשוק הכרייה אבל לפי השמועות NV עשתה גם מהלך לכיוון כרטיסים לשוק הכרייה.

ציטוט של omertgm

מאחר וזה בסה"כ מיתוג אז אפשר למתג מחדש כל דבר בכל דרך שהיא

השאלה אם הם ישרדו את התקופה הזו כי כרגע ששוק הכרייה בירידה והפרישה של ASUS/GIGABYTE מייצור כרטיסים שלהם זו מכה כפולה לחברה.

נראה איך הם יגיבו ולטובת שוק הגיימינג כדי לנו שהם ישרדו את המהלך כי אם NV עושה שרירים עכשיו מה יהיה בעתיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...