הארדיסק של 1 TB הפך ל-32 GB ונמחק בו כל התוכן ביצירת קובץ ISO - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארדיסק של 1 TB הפך ל-32 GB ונמחק בו כל התוכן ביצירת קובץ ISO

invergado

Recommended Posts

שלום, 

דיי במצב חירום... ביצעתי הורדה של הכלי של 10 ליצירת קובץ BOOT מכונן FLASH

והתקנתי את הכלי שלהם. התוכנה לא התריעה לגבי פרמוט הכונן ופשוט הפכה את הכונן מ-1 TB לכונן של 32 GB

עם קובץ ה-BOOT. האם יש דרך לשחזר את כל הקבצים  ולהחזיר את הכונן לנפחו הרגיל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את התוכנה הזאת: MiniTool Power Data Recovery, תוריד מאתר היצרן. אסור להוריד שום דבר מ-cnet. הם עוטפים את התוכנות שהם מציעים להורדה עם התקנות מטעמם שמכילות .

ולמה אתה חושב שזה לא נורא שלבן אדם אבדו כל הנתונים. שחזור נתונים אישיים מדיסק שנמחק, יכול להיות אחת מהטרגדיות הגדולות ביותר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזה כלי בדיוק השתמשת ליצירת הבוט מהפלאש ?

נראה שהכונן פורמט ל FAT32  וקשה לי להאמין שזה נעשה ללא טעות שלך עצמך בתהליך ההתקנה. פורמט בחלונות ל FAT32 מוגבל ל32 גיגה.

יתכן והתוכנה שהוצעה לך תצליח לשחזר את הכונן אם התוכן חשוב לך. אם לא

אז תפרמט את הכובן כ NTFS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם. 

בינתיים אני משתמש ב-EASEUS לשחזור. זה מצא לי את ה-lost partiotions וכל הקבצים מפוזרים שם לפי סוגים (לא לפי התיקיות המקוריות, הלך כל הסדר שהיה לי בתיקיות) 

הנפח לשחזור הקבצים כמעט כפול מהמקור. הרבה קבצי RIFF ופלאש SWF שאני לא מכיר. ה-RECOVER לוקח בערך שעתיים וחצי לכל 100 ג'יגה. בהמשך אנסה לסדר שוב את הפרטישנים.

ציטוט של Ivan

עם איזה כלי בדיוק השתמשת ליצירת הבוט מהפלאש ?

נראה שהכונן פורמט ל FAT32  וקשה לי להאמין שזה נעשה ללא טעות שלך עצמך בתהליך ההתקנה. פורמט בחלונות ל FAT32 מוגבל ל32 גיגה.

יתכן והתוכנה שהוצעה לך תצליח לשחזר את הכונן אם התוכן חשוב לך. אם לא

אז תפרמט את הכובן כ NTFS.

השתמשתי בכלי של מיקרוסופט :  https://www.microsoft.com/en-gb/software-download/windows10.

ביצירת הבוט התוכנה לא שאלה אותי שום דבר לגבי פרטישנים. רק לאחר יצירת ה-ISO והפיכת הכונן ל-BOOT FLASH DRIVE

פתאם ראיתי הודעה: " ? The drive must be formatted in order to continue. do you want to format "  משהו בסגנון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של invergado

הנפח לשחזור הקבצים כמעט כפול מהמקור. הרבה קבצי RIFF ופלאש SWF שאני לא מכיר. ה-RECOVER לוקח בערך שעתיים וחצי לכל 100 ג'יגה. בהמשך אנסה לסדר שוב את הפרטישנים.

ראשית, יופי.

זה לא הכי נוח אבל, מיותר לומר שעדיף מאיבוד חומר  :).

הנפח הכפול נובע מחפירה יסודית ( מידי ) ונותן דברים שכפי שאמרת בכלל לא נחוצים,

אבל, שוב, זה עדיף .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...