איך לתקן disk boot failure ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לתקן disk boot failure ?

psxr

Recommended Posts

היה לי חלונות 7 מותקן על דיסק קשיח רגיל ובשלב מסוים הוספתי התקנתי עליו 7 מחדש מבלי למחוק את ההתקנה מהדיסק הרגיל (מה שגרם לתפריט בוט בהפעלת המחשב).

עכשיו הדיסק הרגיל מת ואני מקבל הודעת טעות בהפעלת המחשב Disk boot failure, insert system disk and press enter.

יש אפשרות לתקן את המצב מבלי להתקין מחדש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

למה לא לנסות לנתק את ה החדש שיש מצב שגרם להתנגשות שתי מערכות הפעלה בוטבל? 

ולאחר מכן לחבר ביו אס בי מתאם את ה בזמן הפעלת מערכת הפעלה קודמת ולהעתיק את הקבצים הישנים בנתיים ל החדש .. ואז שוב חלילה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43

עקבתי אחרי המדריך ובשלב 6 לא מופיעה אף (הדיסק המת מנותק מהמחשב ורק הSSD מחובר כרגע).

אם בשלב 6 אני לוחץ על load driers אז רואים את הדיסק ואת הקבצים שלי עליו אבל הsystem recovery לא מזהה .

לדעתי הבעיה נובעת מזה שהתפריט בוט היה מותקן כנראה על הדיסק שמת והמדריך הזה לא מייצר בוט חדש.

גולן ונטו

לא נראה לי שההצעה שלך מתאימה למצב שלי.

מה שקרה זה שהדיסק הראשון מת ועליו היה התפריט בוט ועכשיו הדיסק השני לא עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם המדריך הזה לא פתר לי את הבעיה.

כשאני מנסה bootrec /fixboot אני מקבל הודעת שגיעה element not found.

לדעתי הבעיה היא שה system partition היה על הדיסק שמת ועכשיו צריך ליצור אחד חדש על הדיסק הקיים.

האם אפשר לייצר system partition חדש על הדיסק הקיים מבלי למחוק את המידע שעליו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Before Windows 7, the system and boot partitions were, by default, the same and were given the "C:" drive letter. Since Windows 7, however, Windows Setup creates, by default, a separate system partition that is not given an identifier and therefore is hidden. The boot partition is still given "C:" as its identifier. This configuration is suitable for running BitLocker, which requires a separate unencrypted system partition for booting.

לפי זה אני חושב שהבעיה היא שאין לי system partition שהייתה רק על הדיסק הראשון שמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...