מחשב נייד לתוכנות תלת מימד וגרפיקה (אדריכלות וצילום) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לתוכנות תלת מימד וגרפיקה (אדריכלות וצילום)

Klapi

Recommended Posts

תודה רבה!

כמה שאלות שעולות לי מהמפרטים ששלחת:

1. האם יש הבדל בין הפרסיז'ן לאינספיריון? אני רואה שיש הבדל מאד משמעותי במשקל, בעוד שרוב המפרט דומה.

2. ההבדל בין שני מחשבי הדל זה נפח הSSD והמסך. האם יש עדיפות ל4K? שמעתי דברים לא כל כך טובים בעבר על התאמת תוכנות וממשקים מסויימים למסך הזה. מה אתה יודע על כך?

3. יש לי כמה חברים עם וכולם אמרו שהוא לא מפסיק לעשות בעיות. ואם דיברנו על משקל המחשב, זה כבר ממש משקולת קטנה בתיק. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Klapi

תודה רבה!

כמה שאלות שעולות לי מהמפרטים ששלחת:

1. האם יש הבדל בין הפרסיז'ן לאינספיריון? אני רואה שיש הבדל מאד משמעותי במשקל, בעוד שרוב המפרט דומה. הפרסיזיון נחשב לאיכותי יותר מבחינת הבניה וכו'. אם כי הסידרה הזו של אינספירון גם איכותית ( ישנן תת סדרות, כמו 3XXX ).

2. ההבדל בין שני מחשבי הדל זה נפח הSSD והמסך. האם יש עדיפות ל4K? שמעתי דברים לא כל כך טובים בעבר על התאמת תוכנות וממשקים מסויימים למסך הזה. מה אתה יודע על כך? נכון. בייחוד באלה של אדובי, אבל לא רק. אם כי העניינים נסגרים לטובה,

הן במאמץ של מייקרוסופט ( הגרסאות האחרונות של חלונות 10 והן מצד אדובי עצמה, שסוף סוף הואילה להתייחס לסוגיה . כמובן שהכי בטוח ללכת על ה - FHD , אם כי להבדיל מממסך ה - , אין לי מושג איך הוא מבחינת טווח כיסוי הצבע, שב - 4K  הוא מעולה ! )

3. יש לי כמה חברים עם לנובו וכולם אמרו שהוא לא מפסיק לעשות בעיות. ואם דיברנו על משקל המחשב, זה כבר ממש משקולת קטנה בתיק. בשביל זה הבאתי את DELL  :)

אם היה מדובר רק על תוכנות אדריכלות, אין ספק שמסך ה - FHD הוא הברירה המועדפת.

בגלל עניין הצילום, לפחות ב - DELL , עם כל האי נוחות, נקראה לזה, גם מסך ה - בא בחשבון , כי הוא מסך חבל"ז בתור מסך,

וגם הצגת ודיוק הצבעים שלו ( לפחות בדגמי אינספירון הקודמים ) היו יוצאים מהכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן אתה משלם יותר על היוקרה, כמו גם בפרסיז'יון.

כרטיס מסך חלש יותר מהדל שהמלצתי.

לגבי - לא יודע מה קורה אצל החברים שלך.

ממך משתמע כאילו מתוך 4 שיש להם , לפחות 3 מבלים קבוע בתיקונים.

שזה, לא סביר בעיניי.

מה שכן, בהחלט יש מצב שהם לא מרוצים מהתיקון / נים של היבואן.

יש יותר מדוגמה אחת בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...