Samsung 860 EVO vs Crucial MX500 - Which Should You Buy - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung 860 EVO vs Crucial MX500 - Which Should You Buy

nec_000

Recommended Posts

נק צריך גמילה דחופה מטק טיוברים ושאר עסקנים ברווח על פני מקצועיות תמורת פרסום זול. אתה עושה עבודה בשבילם עם פרסום -תוכן של דיונים וקישורים מהסוג הזה.

בבקשה.

השורה התחתונה שנק רוצה להעביר נראית כמו אותו תקליט שבור - מחיר מול תועלת. ידה ידה ידה, ברור ש-MX500 משתלם משמעותית ידה ידה ידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין באמת האם גישה ממן שכזה מקדמת את האג'נדה של הפורום או להפך ?

אינני בעל הבית, אז לא לי הפתרונים. 

מה שכן,

אילו אני מארח מעת לעת אורחים בביתי והם נעשו מעטים ונדירים בעת הזו, אזי בכדי שלא אשאר לבדי

מארח אויר הייתי עושה מאמץ שלא לפגוע באף אחד מהם שבא לבקר, הכל על מנת לשמר את המעט שיש.

על אחת כמה וכמה אם אלו בין האורחים היותר "צבעוניים" שבאים לבקרני.

ואחרי הערת ביניים זו, נחזור למסלולנו...

תקציר מנהלים למי שכן מתעניין בכונן , והיה רוצה לחסוך מעצמו את הצפיה בת הרבע שעה בסרטון

שמובא לנו על ידי אחד הסוקרים הנחשבים כיום ברשת בתחום כונני , והוא בין היותר נצפים בתחומו.

א. הפערים הביצועיים בין שני מוצרי פרימיום אלו שמובילים את החזית של כונני ביתיים בתחילת 2018,

האחד מבית סמסונג והשני מבית , בלתי ניתנים לאבחנה בשמוש שוטף.

ב. המעט פערים שנמצאו באמצעות בנצ'ים סינטיים, מצאו נצחון פעם לזה ופעם לאחר, הכל כתלות בבנץ המורץ.

משמע שגם בסינטטי גרידא... אין הבדל לטובת האחד מהם.

ג. האחריות בינהם שקולה = 5 שנים.

ד. יש יתרון לתוכנת ה- clone שמגיע עם . חשוב למי שמבצע clone ממערכות שקשה לבצע להן כמו מערכות של HP/dell....

סיכום:

הפער במחיר כ- 25$ לרעת הסמסונג.

אך הוא מצדיק עצמו באם ישנו צורך בתוכנה שסמסונג מביאה, היא שווה את זה למי שזקוק לה.

באם התוכנה אינה מעניינת, אזי אין ערך מוסף אחר שמביא הסמסונג לזירה, היות והמוצרים בכל יתר הפרמטרים שקולים.

מחירים נכון לעת כתיבת שורות אלו:

עבור כונן 500GB, ה- MX500 מבית עולה 135$ והסמסונג 860evo עולה 160$ .

אלטנרטיבות:

ישנה המלצה לרכוש את הכוננים הקודמים לסדרות אלו, באם מתקיים מבצע מעניין שמוריד את המחיר כדי 20 דולר (או יותר).

מוצגות גם חלופות מבית sandisk ו- שמצדיקות עצמן, באם המחיר זול יותר כדי 20 דולר (או יותר).

**פרטים מלאים כאמור בסקירה שבראש הדף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אין פה שאלה בכלל, כל בנאדם עם שימוש הגיוני במחשב ביתי לא ירגיש הבדל אפילו עם כונן פחות טוב כמו הUV400.

רק שעכשיו מקבלים יותר ביצועים,יותר אחריות, יותר נפח ופחות מחיר...

מי שקונה משהו אחר מMX500 הוא פראייר במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בגרסת ה-500GB של ה-MX500 למשך שבועיים ומאוד מרוצה, למרות שאני לא מרגיש הבדל בינו לבין ה-MX300 שברשותי.

כן הרגשתי הבדל כאשר עברתי מ-C400 ל-MX300, מצד שני יצא לי לעבוד על נייד עם וללא ספק מרגישים שזה עולם אחר (לא כמו מ-HDD ל-, אבל התגובתיות תחת עומס עדיפה משמעותית).

כנראה שהכונן הבא שלי יהיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...