המלצה למסך 4K לשימושים כלליים עד 3500-4000 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך 4K לשימושים כלליים עד 3500-4000

VoliSuS

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש המלצה למסך מחשב עד 3.5-4 אלף.

בעיקרון כמה נקודות (סתם שתדעו, אין לי יותר מידי מושג בחומרה\ציוד הקפי)

1. השימוש העיקרי שלי במחשב זה 60% תיכנות, 30% פייסבוק\אינטרנט, 10% משחק (CS:GO וזהו)

2. יכול להיות בעתיד אני אעבור למקבוק, אז אני לא רוצה להיות מוגבל מבחינת חיבורים\תמיכה..

3. המסכים שלי (2 של 22 אינץ') כבר ישנים ואני ממש שם לב לאיכות הצבעים והחדות הירודה לעומת מסכים אחרים לדוגמה של העבודה..

אני מחפש משהו  להשתדרג למשהו, סטנדרטי ומומלץ כזה, אין לי באמת סיבה למה לעבור ל-.. פשוט יש לי כסף ובא לי, אני לא מחפש את הביצועים הכי טובים או התמונה הכי חדה..

את המפרט של המחשב אני לא בדיוק זוכר :D (אם זה משנה בכלל) אבל הינה מה שאני כן זוכר:

1. זכרון -  8GB 1600MHz CL10 X 2

2. לוח אם - LGA 1150 - B85 - 2x up to 1600MHz - PCIe 3.0 x16 - 4x SATA3 6Gb/s - 2x SATA2 3Gb/s - 4x USB3.0 - DVI - VGA - mATX (231 x 173mm)

3. מעבד - i5-4590 Quad CPU - LGA1150 - 3.3 GHz - 6MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600 at 1150MHz - Refresh - Tray

4. כרטיס מסך - nvidia gtx 960 4gb

5. SanDisk Ultra II 480GB SATA III 

תודה!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה גודל חשבת?

אם אתה כרגע עובד עם 2 מסכים אולי תעדיף ultrawide?

לתכנות וגלישה ממש אין סיבה ללכת על מסך , ואפילו עדיף לך רזולוציה נמוכה יותר. לא נוח לעבוד ולקרוא ברזולוציה כזאת וזה למה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה!!!

שחכתי לרשום את הגודל.. אני מחפש 27 אינץ'.

הסיבה שאני רוצה היא לא באמת סיבה שמחייבת אותי לקנות.. 

אבל עדיין :)

יצא לי לראות לא פעם ולא פעמיים אנשים עובדים על מסכי או אנשים על עם רטינה.. ואחי, תגיד מה שתגיד.. זה לא אותו דבר!!!

אני פשוט יכול לשבת כל היום ולבהות במסך כמו ילד מפגר מרוב שהכל חד ויפה :D

לעבוד עם 2 מסכים זה פחות נוח לי, בעבודה זה סבבה אבל שאני יושב בבית ורושם קוד, זה לא באמת כיף, אתה עובר מהטרמינל לפייסבוק וחזרה ל-text editor וכל פעם אתה צריך לשנות את המיקום של המסך (לפעמים את רואה סרט, אתה רוצה מסך אחד שיהיה מולך אז אתה מוזיז את השני לצד ואז מחזיר אותו וזה סתם בלאגן)

אני מעדיף מסך אחד גדול אולטרה וויד כמו שרשמתה יכול לעשות את העבודה מצויין!

לגבי זה שהכל קטן ולא רואים כלום, גם זה פחות מפריע לי..

אני רואה דיי טוב ואף פעם לא הייתה לי בעיה שמשהו קטן לי מידי, זה דווקא נוח אתה יכול לפתוח יותר משימות על המסך ומקסימום בדפדפן אפשר להגדיל את הפונט אם אני קורא איזה מאמר או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת ההפעלה של MAC יודעת "להתמודד" עם . בוינדוס זה פחות נוח, מניסיון..

על 27 אינץ הייתי הולך על 2560x1440. זה מאוד חד, גם אם אתה יושב מאוד קרוב למסך.

אבל אם ממש בא לך , לך על זה.. מי אני שיעצור אותך..

בקיצור, אם אתה הולך על UW ו- הייתי ממליץ בחום לקחת גודל קצת גדול יותר. אולי 32-34..

באולטרה-וויד המסך יהיה די נמוך (צר) ולכן כדאי לדעתי לקחת יותר גדול.

ואם אתה באמת הולך על גודל כזה (32-34) אז גם כדאי מסך קעור. הסיבות - 1. להקטין את זווית הצפייה שלך לצידי המסך, ובכך למזער את העיווט בצבעים בצדדים. 2. אם אתה יושב קרוב למסך, תצטרך פחות להזיז את הראש מצד לצד במסך קעור.

מה דעתך על המסכים האלה:

http://www.ret.co.il/m/212260

וזאת אופציה חביבה גם מבחינת גיימינג אם בא לך להשקיע גם בזה קצת:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=934175

יש פה גם (שהכרטיס שלך תומך) וגם 100Hz.

ב27 אינץ אני לא מכיר מסך אולטרה-וויד.. לא חושב שיש כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אחי על העזרה!!!

הסתכלתי על שתיהם וה- נראה לי יותר מתאים.

יש עליו אחלה תגובות, יותר זול, ראיתי שאנשים ממש מתלהבים מהאחריות שלהם (לי אין ניסיון איתם האמת..) וגם אני לא אוהב את העיצוב המוגם של ..

גם עד כמה שראיתי אני לא אשתמש בחצי מהפונקציות של המסך של ..

למרות שה- קורץ לי מאוד (למרות שרק עכשיו קראתי מה זה.. אני לא בכיוון של GAMING) 

אבל יש סיכוי גבוהה שאעבור השנה למחשב ככה שגם אז אני אאבד את ההיתרון של ה-GSYNC

אני אלך כנראה לאיזה חנות מומלצת שמוכרת את המסך אעשה סקר אחרון ואקנה!

שוב תודה אחי על העזרה.. למדתי הרבה :D ואם אתה מכיר מקום מומלץ אני אשמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של VoliSuS

ראיתי שאנשים ממש מתלהבים מהאחריות שלהם (לי אין ניסיון איתם האמת..) וגם אני לא אוהב את העיצוב המוגם של אסוס..

יש לי גם ניסיון עם האחריות שלהם על מסכים. הייתה לי בעיה עם מסך שלהם פעם, התקשרתי ויום אחרי בא טכנאי לקח את המסך והביא לי חדש מהאריזה.

פתחתי חיברתי ראיתי שעובד והוא הלך. לא ביקשו קבלה, לא בדקו את המסך התקול, לא שאלו שאלות בקיצור. שירות מדהים. יכלתי להתקשר אחרי שהאחריות הייתה נגמרת והם לא היו בודקים בכלל ומחליפים.

לגבי העיצוב של האסוס זה פשוט כי זה מסך גיימינג..

ציטוט של VoliSuS

אם אתה מכיר מקום מומלץ אני אשמח :)

ממ.. האמת שלא. תעשה השוואות מחירים באינטרנט, לפני הקנייה תוודא שנותני האחריות על המסך הם יעל פתרונות (אני חושב שהם היבואן הרשמי) וכמובן תקופת האחריות (לדעתי צריך להיות 3 שנים). אם לא אכפת לך להזמין מחו"ל אז יש סיכוי טוב שתמצא באמזון מחירים טובים יותר מבארץ אפילו שתצטרך לשלם מיסים ומשלוח. נסה לחפש באמזון גרמניה/UK/ארה"ב ועוד מאירופה..

שמחתי לעזור :) 

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...