יעוץ לקניית מחשב נייד סביב ה -7K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ לקניית מחשב נייד סביב ה -7K

Lior Israel

Recommended Posts

היי
אשמח לעזרתכם הרבה 
תודה רבה 

1. מה התקציב המקסימאלי?
7000 ש"ח 

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? הכל 

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?ניתן להגיע עד 8500 ש"ח במידת הצורך וההצדקה

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? הדמיות ובניית מודלים אדריכליים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).
solidworks, cinema 4d + corona render, photoshop - שימוש יום יומי ולפעמים רינדורים כל הלילה.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות 

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

אין צורך 

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 7

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? 

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא משנה

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.
אין העדפה אשמח להמלצות 

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?
בחודש הקרוב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).
המחשב יחובר רוב הזמן ל1-2 מסכים נוספים אז אני לא יודע האם צריך תחנת עגינה בנוסף או שיש לו מספיק כניסות למסכים.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

כונן SSD ראשי בגודל 512GB לפחות + כונן אחסון

זיכרון 16G לפחות אם אפשרות הרחבה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שאני חשבתי , למה נייד?

בכל מקרה ניסיתי לעשות סינון בזאפ לראות מה האפציות

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-pclaptop&db1634543=1759471&db1634540=4948448,5091670,5041782,5748679,5957813,5839462&db147733=2834771,5933749,2903808,5533440&db147750=5533424,5666542,5090045,4671966,5041784,5839463,5069028,6057330,5887837,5901819,6057329,6146418&db1484553=3146455,1484554,1499741&orderby=price&noidx=1

יש ניידים בתקציב עם כרטיסי חלשים , מה שלא נראה לי מתאים ,  ככה שזה משאיר כנראה רק עם GTX1070

האופציה היחידה שאני רואה בתקציב זה ה Strix שהוא בסה"כ די טוב

http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=935685

http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=940073

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Lior Israel

solidworks

זה עיקר המכשול, כי זה מצריך כרטיס קוואדרו רציני, ואז המחיר של לפטופ ממריא

אפילו מעבר ל - 8.5K. מה גם שעם קוואדרו, גם נייח לא בדיוק ייצא פחות.

דילמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מתלבט הרבה בין לנייח 

השימוש שלי הוא יום יומי במשרד אבל יש ימים שאני לא במשרד ועדיין רוצה להמשיך לעבוד.

האם זה ראלי לקנות נייח חזק שישאר במשרד ועוד לפטופ באותו המחיר - סביב ה 7000 ש"ח פלוס מינוס ?

** חשוב שהנייד יוכל לפחות לעבוד על ואילוסטרייטור בצורה טובה ולא איטית.

לגבי כרטיסי מסך: ממה שהבנתי כרטיסי קוואדרו טובים מאוד לעבודה ב Solidworks אבל לא הכי טובים לתוכנות רינדור עם פלאג של Corona render, האם זה נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מתלבט הרבה בין לנייח 

השימוש שלי הוא יום יומי במשרד אבל יש ימים שאני לא במשרד ועדיין רוצה להמשיך לעבוד.

האם זה ראלי לקנות נייח חזק שישאר במשרד ועוד לפטופ באותו המחיר - סביב ה 7000 ש"ח פלוס מינוס ?

** חשוב שהנייד יוכל לפחות לעבוד על ואילוסטרייטור בצורה טובה ולא איטית.

לגבי כרטיסי מסך: ממה שהבנתי כרטיסי קוואדרו טובים מאוד לעבודה ב Solidworks אבל לא הכי טובים לתוכנות רינדור עם פלאג של Corona render, האם זה נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ

הקורונה שאני מכיר באה בבקבוק  :lol:.

בוא נגיד ככה - נייד שיעבוד טוב עם פוטושופ זה כבר ומעלה,

במיוחד בגלל שדרוש מסך איכותי מבחינת צבעים, או שגם זה לא מחוייב מבחינתך ?

אולי אני אלך לחפש בסכום המירבי ו - LOMPY  יילך על נייח שייתן ביצועים טובים בשאיפה ליתרה 

שתאפשר קניית סביר +  ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Lior Israel

טוב, לפי מה שאני הבנתי, הקורונה רנדר שם פס על כרטיס מסך באשר הוא,

וכל מה שמעניין אותו זה רק מעבד והמהירות שלו.

א זנשאר רק עניין הסולידוורקס והקוואדרו עבורו.

בוא נניח שאילוס' ופוטושופ יחיו בכיף עם כרטיס שיקבלו,

לקורונה זה לא ממש מזיז, אז נשאר הסוליד.

תובנותייך / העדפותייך בעניין ?

https://corona-renderer.com/resources/help/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע כמה הייתי משקיע בכרטיס מסך מיוחד עבור סוליד, היום הוא עובד לי מצויין על כרטיס מאוד מאוד ישן.

על איזה מעבד אתה ממליץ שיהיה טוב לרינדור בקורונה ? 

אפשר לדעת לחזור ללפטופ חזק או שעדיין כדי לי לקנות נייח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייח בכל מקרה יהיה יותר חזק אבל אם זה אומר לקנות גם נייח וגם ואתה אומר שגם היום אתה מסתדר עם מה שיש אז אתה יכול ללכת עם מה שהמלצתי לך.

אם תגיד איזה מפרט יש לך היום ,מה עובד איתו טוב ומה לא , אז אולי יהיה אפשר ללהמליץ על משהו יותר זול כי לתחושתי אתה לא בתחום של שימוש "כבד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא עושה שימוש "כבד" במחשב, הבעיה העיקרית היא ברינדורים ששם המחשב קורס/ניתקע/ זמן רינדור ארוך.

המחשב שאני עובד איתו היום מאוד ישן ולכן אני רוצה להחליף אותו

i7-2600 3.4GHz

16 GB 

NVIDIA FX 570 

אני מאמין שכל מחשב חדש שאני אקנה היום יהיה יותר טוב אבל אני מחפש אחד שיחזיק לכמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורס ברינדודים של מה? בקורונה או סוליד?

אם הוא קורס בסוליד אז זה כנראה קטע של כרטיס מסך.

אם זה בקורונה אז זה מעבד , בנייד שנתתי לך את יש המעבד החזק ביותר שניתן למצוא לניידים היום.

למרות שהוא הרבה יותר חדש אני בכלל לא בטוח שהוא יתן ביצועים טובים מהמעבד השולחני הנוכחי שלך , מה שאומר שהכיוון צריך להיות כנראה נייח.

עריכה

מצאתי את הלינק הזה

https://corona-renderer.com/benchmark/

אפשר לראות שם השוואות של . לפי זה אני יכול להגיד לך בודאות שמעבד הכי חזק לנייד כיום לא יתן ביצועים טובים יותר ממה שיש לך היום.

אם אתה צריך ביצועים טובים יותר בקורונה  אתה צריך נייח חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...