בדרך הבטוחה ל-3 מיליארד? הסרטון ששובר את כל השיאים ב-YouTube - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדרך הבטוחה ל-3 מיליארד? הסרטון ששובר את כל השיאים ב-YouTube

yonatan.mendelson

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח Daniel Klatis

לא לא התמכרתי לשום "להיט" עכשיווי. אני אוהב את המוזיקה שלי ואני לא מושפע ממה שכולם שומעים כיום, ואני לא שומע כי כולם שומעים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח הראל בן ישי

תסתכל קצת ביוטיוב, יש כבר היום לא מעט שירים עם מיליארד וכמה עם 2 מיליארד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Avihay Mashraky

חחחחח אחי תאמין לי שאני יודע. יש מעל 40 אם אני לא טועה. הנקודה היא שזה הולך להיות עוד כמה שנים מספר סביר יחסית להיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Noam Sher

אי אפשר להכנס לאתר שלכם יש במרכז הזמנה לעשות לכם לייק לעמוד הפייסבוק, שכבר עשיתי לו, וזה לא יורד. HWzone.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשימו לב לכך, עד ליוני 2015, חוץ מגנגנם סטייל של סיי וכן בייבי של ג'וסטין ביבר, לא היה אף סרטון אחר עם מעל למיליארד צפיות. כל הקטע הזה שהחל מהתאריך הזה, קליפים שוברים אחד אחרי השני את מחסום המיליארד צפיות, מדליק אצלי נורה אדומה. ייתכן מאוד כי היוצרים של הקליפים האלו, מצאו דרך לזייף במהירות את מונה הצפיות של הקליפים שלהם, ובכך להגיע כל כך מהר למיליארד ול-2 מיליארד צפיות. עצם זה שאף אחד ואפילו אני, לא מכירים את השיר הלטיני Despacito (ומוזיקה לטינית לא כל כך פופולארית כיום), מרמזת על זיוף נתוני צפייה. גנגנם סטייל הייתה תופעה תרבותית, אז אפשר להבין. לבייבי של ג'וסטין ביבר, לקח שנים לעבור את המיליארד צפיות, והוא היה עושה זאת גם ללא גנגנם סטייל. שאר השירים אינם תופעה תרבותית כמו גנגנם סטייל, כך שאין להם סיבה להגיעה לסדרי הגודל שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די אגוצנטרי לחשוב שאם אתה לא מכיר משהו סימן שהפופולריות שלו מזויפת... בכל מקרה, צפיות ביוטיוב שוות כסף לגוגל, הם עובדים הרבה יותר קשה ממה שאתה חושב לבטל צפיות מזוייפות. יותר פרטים פה: https://www.youtube.com/watch?v=oIkhgagvrjI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...