עזרה ברכישת לפטופ ביתי - עד 3200 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ברכישת לפטופ ביתי - עד 3200

נסים ונפלאות

Recommended Posts

הי

אני מחפש מחשב נייד לבית. השימוש הביתי הוא שגרתי - , מסמכים, , אך נדרשת יכולת שמאפשרת עבודה משפטית מהבית - (וורד ודפדפן, ריבוי חלונות).

חשובה לי המהירות, ולכן אני מעדיף כונן (כחצי ג'יגה לפחות). בעיני מינימום של למחשב חדש זה 8GB. חשוב לי שתהיה אחריות ל-3 שנים (רצוי עם איסוף והחזרה).

אני מנסה להגיע למקסימום שאפשר להשיג ב-3200 ש"ח.

כרגע ההצעה הכי מעניינת מבחינתי היא זו: https://www.pc365.co.il/product-13948-מחשב_נייד_HP_15_bs014nj_1ZL11EA?utm_source=zap&utm_medium=cpc&utm_campaign=zap

זה כולל - מעבד מהיר ועדכני, זיכרון , כונן , והכל במחיר שפוי.

הבעיות: לא מצאתי אף ביקורת של הדגם הספציפי הזה, ואני לא רוצה לקנות חתול בשק. ובכלל, יש לי חשש לגבי - לא ידוע לי על האמינות שלהם, ומאוד מעדיף לקנות או , שאצלם להבנתי אפשר יותר לסמוך על האמינות והשירות. 

אני מתלבט אם להתפשר על מרכיבי איכות (כונן , דור המעבד ומהירות הזיכרון), ואם כן - על מה להתפשר - כדי לקבל מוצר אמין ומגובה בביקורות ובניסיון של אחרים.

אשמח להצעות...

שאלון

1. מה התקציב המקסימאלי? 3200

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? כל התקציב

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?לא לחרוג

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? שימוש ביתי שגרתי (גלישה, , מסמכים, ילדים קטנים) - עם אפשרות לעבודה מהבית (מסמכים וגלישה - בריבוי חלונות)

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?6 (אם מביאים בחשבון גם התחממות, כשמדובר בנייד)

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? צריך windows

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מיידי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). רצוי SSD

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? בנייד- פחות רלוונטי להבנתי

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מרשים, אבל ממש מחוץ לתקציב... (3200) 

שאלה לגבי שדרוג - ראיתי שכונן חדש בנפח 480 מתחיל מכ-620 ש"ח. אם אני מחליף איתו את הכונן המקורי, אני גם יכול למכור את המקורי במחיר של כמעט חדש.

זה נראה הרבה יותר משתלם מאשר השדרוג שמציעים בחנויות, במחירים של 750-900 ש"ח.

אני מפספס משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

צודק. טעות שלי.

לגבי מכירת קשיח מהנייד - תלוי בכישורי המכירה שלך,

אבל המחיר שהוא לא גבוה מלכתחילה של ,

יירד עוד יותר כמוצר משומש, גם אם הוא לא ממש משומש.

הרבה יותר נפוץ לשים את הכונן שמוציאים במארז לדיסק חיצוני ו"להרוויח" 

כונן חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתכם על זה? 

https://www.pc365.co.il/product-11212-Dell_Vostro_3568_VM_RD09_9852_ללא_מערכת_הפעלה_במלאי

אני יכול לקנות עצמאית זיכרון 8gb (או מודול נוסף של 4 - אם באמת יש חריץ פנוי... ) וכונן 480 = סה'כ 935 שח (לפני מכירה של ההארד דיסק המקורי... )

וראיתי שאפשר גם להכין עצמאית דיסק התקנה של 10.

ככה אני מקבל מחשב חזק של עם 3 שנות אחריות, ואפילו יצאתי עם עודף מ-3200... 

עוד רעיונות? נראה לכם שאוכל להגיע לתוצאה דומה עם מעבדי הדור החדש, או שזה כבר האפקט של ההנחות על מלאי המחשבים מדור 7?

תודה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...