האם יש לנו בקהילה אנשי הדבוקים בחיידק האופניים המתפשט ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש לנו בקהילה אנשי הדבוקים בחיידק האופניים המתפשט ?

KoM

Recommended Posts

כן זה קשה שלא לשים לב לחיידק המתפשט בארצינו הקטנה, כאשר היום יש כמויות רוכבי אופניים בכל שביל ומקום בארץ, המבחר גדול והכייף של נסיעות סוף השבוע גדול.

האם יש בקהילה אנשים אשר גם נדבקו בחיידק הנ"ל ? אני יודע שלמשל ניצן איגור ועוד כבר רוכבים זה זמן מה, האם גם אתם ? אם כן על מה אתם רוכבים, איפה, וכדומה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הממ.. אוטו זה משהו אחר לחלוטין.

אני לא רואה באופניים כאמצעי לתחבורה בצורה כזו או אחרת, אלא רק אמצעי לכייף... 600 ש"ח ? זה רק מחקר ביד שנייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוסע פה בשכונה בעיקר...

קשה להתחיל לנסוע בירושלים, הכל פה עליות... :| גם אין ממש לאן לנסוע.

אז אני משוטט פה באיזור ליד הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משוגע על אופניים אני עוסק בזה קרוב ל 8 שנים (לא מקצועי, תחביב) בקיצור חבל"ז .אני גר בצפון ליד חיפה בקיצור ניתן לעשות פה טיולים לא חסר מסלולים מי שרוצה מוזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר כמה שנים נוסע באופניים שלי באזור אור-הנר למי שמכיר, בשדות ומסביב לקיבוץ, אזור יפה מאוד ומצוין לאופניים יש הרבה שבילים קטנים סלולים בחורשות ובין השדות.

יש לי אופניים רגילות (בלי בולמי זעזוים וכל זה) אבל רק שתדעו שהאופנים הזולות עם בולמי זעזוים ועיצוב מרשים כזה הם על הפנים, ניסיתי כמה כאלה, הם שוקלים בערך פי 2 מאופנים רגילות והבולמים בד"כ גרועים וקשים לא באמת עושים משהו והברקסים יעיפו אתכם מהכיסא אם תלחצו עליהם אפילו ב 10 קמ"ש (אבל אפשר לכוון).

עדיף אופנים קלות עם צמיגים וברקסים טובים, יותר זול ויותר נוח.

הכי חשוב לתחזק את האופניים (שמן, ניקוי חלקים, אוויר, בדיקה של הברקסים) פעם ב...תלוי כמה אתם נוסעים.

זהו זה מה שיש לי להגיד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוסע על אופניים רק לבצפר :x

לחבר שלי יש אופניים שעלו לו בסביבות ה 15 אלף שקל , והוא עושה מסלולים וכאלה שטויות .. לקחתי תאופניים שלו לסיבוב , זה בערך כמו לרכב על סוס ( עם כל הקפיצים שדחפו שם ) . :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...