האם יש לנו בקהילה אנשי הדבוקים בחיידק האופניים המתפשט ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש לנו בקהילה אנשי הדבוקים בחיידק האופניים המתפשט ?

KoM

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני מתעסק עם אופניים.

אני מאוד אוהב אופניים. ;D

בעבר רכבתי בקבוצה מקצועית מאוד ולו קלאב חולון. (אם מישהו מכיר).

והתחרתי הרבה בכביש. אחרי מספר תאונות עברתי לירכב על אופני הרים זנב קשיח.

ולפני מספר ימים לאחר שיכנועים רבים עברתי לאופני שיכוך מלא.

אבל עדיין אני רוכב על הזנב קשיח. יש סוגי שטח שהזנב הקשיח עדיף. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה ההארו המצויינות שלי נמכרו לערס מפגר (אלה איזה ג'אנט יש על האופן פה וואלה קפיצים...)

קיבלתי ליידי חינם חינם שלדה של סנטה קרוז והתחלתי לעבוד עליה...

צבא אין הרבה זמן אבל בקרוב בקרוב מאד כל פאג'רו קינג עמוס בניקלים יקבל ממני בראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבוד אחי על מה אתה רוכב שם ? אני רואה אתה חזק בעניין של אורבן, איפה רוכב בעיקר ?

וואלה לפי דעתי חייבים לארגן נסיעה של הפורום באיזור המרכז בן שמן או משהו בסגנון...

אני יותר בקטע של מהירויות, אין כמו מהירות, טיסה על אופניים זה הדבר לא משנה באיזה מסלול, לא משנה כמה עיקולים באמפים או גינות סלעים, רק מהירות ! אין כמו זה... מי שדיבר על אופנועים לא מבין כנראה שזה שני דברים אחרים ושהחיבור בין הבנאדם למכונה באופניים חזק יותר, לא שאני מזלזל בכייף שאופנועים עושים במסלולים אני רק אומר שזה משהו אחר לחלוטין ולא בעל בסיס כלשהו להשוואה אמיתית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה קצת מטיול שעשינו לצפון, מהר תבור לכנרת דרך המון נחלים, היה משהו טוף, אין כמו לטוס לתוך נחל באיזה 50 קמ"ש...

6249784.JPG

האופניים שיש לי בבית לרכיבה :

ג'איינט VT1, מכונת שבילים מטורפת, 6" כל צד, צמיגי טיובלס, מעצורי דיסק הידראולים 8" פלאטפורמה יציבה (SPV) ועוד המון דברים טובים, וזה לא הכי זול(16000 וצפונה אחרי שיפורים...)...

השניות הם האופניים לקריעה, הארו X3 משופרות, אופניים מעט זולות יותר בסביבות 7500 אחרי שיפורים (גם דיסקים הידראולים, 6" כל צד וכאלה), אבל אין כמוהם לקריעות פעם אחר פעם...

זה תחביב יקר, כי אין לכם מושג כמה מוציאים אחרי זה על שיפורים ומוצרים שחיביים כל הזמן אבל זה כייף טהור.

תמונות מקרוב של המכונות מעט מאוחר יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש סנטה קרוז קמיליון (זנב קשיח) אם SRAM 9.0 מאחורה (היה 9.0 קרבון אבל נשבר :'() והתחרתי הרבה. הפסקתי לפניי שעה בערך (אני עצלן...)

ומשהו מצחיק שקרה לי זה שלכחתי סיבוב על אופניים של חבר שלי (פעלולים כאלה.) וגיליתי שאני ממש טוב בזה! ככה ניסיתי לעשות שטויות איזה שעה והצלחתי לעשות bunny huping או איך שלא קוראים לזה.. בקיצור קפיצה.

ולהתחיל לקפוץ על גלגל 1 ועוד כל מני שטויות. עכשיו אם אני טוב בזה אני חושב שיש לי סיכוי לא רע להכנס לאורבן (השילדה שלי היא מעולה לזה. אבל חלקים חלשים וקלים)

וגם יש לי SPD של TIME ואין פדלים רגילים (לאיזה מצב הגעתי...) אז נראה כבר מה אני יצליח לעשות באורבן..

תום אם אתה מוכן ללמד אותי קצת אז אני מעוד ישמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו :o יצא לי ריר שקראתי על התיאור של שתי זוגות האופניים שלך. הלוואי והיה לי כסף לחזור לספורט את שלי גנבו לי בתקופת הצבא :'( הילוכים משופרים של SHIMANO ספידומטר שעלה לי 400 ש"ח בולמים מעצור דיסק ועוד כמה שיפורים קטנים אחח כמה חבל...

נ.ב הכי הרבה הצלחתי לסגור עם האפניים שלי 65 קמ"ש תתחשבו בזה שאני שוקל רק 60 ק"ג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו  :o יצא לי ריר שקראתי על התיאור של שתי זוגות האופניים שלך. הלוואי והיה לי כסף לחזור לספורט את שלי גנבו לי בתקופת הצבא  :'( הילוכים משופרים של SHIMANO ספידומטר שעלה לי 400 ש"ח בולמים מעצור דיסק ועוד כמה שיפורים קטנים אחח כמה חבל...

נ.ב הכי הרבה הצלחתי לסגור עם האפניים שלי 65 קמ"ש תתחשבו בזה שאני שוקל רק 60 ק"ג.

אין כמו מהירות אחי, אני הצלחתי לסגור על 81.6 בטח, לא יודע אם זה באמת המהירות הנכונה אבל בסביבות ה-75 זה כמעט בטוח היה.

לזה שרוכב עם ה-SPD, לא יודע בחיים לא אהבתי את זה, בג'איינט יש לי כרגע את המקציפי ביצים, ובהארו יש פלאטים מגנזיום של WELGO, ואין כמו הפלאטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SPD זה דבר נהדר!

זה כל כך נוח שאתה לא מאמין, בהתחלה נופלים קצת ואחריי שבוע-שבועיים זה נהייה טיבעי וזה עולם אחר.

דבר ראשון הרגל לעולם לא עפה וגם היא תמיד ממקומת במקום האופטימלי והנסיעה נהיית הרבה יותר קלה. וגם אפשר להקפיץ את האופניים ולהפעיל הרבה יותר כוח בלי חשש לאבד אחיזה

בפדלים. וגם אם 10 דקות של תרגול אפשר לא לרדת מהאופניים בכלל בכך שקופצים במקום כל הזמן ומתייצבים.

בקיצור יש לזה כל כך הרבה איתרונות וממש שווה לך לנסות את זה לתקופה של חודש ואז לראות אם אתה אוהב את זה או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שהתחלתי טראייל - הייתי עושה XC עם KHS Alite 3000, אחלה אחלה אופניים ! ומממש נהניתי בשטח, יהיה כסף אני אבנה אותם שוב (מכרתי\השתמשתי בכל החלקים - נשארה לי השילדה).

אני כבר חצי שנה בקטע של הטראייל, ממש נהנה מכל רגע, ולומד דברים חדשים...

הנה עוד תמונות

http://www.trials-online.com/forum/viewtopic.php?t=268

תום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע תיתרונות של ה-SPD. ואתה לא יודע איזה סיוט זה להקפיץ תאופניים עם פלאטים. אבל בקטעים מהירים וטכניים אין כמו לנוח על פלאט ענק ורק להקפיץ תכידון...

יש עכשיו על הג'איינט תמקציפים, זה בהחלט מפתה אולי להתחיל לנסות קצת יותר ברצינות תנושא... כמו שאמרתי של המכונות מאוחר יותר... אגב, מחר מתוכנן טיול של כמה בבן שמן למעונינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...