כונני SSD נשחקים לאט יותר ממה שנטו לחשוב? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונני SSD נשחקים לאט יותר ממה שנטו לחשוב?

רון88

Recommended Posts

בבקשה.

מי חושב? מהו הקונצנזוס לדעתך בנוגע לשחיקה של כונני SSD?

האם כונני שורדים יותר מדירוג הכתיבה שלהם? אין דגימה מספיק מייצגת בשביל כן ולא. יש גם את הנושא של שחיקה נגד נטו הפסקת עבודה, שזה דבר שלא תמיד נוגע לשבבי ה-NAND בכונן אלא לבריאות הבקר

האם אחוז חזרות המוצר נמוך יותר בכונני SSD לעומת HDD? בודאי, בצורה קצת היסטרית אפילו בדגמים מסויימים. יש גם זבל שבעלי חנויות ועובדים חכמים יסרבו בתוקף למכור, כמו סדרת GS\LE של למשל או כונני Silicon Power, שלראות אחד זה כמו לראות חתול שחור. *טפו*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ

נו, זה ברור.

בגלל זה נמנעתי לענות עליה.

אז בכל זאת אנסח זאת כך -

בכללי מאוד, עוד מוקדם לדעת.

הכיוונים מעודדים וחיוביים ואף משתפרים כחלוף הזמן,

אבל סטטיסטית עוד מוקדם לקבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יהיה מוקדם לקבוע. בכל שנה יש לך טכנולוגיות חדשות בתחום הפלאש

בקרים חדשים, שבבים בטכנולוגיות חדשות, כל מיני דברים שמעלים את רף האמינות בתחום.

נגיד את זה ככה, עוד לא התחלנו לראות מוות המוני של כונני ה- הביתיים מהדורות הראשונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חפור בכלל ומאד מעניין (כמו גם חשוב).

יצא לי להתקל במקרה בספק אירופאי שמוכר חומרה ומייצר סטטיסטיקות לגבי החומרה שהוא מוכר לאורך השנים, 

ולאחר מכן משתף את הקוראים בממצאים שהוא מצא באתר שלו.

ממה שאני זוכר, כונני יחסית אמינים.

האתר מצא שכונני של (במיוחד מסדרת evo) הפגינו אמינות יוצאת דופן עם פחות מ- 0.1 אחוז נפל לשנה מה

שמכונה מדד AFR. זהו ממצא מרשים לכל הדעות ומעיד, לא רק על בקרת איכות גבוהה בתהליך היצור, אלא גם שהמוצר

אינהרנטית מבוסס על מוצקה.

כוננים קשיחים מכנים במקרה הטוב ביותר שלהם מדגדגים את אזור ה- 1 עד 1.5 אחוזים. מדובר פה על אמינות טובה יותר

מפי 10 לטובת ה- של .

**אוכל לשתף שאצלנו בחברה ישנם מערכים מסוימים של ציודים שמחזיקים בתוכם מחשב קטן מבוסס כונן קשיח HDD

שהגיע מהיצרן (HP במקרה הזה). עם הזמן הם מתקלקלים כמובן ודורשים החלפתם, והריטואל חוזר על עצמו.

יום אחד לקחו אצלנו החלטה לעבור בציוד זה לכונן . קרי שבכל מכונה שמתקלקל בה הכונן הקשיח המכני, שמים

בה SSD במקום המכני. מאז שקט תעשייתי - לא מתקלקלים כוננים עוד.

זה עוד מדד קטן מייצג על מדגם של כ- 200 מכונות סדר גודל גס, שמאשש את תאוריית האמינות העדיפה של SSD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הנושא חפור סופית !  :lol:

רק איפה מה שכתבת ואיפה נושא הדיון ......

וכרגיל, בשביל ( לנסות ) למקד אותך, העניין הוא לא האם כונן אמין יותר ממכאני ( כאילו דא ?! ),

אלא מתייחס לנושא ה - בפני עצמו ולתוכו, בלי קשר לקשיחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדאבונך kakadu לא אתה תחליט בשביל הקורא (ובטח לא בשבילי), על מה לדון, כמה לדון, עד כמה לחפור ולצלול פנימה,

ולאן לקחת את השרשור במידה ורואים לנכון לקחתו לטיול אל עבר היבטים נוספים מעניינים ולרלוונטיים.

לעיתים אתה מסתמן לי מהצד כמו אסאד "שליט" סוריה - מדבר הרבה עם אפס יכולת השפעה על מה שמתרחש במדינתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

מה הקשר בין הספאם נוטף הארס שלך

לבין מה שאני אומר ?

אני בסה"כ מחזיר את הדיון לנושא שלו,

ומסב את תשומת ליבך לעניין, שאולי בהיסך דעת

הפלגת לכיוון לא נכון.

והתגובה שלך היא זו ?

ציטוט של nec_000

דאבונך kakadu לא אתה תחליט בשביל הקורא (ובטח לא בשבילי), על מה לדון, כמה לדון, עד כמה לחפור ולצלול פנימה,

ולאן לקחת את השרשור במידה ורואים לנכון לקחתו לטיול אל עבר היבטים נוספים מעניינים ולרלוונטיים.

לעיתים אתה מסתמן לי מהצד כמו אסאד "שליט" סוריה - מדבר הרבה עם אפס יכולת השפעה על מה שמתרחש במדינתו.

אני מצטט שלא תוכל לערוך אותה אח"כ.

בושה, פשוט בושה ובריונות לשמה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...