מחשב נייד עד 1800 לאופיס גלישה וסרטי ילדים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד עד 1800 לאופיס גלישה וסרטי ילדים

RBB

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 1800

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 200

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? לימודים, , גלישה, לילדים.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). תדיר, , גלישה באינטרנט, סרטי ילדים.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקוליםועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5, לשימוש בכיתה אז שלא יהיה רועש מידי.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? ווינדוס 10/ 8/ 7, אם ניתן במסגרת התקציב לכלול גם זה יהיה נחמד.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. מרכז.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מיידית.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). אין.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? עדיף שיתמוך בהרחבת וכדו', לא הכרחי.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: במידה ויש מחשב עם מעבדי מומלצים יכול לבוא גם בחשבון. צריך מחשב מיידית בעלות מינימאלית ושיחזיק מעמד לאורך זמן (כמה שניתן במסגרת התקציב כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך וברוך הבא לפורום. :)

למה לא 1500 שקל ?

אפשר למצוא גם כאלה !

בקיצור, תעיין בדיון הזה, קצת להתחבר למציאות -

https://hwzone.co.il/community/topic/584043-מחשב-נייד-156-עד-2000-שח/?tab=comments#comment-5097272

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

שלום לך וברוך הבא לפורום. :)

למה לא 1500 שקל ?

אפשר למצוא גם כאלה !

בקיצור, תעיין בדיון הזה, קצת להתחבר למציאות -

https://hwzone.co.il/community/topic/584043-מחשב-נייד-156-עד-2000-שח/?tab=comments#comment-5097272

הנ"ל בציניות?

לא מצאתי שם המלצות טובות יותר ממה שהביאו פה מאמזון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liad344

שידרוג עצמאי? אין שם בחנות לפי מה שראיתי, איפה עושים את זה בזול? (יחכה נראה לי בכל מקרה לעתיד)

מדבקת מקלדת עברית? מזמינים לפי דגם? איך זה עובד?

יש אפשרות לבחור מטען תואם לארץ או שצריך מתאם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ אישית , הייתי מסתדר ללא מדבקות , אבל חריטה עולה בערך 100 שקל . (ומדבקות כמה עשרות.. ) 

שדרוג ? עצמאית , או בחנות ,זה עניין של דקות.. יכול לעשות לך את זה בקלות (למעשה היום החלפתי למחשב הנייד האישי שלי ומשחה טרמית ..)

מומלץ מאוד לקנות 8גב ראם (בערך 250 חדש , אפשר למצוא יד שניה ב100-150 אלו רכיבים מאוד אמינים) וSSD אפשר לקנות בבערך 350 . 

השדרוג יהיה מאוד מאוד משמעותי. 

עריכה- תמיד אפשר למכור את הראם/כונן ששודרגו ב100-150 שקל.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

הייתי בכל זאת מעלה תקציב וקונה בארץ, כמו אחד בקישור או אפילו יותר מזה.

כמובן שטוב גם מה שליעד מציג בתור אופציה נוספת.

אם היה לי כסף לזה עכשיו כמובן שהייתי שמח להשקיע, אבל לצערי אין לי כסף להשקיע בזה וצריך את זה מיידית.

מחפש מכשיר זול בעל יחס עלות תועלת משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liad344

אמממ אישית , הייתי מסתדר ללא מדבקות , אבל חריטה עולה בערך 100 שקל . (ומדבקות כמה עשרות.. ) 

שדרוג ? עצמאית , או בחנות ,זה עניין של דקות.. יכול לעשות לך את זה בקלות (למעשה היום החלפתי למחשב הנייד האישי שלי SSD ומשחה טרמית ..)

מומלץ מאוד לקנות 8גב ראם (בערך 250 חדש , אפשר למצוא יד שניה ב100-150 אלו רכיבים מאוד אמינים) וSSD אפשר לקנות בבערך 350 . 

השדרוג יהיה מאוד מאוד משמעותי. 

עריכה- תמיד אפשר למכור את הראם/כונן ששודרגו ב100-150 שקל.. 

א. מדבקות נצרך.

רוב הלימודים בעברית.

לא יהיה שווה את זה אם אצטרך להתחיל להסתבך עם זה.

ב. יכול להסתדר בקלות עם ההחלפה בפועל, בכל מקרה יחכה נראה לי כרגע כי גם ככה ה'נזק' גדול עלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע.

היות וגם ככה אתה לא משקיע מי יודע מה,

הן תקציבית והן כפועל יוצא, חומרתית,

אולי כדאי להעיף מבט  בניידים מוחדשים,

כלומר שעברו חידוש  והם בסדר גמור.

יש כאלה בוואלה שופס  ועוד מקומות.

ביחס של עלות תועלת זה בהחלט כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

טוב, מסתבר שזה לא מה שהיה פעם.

:nixweiss:

ומה היה פעם?..

את המונחים אני מכיר ולא לשם כך פניתי לכאן.

פניתי כאן להתייעצות למציאת 'הדיל המושלם' (טראמפ 😀).

כמו שאמרתי אין לי כרגע כסף לזה אבל זה נצרך ולכן מחפש מקסימום תועלת במינימום עלות.

תודה על הטיפ לגבי מחודשים, לא נראה לי שאלך על זה, לפי מה שאני ראיתי לא מוזיל באופן משמעותי ולא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של RBB

מה היה פעם?..

מה שהיה זה לדוגמה 6420 ועוד כהנה וכהנה ב1700 ש"ח.

אני הייתי לוקח אחד כזה בלי לחשוב פעמיים.

אבל זה היה .

טוב.

מה שהיה הוא שישנו -

אין מציאות בניידים.

אתה מקבל מה שאתה משלם.

עד כאן נסיונותי לעזור.

בהצלחה !  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...