ASUS PRIME X299-DELUXE ו-Intel Core i7-7700K - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS PRIME X299-DELUXE ו-Intel Core i7-7700K

HaJ-B

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של HaJ-B

אין לי מושג ב-OC. אז אתה אומר שכדאי ללכת על 2666Mhz ?

יש דרך פשוטה יותר לגרום למערכת לנצל את מלוא המהירות שלהם ?

אין צורך בדוקטורט. הכל היום מאוד פשוט.

ואם ככה, למה אתה קונה מעבד ולוח אם שכל ה + שלהם זה OC ?

לא חבל על הכסף ?

אז תקנה 8700 ולוח רגיל בלי ה - Z.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

אין צורך בדוקטורט. הכל היום מאוד פשוט.

ואם ככה, למה אתה קונה מעבד ולוח אם שכל ה + שלהם זה OC ?

לא חבל על הכסף ?

אז תקנה 8700 ולוח רגיל בלי ה - Z.

אם אתה אומר שאין צורך בדוקטורט, אז עכשיו יש לי סיבה נוספת מדוע לא להחליף לוח ומעבד.

את ה-OC במערכת הנוכחית שלי (והישנה מאוד. בת 11 שנה...) ביצע חבר. אבל הקשר איתו מאז אבד, ואצטרך לבצע הכל בעצמי. בזמנו אני זוכר שנכנסנו להגדרות ב- והעלינו מתח, יחד עם מהירויות השעון של המעבד.

מה השתנה מאז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HaJ-B

אם אתה אומר שאין צורך בדוקטורט, אז עכשיו יש לי סיבה נוספת מדוע לא להחליף לוח ומעבד.

את ה-OC במערכת הנוכחית שלי (והישנה מאוד. בת 11 שנה...) ביצע חבר. אבל הקשר איתו מאז אבד, ואצטרך לבצע הכל בעצמי. בזמנו אני זוכר שנכנסנו להגדרות ב-BIOS והעלינו מתח, יחד עם מהירויות השעון של המעבד.

מה השתנה מאז?

היום אפשר לעושת o.c בדיוק כמו שהיה תמיד אבל יש אופציה נוספת למי שלא רוצה להסתבך עם זה.

יש אופציה בביוס , בלוחות של אסוס קוראים לזה MULTICORE ENHANCEMENT. נדמה לי שבלוחות של זה אפילו דלוק אוטומטית.

מה שזה עושה זה בעצם o.c לכל הליבות ל 4.7 בעוד כשבסטוק 4.7 זה המקסימום לליבה אחת בטורבו.

מעבר לזה חייבים לעשות o.c ידנית וגם להעלות מתחים אבל אני לא חושב שזה נחוץ.

סרטון של JAY שמסביר למה הוא היה צריך לעשות את כל הבדיקות של המעבד מחדש ועל הדרך מסביר גם את הנושא של

ASUS MULTICORE ENHANCEMENT

https://www.youtube.com/watch?v=b0Oeme4V2bM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HaJ-B

בעודנו מדברים, יצא בינתיים לוח אם חדש של ASUS חח

אני חושב שאמתין למחיר. מה דעתכם?

הלוח הזה מפלצת אבל אני בספק אם אתה צריך לוח כזה. זה סתם OVERKILL. מי לעזאזל צריך 2 כרטיסי .

תעבור על רשימת הפיצ'רים של הלוח ותראה אם זה באמת דברים שאתה צריך או סתם תוספות שלא נותנות לך שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו, אבל זה לקניה עתידית, כך שאם תרצו נשאיר אותו לזמן המתאים.

חיפוש קצר של ספקי כוח הביא אותי לספק הזה.

אם הוא 80+ Titanium, הוא לא אמור להיות יקר הרבה יותר? ראיתי ספקי כוח 80+ Gold בעלי הספק זהה או נמוך, שעולים כמוהו, ואפילו יותר (של חברות EVGA ו-Corsair).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...