מחפש המלצה לספק מומלץ ל-100 מגה וראוטר+מודם - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לספק מומלץ ל-100 מגה וראוטר+מודם

Lior10

Recommended Posts

שלום,

אני עובר בקרוב דירה ומחפש המלצה לספק עם פינגים נמוכים ומהירות גבוהה ויציבה לתשתית . ביררתי מול ואוכל לקבל 100 מגה באזור. אשמח אם גם תציינו את המחיר שאתם משלמים לצורך מיקוח עתידי.

בנוסף, האם כדאי לקחת ראוטר מבזק או לרכוש אחד עצמאית?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

המהירות לא משפיעה על הפינג, אלא הטכנולוגיה והניתוב ממך אל השרת.

לצורך העניין אם תתחבר ל15 מגה או ל100 מגה לא תראה שינוי בפינג באותו הספק כל עוד אתה בטכנולוגיית VDSL. 

הספקית עם הניתוב הטוב ביותר היא בינלאומי עד כמה שידוע לי מניסיון העבר.

כרגע אני בטריפל סי והפינג גבוה יותר ב12-15ms פחות או יותר. כמו כן אני בחבילה של 100 מגה אך מקבל רק 60 בערך. עשוי להשתנות לפי המרחק שלך מהארון והיכולת של הקו (אלא אם כן שמים לך rate adaptive).

מחירים תוכל להשוות באתר "כמה זה" שמראים לך את החבילות לכל ספקית ובנדלים. בדרך כלל אין הבדלים גדולים בין 40 מגה ל100 מגה, עשרה שקלים.

***אם בדירה שאליה תעבור אין כרגע תשתית פעילה חובה שתתחבר דרך אחרת הם לא יעזרו לך במידה והחיבור לא פעיל/בעיות אחרות.***

לאחר שתתחבר אתה מוזמן לעבור בשוק הסיטונאי לכל חבילה שתחפוץ מאחר ובזק הכי יקרים...  

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A.Z.P

המהירות לא משפיעה על הפינג, אלא הטכנולוגיה והניתוב ממך אל השרת.

לא מדוייק. מהירות ההורדה אכן לא משפיעה הרבה על הפינג ברוב המקרים, אבל למהירות ההעלאה יש השפעה רבה.

ממליץ לך לבדוק האם קיים באיזור שלך תשתית על סיבים אופטים. יש לפרטנר, לבזק ולאנלימיטד חבילות כאלה.

אם לא, חפש חבילה שכוללת מהירות העלאה של 5 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן דיברתי על מהירות הורדה מאחר ופותח הדיון דיבר על 100 מגה.

בנוסף לא ידעתי על חבילות של 5 מגה ומעלה (ללקוחות פרטיים), אלא אני רק מכיר 3 מגה שבא עם חבילות של 40-100 מגה הורדה.

בעבר כאשר הייתי בחבילה עם 1-1.5 מגה העלאה לא היה הבדל לעומת 3 מגה כעת ולמיטב הבנתי מאחר והpackets שנשלחים קטנים יחסית במשחקים מהירות העלאה לא אמורה להשפיע עליהם (אולי במקרים שההעלאה ממש נמוכה). אם אתה אומר שמניסיונך האישי יש הבדל, טוב לדעת...

בכל מקרה חבילות שכאלה בטח עולות הרבה יותר ואני משער שההבדל לא גדול אם בכלל, אך מאחר ואין לי מידע בנושא אולי תפרט לנו על איזה הבדל מדובר (מבחינת הפינג וגם המחיר)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

לא מדוייק. מהירות ההורדה אכן לא משפיעה הרבה על הפינג ברוב המקרים, אבל למהירות ההעלאה יש השפעה רבה.

ממליץ לך לבדוק האם קיים באיזור שלך תשתית אינטרנט על סיבים אופטים. יש לפרטנר, לבזק ולאנלימיטד חבילות כאלה.

אם לא, חפש חבילה שכוללת מהירות העלאה של 5 מגה.

תודה על הטיפ, אבל לא קיימת תשית על סיבים אופטיים באזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A.Z.P

אכן דיברתי על מהירות הורדה מאחר ופותח הדיון דיבר על 100 מגה.

בנוסף לא ידעתי על חבילות של 5 מגה ומעלה (ללקוחות פרטיים), אלא אני רק מכיר 3 מגה שבא עם חבילות של 40-100 מגה הורדה.

בעבר כאשר הייתי בחבילה עם 1-1.5 מגה העלאה לא היה הבדל לעומת 3 מגה כעת ולמיטב הבנתי מאחר והpackets שנשלחים קטנים יחסית במשחקים מהירות העלאה לא אמורה להשפיע עליהם (אולי במקרים שההעלאה ממש נמוכה). אם אתה אומר שמניסיונך האישי יש הבדל, טוב לדעת...

בכל מקרה חבילות שכאלה בטח עולות הרבה יותר ואני משער שההבדל לא גדול אם בכלל, אך מאחר ואין לי מידע בנושא אולי תפרט לנו על איזה הבדל מדובר (מבחינת הפינג וגם המחיר)?

יש חבילות של על תשתית HOT עם מהירות העלאה של 5 מגה, תוכל לראות פה דוגמא:

https://www.bezeqint.net/internet/offers/internet-packages#

למען האמת אינני מבין גדול בתחום ולכן אחסוך את ההסברים המעמיקים, אך תוכל לחפש אותם בעצמך. בגדול, מהירויות ההעלאה בארץ נמוכות (יחסית) ולכן בד"כ מהירות ההעלאה היא זאת שתיצור את צוואר הבקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...