האם בארץ אפשר לשפר פינג במשחקי רשת באמצעות VPN? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם בארץ אפשר לשפר פינג במשחקי רשת באמצעות VPN?

duzapz

Recommended Posts

אני בבזק בינלאומי ולמשל ב-Overwatch אני מקבל פינג 70 מהשרתים של בליזארד. השאלה שלי היא האם באמצעות שיוציא אותי לאירופה על פינג נמוך יותר אני אוכל להוריד קצת את הפינג שלי? נגיד אם בניתוב הרגיל של בזק בינלאומי אני יוצא לאירופה עם פינג 65 (סתם לדוגמא)... האם אפשר למצוא איזשהו באירופה שאני אצא באמצעותו לאירופה עם פינג 55 למשל ושמשם אני אגיע לשרת של בליזארד? (כך שלפי הדוגמא הזאת הפינג שלי ירד בערך ב10)

משהו יודע מאיפה אפשר לצאת לאירופה מישראל עם הפינג הנמוך ביותר? אני זוכר שפעם היו שרתים מאיטליה שהייתי מקבל מהם פינג בסביבות ה50 (וזה נשמע לי די הגיוני כי הכבלים התת ימיים עוברים דרך איטליה לפי מה שאני מכיר)

אשמח לשמוע את דעתכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסביר בעצמך שאתה מתכנן לעבור ניתוב נוסף (1 במקרה הטוב) נראה לי שדי ברור שתצליח לעשות בעיקר נזק.

כל הוספת ניתוב תגרור זמן גם אם מדובר בשירות שעולה כסף ונחשב לאיכותי. שהרי בנוסף לשרת ה- אתה תעשה את אותה הדרך לשרת של בליזארד.

הדבר בכל מקרה כרוך ביותר מידי גורמים שיכולים להשפיע, גם לשרת איכותי יש זמן תגובה מסוים לשרת שנמצא בתוך אירופה ואת זה לא חישבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לVPN.

70MS זה מעולה, בהתחשב בדרך שאתה עובר עד לשרתים של בליזארד.

אל תשכח שאנחנו חיים בישראל ולא באירופה, בסופו של יום הביטים גם עושים דרך של אלפי קילומטרים והרבה ציודי תקשורת ותמסורת באמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...