תוצאות ראשוניות מבטיחות עבור ה-Radeon RX Vega 56 של AMD - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות ראשוניות מבטיחות עבור ה-Radeon RX Vega 56 של AMD

yonatan.mendelson

Recommended Posts

בהחלט מעודד, שלפחות כרטיס אחד בליין של יהיה מעניין את הקהילה, אם יתר הדגמים לא מציגים חדשה בתחום.

הערכתי המקדמית אגב היתה לכך שהדגם הזה ינצח את GTX1070, שהרי הגרסה המלאה של ווגה (ווגה 64) מקבילה ל GTX1080 פלוס מינוס,

והפער בין ווגה 56 לווגה 64 הוא פער די קטן, 5-10% סדר גודל.

כידוע GTX1070 איטי יותר מ GTX1080 בהרבה יותר מ- 5-10%, ומשכך זה רק הגיוני להניח שווגה 56 ינצח אותו.

כך שגם אם מדובר פה בהדלפה (ללא הוכחות) הרי שהיא עושה הרבה שכל מבחינה הגיונית וחישובית, ולכן אני לפחות כרגע מקטלג אותה כהדלפה מאד

ריאלית ובהסתברות גבוהה ביותר לנכונות.

הבעיה הגדולה שלנו הקהילה תהייה, שלהשיג את הכרטיס הזה (מחיר מחירון שאמור להיות 2000 ש"ח בישראל לערך) תהיה משימה בלתי אפשרית!

כל היחידות (המעטות בהחלט) בעולם - ממילא ירכשו על ידי כורי מטבעות וירטואליים משגילו את כוחו האדיר של ווגה בתחום ביחס לכל יתר הכרטיסים,

ואם איזו חתיכה בכל זאת תצליח להגיע לארץ למי מהחנויות זה יהיה אותו הדרעק - כורה יגש לרכוש אותה לפני כולם ויהיה מוכן לשלם מחיר ספסרות

מופקע.

בקיצור - עד שהאטריום הזה לא יתפוצץ בפרצוף, קהילת הגיימרים בקנטים :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל מזל מזל שרכשתי 1070. הכרטיס אוכל בלי מלח וכנראה יחזיק לי עוד 3-4 שנים מהיום בשקט ובכיף.

שנה שלמה לחכות לכרטיס שבפועל יהיה חם וזללן יותר באותו מחיר אם לא יקר יותר.

אני חושב שאנשים מפספסים את הפואנטה שהכרטיס אמור לתת תחרות ל 1070 והוא יצא שנה ומשהו אחריו. ( ויעלה אותו דבר אם לא יקר יותר !!!!!! )

הם התחרפנו.. מה תחרותי פה..

זה ביזיון מבחינת , זה אבסורד מבחינת מי שמתכוון לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהכל אתה צודק חוץ מדבר אחד ואני מוכרח לציין שלדעתי...3-4 שנים הכרטיס שלך לא יחזיק ולא בגלל שהוא לא טוב אלא בגלל שנוידיה דופקים תכרטיס עם כל עידכון...זה למה אני נטשתי אותם .אני כיום עובד עם כרטיס 7970GE שמשתבח ומסשיג כמה FPS בכל עידכון לאומת זאת חבר טוב שאנחנו משחקים באותם משחקי רשת עובד עם הכרטיס המפורסם GTX 970 עידכונים ראשונים שלו אכן שיפרו את הכרטיס ...אך לאחרונה נראה שהוא מעבד FPS על אותם משחקים...WOT BATTLE GROUND UNKNOWN ....אם אני לא טועה הכרטיס שלי גם הרבה יותר ישן משלו...ושוב אני חושב שיש לך אחלה כרטיס שלא תבין אותי לא נכון אבל זה כרטיס לשנה גג ואז מכריחים אותך להחליף...לא יודע אולי השנה זה גם ישתנה בזכות ראית מה עשו בעזרת תוכנה לליין של הטיטאנים? מדברים על ביצועים של פי 3 ...מטורף אה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מסתכלים על צריכת חשמל כאילו זו תורה מסיני. זה מביך. יש לי שני 7970 לייטנינג. הצריכה שלהם ביחד קרובה ל-700W. כן זה ניפח לי את חשבון החשמל בעוד 20(!) שקלים ב-5 שנים האחרונות אבל הם עדיין לא מתחממים מעל 65 מעלות ונותנים 60FPS ב-1440P בכל משחק ומשחק (שיש בו תמיכה ב-CFX) שיוצא כיום. ה-56 סוף כל סוף הולך להעניש קצת NGREEDIA על היהירות ותאוות הבצע שלה. הוא אולי מהיר ב-15-20 אחוז מה-1070 אבל ה-MINIMUM FPS שלו גבוה ב-40 אחוז. חפשו את הבנצ'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של xcalibur

אנשים מסתכלים על צריכת חשמל כאילו זו תורה מסיני. זה מביך. יש לי שני 7970 לייטנינג. הצריכה שלהם ביחד קרובה ל-700W. כן זה ניפח לי את חשבון החשמל בעוד 20(!) שקלים ב-5 שנים האחרונות אבל הם עדיין לא מתחממים מעל 65 מעלות ונותנים 60FPS ב-1440P בכל משחק ומשחק (שיש בו תמיכה ב-CFX) שיוצא כיום. ה-56 סוף כל סוף הולך להעניש קצת NGREEDIA על היהירות ותאוות הבצע שלה. הוא אולי מהיר ב-15-20 אחוז מה-1070 אבל ה-MINIMUM FPS שלו גבוה ב-40 אחוז. חפשו את הבנצ'ים.

אתה צודק בזה שצריכת חשמל נהייתה תירוץ עבור למה כדאי להעדיף מוצר אחד על פני האחר מבלי להתייחס ליתר החוזקות שלו, אבל במקרה של ווגה זה קצת out of place. קשה לא להרים גבה על המעטפת הטרמית העצומה הזו ש- גבתה על הליבה הזו כאשר רק עם היא התפארה בכמה שהארכיטקטורה ההיא יעילה ביחס ל-Hawaii והריפרש שלה Grenada. מה קרה הפעם? ולמה זה לקח 15 חודשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של xcalibur

לא.. טעות. אנשים מסתכלים על צד הצריכת חשמל מאחר והם בונים מערכות של i7\i5\ryzen והם רוכשים גם ספקי כוח בהתאם. 

זוהי לא הסיבה למה ( אני לפחות ) מסתכל על הצד של החשמל.. הכמה גרושים בחודש ממוצע זה לא מה שמרתיע אותי מלקנות

כרטיס כזה.. צריך להסתכל כאן על כרטיס שאולי יראה 15 אחוז הבדל בחלק מהמשחקים לטובת - תלוי איזה משחקים 

ותחת איזו חומרה.. בוא ניקח את החומרה שלי כדוגמא.

אני משחק עם מסך 60 מבוסס \ 1080P כמו עוד הרבה . אין לי שום הבדל בין 80 פריימים ל 120 פריימים. אולי מישהו

שמשחק על מסך 144 והורג את BF1 כמה שעות ביום צריך לעשות שיקולים אחרים משלי. 

אז בעצם, עד היום 1070 החזיק לי 60.. בשקט בכל משחק. ה שנותן לו מענה יוצא שנה אחריו, הוא צרכן חשמל משמעותית יותר

ממנו - שזה אומר שאם אני לוקח כרטיס שקט ( צד שלישי כלשהו ) הוא יפלוט לי יותר חום למערכת ( וזה לא משנה שזה תקין ),

ובינתיים אנחנו גולשים לשנת 2018 בקרוב ואין שום זכר ל או DX12 וכל ההייפ שהיה בזמנו שהתחילו לדבר על היתרון היחסי

ל ... 

עצוב שזה ככה, אבל זה לגמרי היה צפוי. לא תחרותיים. בשיט.. אני ניטרלי לחלוטין וזה המצב.. NV פשוט מוצלחים יותר בשוק

העליון של הכרטיסי מסך נכון להיום.

והדבר הכי חשוב פה שכולכם מפספסים : הכרטיס הזה הולך להיות יקר. הוא לא כרטיס שיעלה קרוב ל 480. המחיר השקה

שלו הולך להיות כנראה יקר יותר ממחיר ההשקה של 1070 והוא יוצא שנה אחריו. איך אפשר לעזעזל להתעלם מהפרט הזה ?

ההיגיון הוא שגם זה לא מחיר שיכול להיות תחרותי כי לייצר את הכרטיס הזה עולה יקר יותר מלייצר את ה 1070.

למה לקנות ? לכרייה וזהו.. למרות שאני גם סקפטי פה.. הצריכת חשמל של הכרטיס גבוהה, כורים רציניים שמחזיקים

עשרות כרטיסים שעובדים על 90-100 אחוז עיבוד לפרק זמן של 24/7... צריך לבחון את זה..

חבר'ה im telling it as it is.. ההפתעה הטובה של הייתה השנה בשוק המעבדים. אולי ייקח להם כמה שנים

טובות לחזור לעניינים בכרטיסי המסך.. אבל אני כרגע רואה את הפער ש NV פתחה והיא שולטת וזה המצב.

האם הם גנבים או לא, כבר דיון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוץ',

יש שני צדדים למטבע.

אתה מסתכל מצד מי שכבר שדרג את המערכת שלו בשנה האחרונה.

אפשר להתווכח כמה אתה תראה הפרשי ביצועים.

יש את עניין ה-MIN FPS שהוא גבוה משמעותית.

יש את .

יש את העובדה שמדובר בדור הראשון שתומך ב-DX12 במלואו.

ויש את העובדה ההיסטורית ש-NVIDIA זונחת את הדורות הישנים שלה מהר מאוד בזמן ש- ממשיכה לטפח דורות על גבי דורות של כרטיסים.

באשר לרכישת - לגמרי לא רלוונטי.

ספק 550W סטנדרטי יספיק ל-56 כולל OC כולל OC למעבד בלי להתאמץ בכלל.

ועכשיו לצד השני של המטבע.

אני חיכיתי בשקט להשקה של .

ואני מניח שכמוני ישנם עוד כמה וכמה.

איזו סיבה יש לי ללכת על ה-1070?

אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

נראה לי שאנחנו קצת מקדימים את המאוחר ומיותר. בואו נמתין לסקירות המלאות והמקצועיות שיופיעו ברשת (להבנתי לקראת 15 לחודש),

עוד שבוע שבועיים סבלנות לא כזה קשה, ואחרי שנראה מה בדיוק החיה הזו מסוגלת ועד כמה, ומה אופי העבודה שלה בכל הפרמטרים הרלוונטיים

בכללם מינ' פריימים חום רעש חשמל וכיוצא בזאת, רק אז נתחיל לבצע ניתוח ומסקנות.

עד אז אנחנו סתם טוחנים את הידיים בתוך מים. זה אולי נחמד קצת משפריץ ובימים חמים מרענן, אך פרודוקטיבית זה לא מוביל אותנו באמת, לשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של xcalibur

קוץ',

יש שני צדדים למטבע.

אתה מסתכל מצד מי שכבר שדרג את המערכת שלו בשנה האחרונה.

אפשר להתווכח כמה אתה תראה הפרשי ביצועים.

יש את עניין ה-MIN FPS שהוא גבוה משמעותית.

יש את Freesync.

יש את העובדה שמדובר בדור הראשון שתומך ב-DX12 במלואו.

האמת שאין לי ויכוח בכלל אל מול הטענות שלך, כולם נכונות.

מה שאתה מפספס (שוב) זה את החוסר תחרותיות ש מציעה בשוק כרטיסי המסך בניגוד לשוק המעבדים. אתה גם מפספס

את העובדה שכל הנקודות ( הנכונות ) שציינת, הם על הנייר. אני משחק במחשב בערך +- שני עשורים, תיכף בין 30.. תחביב

שיישאר תמיד - ואני משחק באופן קבוע. לא היה ואני צופה שלא יהיה שום כותרי DX12 בולטים שתראה שנה הבאה, כמו שהיה

חרא בפיתה גם השנה... 99.9% משוק משחקי ה עובדים על DX11 או דור עתיק יותר. זה לא אני המצאתי.

מינימום פריימים גבוהים משמעותית ? איפה ראית ביקורת ל שהמינימום פריימים גבוהים יותר ? Link me.

תסתכל על המצב הנתון : אתם תשלם יותר כסף ( נניח ) או אותו כסף ( סיכוי קלוש ) על כרטיס שיוצא באיחור של מעל שנה,

אל מול אנשים שכבר יש להם כרטיס מסך שנה פלוס. כלומר ברמה עולמית איחרה והוציאה כרטיס שהוא לא שווה ערך

למה שאני שילמתי לפני שנה. אני מקווה שאתה מבין אותי.. כי שיתחילו לצוף ביקורות המוניות על ואנשים יראו שהוא פחות

או יותר 1070 עם עוד 40-45% צריכת חשמל ותמיכה על הנייר בתקן שבקושי קיים בשוק... הם יעשו אחד ועוד אחד.

מתוך 25 משחקים ששיחקתי השנה, היו שני משחקים ששווה לדבר עליהם שתמכו ב DX12. אחד מהם היה Win 10 Exclusive, משחק

של 5-6 שעות קמפיין והשני זה Deux Ex האחרון שיצא לו פאץ' כמה שבועות אחרי המשחק של DX12 והוא הראה מספרים זהים

לכרטיסי ו NV ושינוי על גבול האפסי לעומת DX11 שרץ יציב יותר ממה שאנשים בסטים דיווחו.

תסתכל על התמונה הכוללת ותבין מה המוצר הסופי שאתה קונה הולך להיות. אני מבין קנייה מנאמנות ומחוסר שביעות רצון מהחברה

המתחרה.. אני לא מבין אנשים שקונים מוצר עם 10 פיצ'רים, ש 8-9 מהם הם על הנייר. אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

חברים,

נראה לי שאנחנו קצת מקדימים את המאוחר ומיותר. בואו נמתין לסקירות המלאות והמקצועיות שיופיעו ברשת (להבנתי לקראת 15 לחודש),

עוד שבוע שבועיים סבלנות לא כזה קשה, ואחרי שנראה מה בדיוק החיה הזו מסוגלת ועד כמה, ומה אופי העבודה שלה בכל הפרמטרים הרלוונטיים

בכללם מינ' פריימים חום רעש חשמל וכיוצא בזאת, רק אז נתחיל לבצע ניתוח ומסקנות.

עד אז אנחנו סתם טוחנים את הידיים בתוך מים. זה אולי נחמד קצת משפריץ ובימים חמים מרענן, אך פרודוקטיבית זה לא מוביל אותנו באמת, לשום מקום.

אבל זה מה שהופך את כל העסק למעניין, הרי שאם הביצועים והנתונים המלאים היו בידיים שלנו, לא היו הרבה סיבות לדיון ולהצדקות כלשהן.

It's an exciting time. Let's celebrate that.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...