כונן חיצוני מתעורר מדי פעם ללא צורך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן חיצוני מתעורר מדי פעם ללא צורך

3d_max

Recommended Posts

כמה שחיפשתי בגוגל, רק מצאתי בעיה שהדיסק הולך לישון, אצלי זה הפוך

מדובר בכונן גיבוי. אני צריך שיהיה בSLEEP ויעבוד רק כאשר תוכנת הגיבוי מופעלת, פעם פעמיים ביום. וזהו.

מדובר בפירמה , יש תוכנת ניהול, אבל אין שם שליטה במצבי שינה.

אני מניח שזה ברמת הווינדוס 10.. התקני וכו..

אשמח לעזרה

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה

אם הפתרון גיבוי שלך הוא דיסק יחידני המחובר כל הזמן למחשב - הפתרון גיבוי שלך רחוק מלספק (כי למעשה כל מה שיקרה לדיסק הראשי - יכול גם לקרות לדיסק המשני - קפיצת מתח, וירוס וכיוב')

תחשוב שוב על הפתרון הזה שלא תמצא עצמך עם שוקת שבורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי כמו בעיה בתוכנה שאמורה לשים את זה בסליפ, אני לא חושב שארד דיסקים נבנו כדי לכבות ולהדליק אותם בצורה אוטומטית

מה שאתה יכול לעשות זה לקנות מכסה לדיסק (עולה נראה לי 50-100) עם כפתור כיבוי והדלקה, זה לא בעייתי להרכיב אז אל תדאג. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונן חיצוני שעובד הרבה לא שווה יותר מכונן פנימי כשם שהוא "מסתובב" וגומר חייו אם כן..לכן נתק שמסיים גיבוי, שמחברים יעשה הגיבוי ולאחר..התנתק וכבה/תוציא, ותבדוק .

בדוק לכיבוי חשמלי של בקונטרול פאנל- חומרה, מתאמי ווסבי (WASABI :)  ) כמובן יש לראות אפשרות כיבוי מתג (שזה אמור להיות פועל בתכלס אלא אם שיחקת עם זה או משהו התחרבש..(חלונות 10 מישהו אמר?)

אפשרות שבלוח אם תשחק עם הS1-S3-S5 שם באיזור תראה אם משהו שם לא תקין לנושא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להוריד מהאתר לשליטה ? 

https://www.seagate.com/support/by-product/software-and-apps/

בכל מקרה לאחר חפירה עמוקה הבעיה מוכרת כביכול כבעיה מחלונות 10 ו 8 על בסיס power mangment שנוגע ל ובמיוחד ה usb2 .. הוצעו כל מיני פתרונות מרגסטרי מושחת ולעשות עליו סריקה ותיקון ועד חפירה בניהול המחשב ובחשמל ואלו הגדרות דיי מתקדמות למי שלא נגע אף פעם שם.. נתתי לך כיוון חקירה וחפירה .. 

לסיכום ניהול ה usb2 בחלונות לא פתור כמו שצריך .. ממליץ לך לוודא ועידכון לתאריך זה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלונות מבצעת פעולות אחזקה שונות במיוחד כאשר המחשב לא עסוק. למשל בנית אינדקש חיפוש, איחוי כוננים, יצירת נקודות שיחזור ועוד. גם אנטי וירוס מריץ סריקות על דעת עצמו. פעולות אלו חלקן "ידליק" את הכונן שאינו פעיל. זה  נורמלי לחלוטין.

בנוסף, בדוק  ב"משימות מתוזמנות" ותמצא שם עשרות משימות מוגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...