תוספת - כרטיס מסך\קירור מים\כונן SSD - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוספת - כרטיס מסך\קירור מים\כונן SSD

benze

Recommended Posts

היי , 

מחשב שנועד לגרפיקה ממוצעת

מעבר I5 - 6600 תושבת 1151

מעבד קיים

רוצה להוסיף כרטיס מסך שיחזיק משחק פיפא 18 .

רוצה להוסיף מים ולהיות רגוע שהמחשב לא מתחמם .

כרטיס נוסף שאוכל להתקין עוד תוכנות ולא לגמור את הכונן הקיים 

אבל !

לא להוסיף יותר מדי כסף

אם יש מציאות-או מוצרים שאמורים להספיק !

אז אשמח לשמוע ! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אתה יכול להיות רגוע, המחשב לא מתחמם. גם הקירור סטוק שמגיע עם המעבד בהנחה שהותקן כמו שצריך עושה את העבודה יופי טופי. זה מעבד נעול שלא ניתן להמהיר בין כה וכה.

- איזה יש לך במחשב? איזה נפח אתה רוצה להוסיף?

- גרפיקה ממוצעת על איזה מסך? מה חוץ מפיפ"א אתה רוצה לשחק ומה התקציב שלך לכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסביר לך מה הבעיה ,

המחשב עצמו , מעולה !

מריץ 3-4 תוכנות גרפיקה (לפעמים בו זמנית) והכול במהירות הבזק !

הבעיה החלה לאחר התקנת פיפא , הוא תפקד ושוחק מעולה ! לפני מספר ימים הוא קרס (כרטיס המסך ! המובנה)

מאז החלו קצת בעיות , קצת יותר איטי והוא עשה repairing and scanning drive  (פעם אחת ומאז לא חזר על זה )

יכול להיות שפסיכולוגית אני שם לב לדברים שלא היו קודם לכן ויכול להיות ! שאני סתם פועל מתוך לחץ !

לכן אני אומר , כרטיס מסך זה בגדר חובה , על מנת להריץ את המשחק ללא תקלות .

כרטיס נוסף בשביל להיות רגוע ושקט . ( הכרטיס הקיים הוא של קינגסטון)

לגבי מים - זו בעיה שכל פעם מחדש אני חוזר אליה ומעוניין במוצר הזה סתם כי אני חושב שהוא יועיל למחשב .

המחשב בן שנה בדיוק ! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

- איזה SSD יש לך במחשב? איזה נפח אתה רוצה להוסיף?

- גרפיקה ממוצעת על איזה מסך? מה חוץ מפיפ"א אתה רוצה לשחק ומה התקציב שלך לכרטיס מסך?

" קירורי מים" מוכנים שנמכרים בחנויות הם בגדר גימיק, טובים כמו קירורי אוויר שעולים פחות והתפקיד שלהם זה להתמודד עם מעטפת חום מוגברת שנוצרת לרוב מאוברקלוק. הרצון שלך הוא פסיכולוגי בלבד, אתה אפילו לא יודע מה הטמפ' ואם זו בכלל הסיבה לאותה קריסה. 

לגבי וכרטיס מסך, תענה בבקשה על השאלות אחרת לא אוכל לעזור לך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדרוג כרטיס מסך לא קשור לקריסה, אלא לשיפור ההגדרות הגרפיות וקצב הפריימים שמוצג.  בכל אופן:  https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=100340

שואל פעם שלישית: מה גודל ה- שיש לך היום, ומה הגודל שאתה מעוניין לקנות....? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסביר לך בדיוק מה קרה ,

לאחר התקנת המשחק (לא בכונן הSSD)  בכונן הרגיל , חששתי שהמשחק יהיה איטי ולא ירוץ במהירות .

הופתעתי לקנות שהמובנה שיש במעבד , מריץ אותו יופי יופי !

אבל אחרי פעמיים שלוש \ או בשיטת משחק של חלון (לא כל המסך) הוא נתקע ובפעם האחרונה , גרם לקריסת הדרייבר (יצאה שגיאה במסך המעידה על כך)

לכן , אני לא רוצה לקחת סיכון והחלטתי לרכוש כרטיס מסך שיתן לי את השקט הנפשי ואת היכולת לשחק ללא תקיעות וכו' .

כרגע הכרטיס שיש הוא 250 ! כנראה עוד אחד 250 והוא יספיק בהחלט !

יש עוד 1 טרה פנויים באחסון הרגיל ! 

האם ג'יפורס 1030 יעשה את העבודה ?

אם כבר הצעת 1050 למה לא ללכת על 4GB ? מה ההבדל ? (חוץ מהכסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה ממהר לקנות כרטיס מסך,  ממליץ לך לפרסם את הודעת השגיאה בפורום תמיכה טכנית. אולי צריך לעדכן דרייבר או את המשחק.  לא פותרים שגיאות ע"י רכישת חומרה.  

גם 1030 אמור להתמודד עם פיפ"א,  1050 יעשה זאת יותר טוב והמינימום למשחקי .  אין gtx 1050 4gb, זו גרסת TI שחזקה בהרבה ואתה לא זקוק לה. 

לגבי , סתם לא שאלתי מה יש לך עכשיו.  250gb זה המון מקום למערכת הפעלה, תוכנות ומשחק אחד, המון. במחשב העבודה שלי יש כונן של 120gb שמשמש למערכת ההפעלה, תוכנות וכל חבילת adobe. הכונן שלך בוודאי מלא בקבצים,  גרסאות קודמות של הווינדוס שנשארות מעדכונים ושאר זבל.  וודאי הdesktop שלך ושאר התיקיות המסמכים מוגדרות כברירת מחדל על הssd.  ממליץ לך לנקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו ! 

תודה על כל המידע ועל כל הרצון לעזור !

השאלה היחידה שנותרה לי , האם לאחר כל ההודעות ש"צצו" והאם אחרי כל ההבנה שאולי כן ! נדרש כרטיס מסך , אפילו משהו מינימלי ! רק שיעזור להריץ את פיפא בקלות , יש סיכון בכך שאשחק ללא כרטיס מסך ?

העליתי את השאלה בנוגע לקריסה בפורום המתאים ,  התשובה הייתה שאם זה בא 'חד פעמי ' זה בסדר , האופציה הזו קיימת ! כי המחשב לא יודע להתמודד עם משחק כזה ודרישות כאלו ( להזכירך , אין כרטיס מסך עצמאי במחשב ! )

המשחק כן עבר עדכון ! זה עזר בקטע של חלון שחור , אבל לאחר הקריסה לא העזתי להריץ את המשחק בשנית . 

לדעתך

לשחק ללא כרטיס מסך ולקוות לטוב , זו אופציה ?

או עדיף לרכוש (ואפילו אחד לא הטופ של הטופ, העיקר שיהיה שקט בגזרת הפיפא) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריסה חד פעמית לא מעידה על כלום, גם חיצוניים/דרייברים קורסים לפעמים. 

הליבה הגרפית נועדה לשימושי מולטימדיה ומשחקים קלים, אל תפחד "לאמץ" את המעבד. 

שמור על הכסף שלך,  החנויות יתעשרו בבלאק פריידיי גם בלעדיך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

אני חושב שהם לא יסרבו לעוד 500-600 שקלים גם ממני :)

לסיכום העניין :

לגבי שללתי

לגבי מים שללתי

בזכותך כמובן :)

השאלה אם מאמץ יתר על המעבד ! יכול לגרום לדברים "רעים" בעתיד ?

קריסה נוספת ? ( לאחר הקריסה הראשונה , הסכנרון עם בוטל , מה שנקרא טכנולוגית מהיר) .

ואם כן לקנות כרטיס מסך - הדגם המומלץ הוא 1050 ?

ושאלה אחרונה !

איך אפשר לנקות את כל ה"זבל" של עדכונים וכו' ? ובכלל ! כיצד ניתן להוריד את הSSD מברירת מחדךל\שולחן עבודה ?

תודה רבה :):):):)

אנצל את ההזדמנות לשאול , האם התקנת המשחק על כונן לא הייתה עדיפה על התקנתו בכונן הרגיל ?

תודה וסליחה :):):)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-משחק זה לא מאמץ של מעבד, אל תדאג. 

-אם אתה מתעקש לקנות כרטיס, ממליץ על 1050. אבל שוב, אם עבד לך טוב על המובנה, זה מיותר. 

לגבי ניקוי זבל,  תקרא פה את כל ההמלצות.  בנוסף תעביר את כל הקבצים הכבדים/סרטים וכו' לדיסק הקשיח הרגיל והגדול. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר ניסיון נוסף לשחק , ניסיון שנמשך בדיוק 25 דק' , 

עד שהופיעה הודעה על קריסה\שגיאה וכו' , כנראה שלא אמצא דרך אחרת חוץ מרכישת כרטיס מסך .

מה שמפתיע , שהמשחק רץ ! ומשוחק בכזו איכות ללא תקלות ובאגים עד להודעה המרה המודיעה על שגיאה\קריסה .

לאחר עליית המחשב , מהיר (המופיעה ליד השעון) מודיע על כך שהוא אינו עובד , אני נצרך להיכנס אליו ולעשות רענון על מנת שהוא יזוהה במערכת ויופעל מחדש .

ראיתי את הכרטיס הבא :

Gigabyte NVIDIA GTX 1050 Ti D5 4G GV-N105TD5-4GD 4GB GDDR5

ויש את אותו הדבר רק עם OC 

מה דעתך ? 

באסה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שתפרסם את השגיאה המסתורית שרק אתה רואה בפורום תמיכה טכנית או שתחפש בגוגל. מיליוני אנשים משחקים על הליבה הגרפית המובנית ללא כל בעיה. ננעלת על רכישת כרטיס מסך כאשר יש לך בעית תוכנה שצריך לפתור. זה כל מה שיש לי לומר בנושא. 

הכרטיס יקר לשימושים שלך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...