iRIVER VS IPOD השוואות ומה יותר כדאי לי ? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iRIVER VS IPOD השוואות ומה יותר כדאי לי ?

Headspin

Recommended Posts

כאמור בארץ אין על הנושא ויכוחל וה-20GB היא הגרסא השווה ביותר. למרות שגם בחו"ל לא בטוח כי ה-10GB שווה כל כך שכן הופסק ייצורו, שכן אין כל כך כדאיות בו, הוא פשוט לא יצא זול מספיק כדי להצדיק אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר לקפיצות המכשיר, זה הארדיסק וכשהוא פועל אני בטוח שהוא לא ישמח אם תקפצץ לו בזמן כמה השניות שהוא טוען את הפלאש. היתרון הוא שאם הנגן נמצא בתוך תיק יחסית מוגן יותר מקפיצות ישירות מאשר אם הנגן על הגוף זה פחות קריטי.

איזה תיק?

מדובר בעבודה פיזית הגוף זז הרבה אין לי כוח להעמיס על עצמי תיקים אולי התיק מעור שאיתו הוא מגיע ואיזה תופסן או משהו ?

אני כמעט נעול על ה ןRIVER אבל קצת מפחיד אותי מה שאמרת שעדיף שלא יזוז כל הזמן...

אולי ביכלל עליי לחפש נגן שלא מבוסס HD ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך האוזניות של הIRIVER? הם טובות או שכדי להזמין סנהייזר MX500 או שור E2U (על תתפסו אותי בשם של הדגם)

או שהאוזניות של הIRIVER באותה רמה?

האוזניות של האייריבר בערך שוות ערך לMX500 חוץ מהשליטה על הווליום הן כמעט זהות! (ל MX500 יש שליטה על הווליום דרך האוזניות)

אני לא ממליץ על אוזניוץ IN-EAR לאנשים שמתכוונים לשים אותן ליותר משעה שעתיים כי זה נהיה מעט מציק. לנסיעות ארוכות או עבודה פיזית הייתי ממליץ על כפתור רגילות או רגילות כמו הPX200

והנרתיק עור שמגיע עם האיירבר יכול להתחבר לחגורה, במקרה ויש עמך חגורה אתה יכול לשדך אותו אליה, אם לא הוא ישב מצויין בכיס של גינס. בתוך מכנס רגיל עם כיס קצר ו"חופשי" לא הייתי שם אותו מחשש שהוא יפול.

ואגב, לא לקנות HD202!!!! מינימום HD212.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אייריבר טוענים שבגלל הבאפר הענקי- 32 מגה בייט, לא יהיה נזק.

אך בכל זאת כל כמה דקות (20 דקות בערך) צריך לטעון את החלל הזה (חצי דקה) זה הזמן הרגיש... אם המכשיר נמצע עליך לדעתי יהיה בסדר, אם הוא מונח על משטח רועד במיוחד כמו למשל לחבר אותו לדש בורד של מכסחת דשא רועדת, לא יהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקי לפי מה שאתה מתאר זה בסדר  גמור נראה לי...

שאלה נוספת האוזניות שמסופקות איתם לא מספיק טובות ?

הבנתי שממולץ רק אוזניות בתוך האוזן לשמיעה מעל שעתיים... השאלה איזה מהן לקנות ? לא ראיתי מבחר ענק בZAP מי שכן משכו את עיניי היו הPORTAPRO של KOSS

מה אתם חושבים עליהם ?

או HD 200

Sennheiser HD 212 ?

עוד משהו שעלה לי לראש הוא להשים את ה IRVER בצד והלשתמש באוזניות אלחוטיות..... מה דעתכם יש משהו איכותי בארץ לכאלה סוג ?

לפני שאני קונה אני רוצה לדעת גם מה כדאי לי ואיזה לרכוש עם המכשיר,אני אשמח לתשובות על כל השאלות מצטער שאני קצת מציק... אני פשוט רוצה לסכם את הנושא לעד... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

גם אני מתחבט כרגע באותה שאלה כמו של פותח הת'רד, ושמחתי לקרוא פה קצת מידע שענה על כמה שאלות שהיו לי.

אבל השאלה המרכזית היא:

האם עדיף לקנות את הדור הנוכחי של ה-Iriver?

או שמא הדור הבא של שני המכשירים יהיה הרבה יותר מתקדם, נוח ויעיל? והאם שווה לחכות? (לא הייתה עדיין הכרזה על כלום אם אני לא טועה...).

חוץ מזה, משהו יכול לפרסם כאן פרופיל ברורות של האיי ריבר? (תמונות שממחישות איך הוא ניראה בדיוק, ובאיזה גדול בערך (בהשוואה למשהו למשל)).

פשוט המראה שלו נראה דיי בומבסטי, לעומת המראה המגניב של האיי פוד :)

תודה מראש,

Shreky.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מוצא את הiRiver יותר סקסי מהפוד...אולי זה בגלל שאף פעם לא החזקתי אחד ביד..מי יודע :P

Any way,

סיכמנו שה-iRiver הוא הבחירה הכי טובה למי שמעוניין לקנות נגן איכותי...

זמנו של הפוד תם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מוצא את הiRiver יותר סקסי מהפוד...אולי זה בגלל שאף פעם לא החזקתי אחד ביד..מי יודע  :P

Any way,

סיכמנו שה-iRiver הוא הבחירה הכי טובה למי שמעוניין לקנות נגן איכותי...

זמנו של הפוד תם?

זמנו של הIPOD לא תם. הIPOD הרבה יותר יפה מהIRIVER ויותר קטן, יש כאלה שזה חשוב להם והIPOD הוא יותר גאג'ט כזה מהIRIVER. יש אנשים שזה חשוב להם יותר מהאיכות שלו או זמן בטריה.

לי לא ובגלל זה אני הולך לקנות את הIRIVER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

32 אוהם זה הצריכת החשמל של האוזניות. אם אתה תיקח של 120 או 300 אוהם גם זה יוכל לך את הבטריה של הנגן וגם זה לא ישמע טוב בלי מגבר. יש דגמים של 40 אוהם שזה ישמע טוב אבל זה יתן לך פחות בטריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגמים החדשים עליהם אתה מדבר זה אולי ה-IHP-300 שאמור להכנס לשוק בקרוב. חוץ ממסך צבעוני נחמד כדי לראות תמונות הוא לא משפר הרבה, חוץ מקפיצת מחיר לא קטנה. אישית לא הייתי מתרגש מזה יותר מדיי. נגני חדשים יש להם ואת זה כן הייתי מציע לבדוק, אבל בנושא נגני ההארדיסק של החברה לא הולכת להיות מהפיכה כלשהי שכדאי לחכות לה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...